Vitez
Vitez
|
|
Äelik
Zenica
|
09.04.2018 16:30 | Vitez | 0 : 4 | Äelik |
Villarreal
Villarreal
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
09.04.2018 21:00 | Villarreal | 1 : 3 | Athletic Club |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
09.04.2018 20:30 | RB Leipzig | 1 : 4 | Bayer Leverkusen |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
09.04.2018 12:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 0 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Sloboda (MG)
MrkonjiÄ Grad
|
09.04.2018 15:00 | Sloboda (NG) | 0 : 1 | Sloboda (MG) |
Drina
Zvornik
|
|
Napredak
Donji Å epak
|
09.04.2018 12:00 | Drina | 5 : 0 | Napredak |
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Proleter
TesliÄ
|
09.04.2018 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Proleter | ||||||
OraŔje
OraŔje
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
09.04.2018 16:00 | OraŔje | 2 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
09.04.2018 16:00 | Sloga | 0 : 1 | IliÄka 01 |
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
GOÅ K
Gabela
|
09.04.2018 15:00 | ŽeljezniÄar | 2 : 0 | GOÅ K |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
09.04.2018 10:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 3 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Sloboda(MG)
MrkonjiÄ Grad
|
09.04.2018 13:00 | Sloboda (NG) | 2 : 0 | Sloboda(MG) |
Drina
Zvornik
|
|
Napredak
Donji Å epak
|
09.04.2018 10:00 | Drina | 2 : 1 | Napredak |
OraŔje
OraŔje
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
09.04.2018 14:00 | OraŔje | 4 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
09.04.2018 14:00 | Sloga | 3 : 2 | IliÄka 01 |
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
GOÅ K
Gabela
|
09.04.2018 13:00 | ŽeljezniÄar | 5 : 0 | GOÅ K |
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
09.04.2018 15:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Zvijezda 09 |
Mineral
Banja VruÄica
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
09.04.2018 12:00 | Mineral | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Alfa
ModriÄa
|
09.04.2018 10:00 | Kozara | 2 : 0 | Alfa | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
09.04.2018 16:00 | Polet 1926 | 1 : 1 | ŽeljezniÄar Sport Team |
Radnik
Bijeljina
|
|
Zenit
Bijeljina
|
09.04.2018 12:00 | Radnik | 0 : 3 | Zenit |
Mineral
Banja VruÄica
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
09.04.2018 14:00 | Mineral | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Alfa
ModriÄa
|
09.04.2018 12:00 | Kozara | 6 : 1 | Alfa | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
09.04.2018 17:30 | Polet 1926 | 0 : 1 | ŽeljezniÄar Sport Team |
Drina
Zvornik
|
|
Sokolac
Sokolac
|
09.04.2018 14:00 | Drina | 5 : 0 | Sokolac |