Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Radnik
Bijeljina
|
15.04.2018 19:30 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
15.04.2018 16:30 | Sarajevo | 0 : 0 | Željezničar |
GOŠK
Gabela
|
|
Vitez
Vitez
|
15.04.2018 16:30 | GOŠK | 1 : 1 | Vitez |
BSK
Banja Luka
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
15.04.2018 16:00 | BSK | 1 : 4 | Alfa Modriča | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Dubrave
Dubrave
|
15.04.2018 16:30 | Željezničar | 1 : 7 | Dubrave | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Sloga(T)
Trn
|
15.04.2018 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Sloga(T) | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Proleter
Teslić
|
15.04.2018 16:30 | Vranjak | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
15.04.2018 11:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Sloboda |
Famos
Vojkovići
|
|
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
15.04.2018 16:30 | Famos | 2 : 0 | Mladost(BS) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
15.04.2018 16:30 | Velež | 1 : 0 | Sloga |
Čelopek
Čelopek
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
15.04.2018 16:00 | Čelopek | 2 : 1 | OFK Šekovići | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
15.04.2018 16:00 | Majevica | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
15.04.2018 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Vlasenica | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Lokanj
Lokanj
|
15.04.2018 16:00 | Zadrugar | 5 : 3 | Lokanj | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
15.04.2018 16:00 | BSK Ledinci | 3 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Podrinje
Tršić
|
15.04.2018 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Radnički
Karakaj
|
15.04.2018 16:00 | OFK Trnovica | 1 : 0 | Radnički |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
15.04.2018 15:00 | Mineral | 2 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
15.04.2018 15:00 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | Rudanka | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Polet 1926
Brod
|
15.04.2018 15:00 | Hajduk | 1 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Sloga(J)
Jakeš
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
15.04.2018 15:00 | Sloga(J) | 0 : 1 | Zvijezda | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
15.04.2018 15:00 | Skugrić | 3 : 2 | Naša krila | ||||||
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
15.04.2018 15:00 | Sloga(DP) | 1 : 2 | Budućnost |
FSA
Prijedor
|
|
Milan
Kosjerovo
|
15.04.2018 11:00 | FSA | 4 : 2 | Milan | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
15.04.2018 16:30 | Gorica | 3 : 0 | OFK Lauš | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Karanovac
Karanovac
|
15.04.2018 16:30 | OFK Ravan | 0 : 0 | Karanovac | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
15.04.2018 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Naprijed | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Partizan
Kostajnica
|
15.04.2018 16:30 | Čelinac | 2 : 1 | Partizan | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
15.04.2018 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Lijevče |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
15.04.2018 16:00 | Mladi Krajišnik | 4 : 1 | Sloga DIPO | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Kozara
Turjak
|
15.04.2018 16:00 | Torpedo | 0 : 4 | Kozara | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
15.04.2018 16:00 | Tamaris | 1 : 4 | 13 Skojevki | ||||||
Borac(M)
Maglajani
|
|
Mladost
Bajinci
|
15.04.2018 16:00 | Borac(M) | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Borac(Š)
Šibovska
|
15.04.2018 16:00 | Potkozarje | 3 : 2 | Borac(Š) | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
15.04.2018 16:00 | Sloboda | 1 : 2 | Biseri |
Obilić
Krepšić
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
15.04.2018 16:00 | Obilić | 4 : 2 | Sava 04 | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
15.04.2018 16:00 | Gredice | 4 : 0 | Zadrugar | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Mladost(T)
Trnjaci
|
15.04.2018 16:00 | OFK Brezik | 3 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
15.04.2018 16:00 | Mladost(S) | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
15.04.2018 16:00 | Jugović | 1 : 2 | Rudar 1925 | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
15.04.2018 16:00 | Slijepčevići | 1 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Čelik
Grbavica
|
15.04.2018 16:00 | Grčica | 6 : 2 | Čelik |
Trebavac
Vranjak
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
15.04.2018 15:00 | Trebavac | 2 : 0 | Kladari Gornji | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
15.04.2018 15:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Borac(BL) | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Crkvina
Crkvina
|
15.04.2018 15:00 | Skugrić 1964 | 3 : 3 | Crkvina | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
15.04.2018 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Pelagićevo | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Borac(0)
Osinja
|
15.04.2018 15:00 | Hajduk | 2 : 0 | Borac(0) | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Vučijak
Majevac
|
15.04.2018 15:00 | Ukrina | 0 : 3 | Vučijak | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Liješće
Liješće
|
15.04.2018 15:00 | Mladost | 6 : 0 | Liješće |
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
15.04.2018 15:00 | Šnjegotina | 4 : 1 | Rekreativo | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
15.04.2018 15:00 | Polet Krajišnik | 3 : 0 | OFK Banja Luka 2017 | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
15.04.2018 13:00 | Gomionica | 1 : 4 | Vrbas | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
15.04.2018 15:00 | Omladinac | 3 : 5 | Sloga Nektar | ||||||
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
15.04.2018 15:00 | Budućnost | 6 : 1 | Mladost Farmaprom |
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
15.04.2018 16:00 | Miloš Obilić | 1 : 1 | Obarska | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
15.04.2018 16:00 | Drina | 4 : 2 | Stević Jovan | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Balatun
Balatun
|
15.04.2018 16:00 | Priboj | 0 : 2 | Balatun | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
15.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
15.04.2018 16:00 | Proleter | 0 : 2 | OFK Janja 2009 |
Jasenica
Jasenica
|
|
Borac
Osmaci
|
15.04.2018 16:00 | Jasenica | 1 : 4 | Borac | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Tabanci
Tabanci
|
15.04.2018 16:00 | Pecka | 3 : 7 | Tabanci | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Budućnost
Skelani
|
15.04.2018 16:00 | Jardan | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Polet
Kravica
|
15.04.2018 16:00 | Branjevo | 1 : 3 | Polet |
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Brzi
Busnovi
|
15.04.2018 16:30 | Plamen | 2 : 2 | Brzi | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
15.04.2018 16:30 | Slaven | 1 : 1 | Radnik |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
15.04.2018 16:30 | Podgrmeč | 2 : 2 | Mrakovica | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Ljubija
Ljubija
|
15.04.2018 16:30 | Gomjenica | 6 : 1 | Ljubija |
Polet
Elezagići
|
|
Bratstvo(0)
Orahova
|
15.04.2018 17:00 | Polet | 3 : 5 | Bratstvo(0) | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Borac
Mašići
|
15.04.2018 17:00 | Obradovac | 2 : 4 | Borac | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
15.04.2018 17:00 | Jablanica | 0 : 2 | Bratstvo(K) |
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
15.04.2018 16:00 | Mladost(ST) | 1 : 4 | Zvijezda | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Dobor
Modriča
|
15.04.2018 16:00 | Crvena zvijezda | 6 : 1 | Dobor | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Mladost(B)
Botajica
|
15.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Mladost(B) | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Partizan
Koprivna
|
15.04.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Partizan | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
15.04.2018 16:00 | Posavina | 1 : 0 | Sloga 73 |
Tavna
Banjica
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
15.04.2018 16:30 | Tavna | 4 : 2 | Pobjeda | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Drina
Batar
|
15.04.2018 16:30 | Bjeloševac | 2 : 6 | Drina | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Međaši
Međaši
|
15.04.2018 16:30 | VSK | 2 : 1 | Međaši | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Modran
Modran
|
15.04.2018 16:30 | Glogovac | 3 : 0 | Modran | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Borac
Trnjaci
|
15.04.2018 16:30 | Kolektiv | 2 : 0 | Borac |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
15.04.2018 16:30 | Magnojević 2001 | 0 : 1 | OFK Magnojević | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
15.04.2018 16:30 | Panteri | 6 : 1 | Sloga 94 | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Sava
Gradac
|
15.04.2018 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Sava | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
15.04.2018 16:30 | Građanski | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
15.04.2018 16:30 | Ljeljenča | 4 : 0 | Koridor 2011 | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Polet
Mala Obarska
|
15.04.2018 16:30 | Kovačići 08 | 1 : 3 | Polet |
Polet
Čović Polje
|
|
Borac
Ražljevo
|
15.04.2018 11:00 | Polet | 3 : 2 | Borac | ||||||
Sloboda
Mrtvica
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
15.04.2018 11:00 | Sloboda | 1 : 2 | Budućnost Red Star | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
15.04.2018 11:00 | Sveti Jovan | 3 : 1 | Bobetino Brdo |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Omladinac
Draksenić
|
15.04.2018 16:30 | Radnik Urije | 1 : 3 | Omladinac | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Svodna
Svodna
|
15.04.2018 16:30 | Rudar | 3 : 4 | Svodna | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Moštanica
Božići
|
15.04.2018 16:30 | Kiseljak | 3 : 1 | Moštanica | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Rasavci
Rasavci
|
15.04.2018 16:30 | Berek 1975 | 1 : 3 | Rasavci |
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
15.04.2018 16:00 | Crvena zemlja | 1 : 1 | Vrbas | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
15.04.2018 16:00 | Bratstvo | 5 : 0 | Budućnost | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Biseri
Lišnja
|
15.04.2018 16:00 | OFK Nožičko | 7 : 1 | Biseri | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Župa
Milosavci
|
15.04.2018 16:00 | Crni vrh | 1 : 2 | Župa |
4. juli
Pojezna
|
|
Zborište
Zborište
|
15.04.2018 16:00 | 4. juli | 5 : 3 | Zborište | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
15.04.2018 16:00 | Željezničar | 3 : 0 | Radnički | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
BSK
Bušletić
|
15.04.2018 16:00 | 27. Juli | 4 : 2 | BSK | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Borac
Kotorsko
|
15.04.2018 16:00 | Ozrenski sokolovi | 3 : 0 | Borac | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Polet
Podnovlje
|
15.04.2018 16:00 | Zadrugar | 0 : 1 | Polet |
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Zenit
Bijeljina
|
15.04.2018 10:30 | Sloga 2 | 11 : 0 | Zenit | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Napredak
Dijelovi
|
15.04.2018 10:30 | Nacional | 4 : 0 | Napredak |
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Lazarevica
Čengić
|
15.04.2018 10:30 | Sloboda | 9 : 3 | Lazarevica | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
15.04.2018 10:30 | Gorica | 5 : 0 | Buk | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
15.04.2018 10:30 | Sloga | 0 : 3 | Proleter | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
15.04.2018 10:30 | Polet | 4 : 1 | Mladen Perić |
Napredak
Kruševac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
15.04.2018 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Vojvodina | ||||||
Spartak
Subotica
|
|
Voždovac
Beograd
|
15.04.2018 18:00 | Spartak | 1 : 0 | Voždovac |
TSC
Bačka Topola
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
15.04.2018 15:30 | TSC | 3 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Teleoptik
Zemun
|
15.04.2018 17:30 | Novi Pazar | 1 : 2 | Teleoptik | ||||||
Sinđelić
Beograd
|
|
Inđija
Inđija
|
15.04.2018 15:30 | Sinđelić | 0 : 1 | Inđija | ||||||
Jagodina
Jagodina
|
|
Sloboda
Užice
|
15.04.2018 15:30 | Jagodina | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
ČSK Pivara
Čelarevo
|
|
Temnić 1924
Varvarin
|
15.04.2018 15:30 | ČSK Pivara | 2 : 2 | Temnić 1924 | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
15.04.2018 19:00 | Metalac | 2 : 1 | Radnički (P) | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Proleter
Novi Sad
|
15.04.2018 15:30 | Budućnost | 1 : 3 | Proleter | ||||||
Dinamo
Vranje
|
|
Bežanija
Beograd
|
15.04.2018 15:30 | Dinamo | 3 : 1 | Bežanija |
Manchester Utd
Manchester
|
|
WBA
West Bromwich
|
15.04.2018 17:00 | Manchester Utd | 0 : 1 | WBA | ||||||
Newcastle
Newcastle upon Tyne
|
|
Arsenal
London
|
15.04.2018 14:30 | Newcastle | 2 : 1 | Arsenal |
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Levante
Valencia
|
15.04.2018 16:15 | Atlético Madrid | 3 : 0 | Levante | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Espanyol
Barcelona
|
15.04.2018 18:30 | Getafe | 1 : 0 | Espanyol | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
15.04.2018 12:00 | Eibar | 0 : 1 | Alavés | ||||||
Málaga
Málaga
|
|
Real Madrid
Madrid
|
15.04.2018 20:45 | Málaga | 1 : 2 | Real Madrid |
Werder
Bremen
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
15.04.2018 18:00 | Werder | 1 : 1 | RB Leipzig | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
15.04.2018 15:30 | Schalke 04 | 2 : 0 | Borussia Dortmund |
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Benevento
Benevento
|
15.04.2018 15:00 | Sassuolo | 2 : 2 | Benevento | ||||||
Bologna
Bologna
|
|
Verona
Verona
|
15.04.2018 15:00 | Bologna | 2 : 0 | Verona | ||||||
Milan
Milano
|
|
Napoli
Napoli
|
15.04.2018 15:00 | Milan | 0 : 0 | Napoli | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Roma
Roma
|
15.04.2018 20:45 | Lazio | 0 : 0 | Roma | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Sampdoria
Genova
|
15.04.2018 18:00 | Juventus | 3 : 0 | Sampdoria | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
SPAL
Ferrara
|
15.04.2018 12:30 | Fiorentina | 0 : 0 | SPAL |
Montpellier
Montpellier
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
15.04.2018 15:00 | Montpellier | 1 : 3 | Bordeaux | ||||||
Troyes
Troyes
|
|
Marseille
Marseille
|
15.04.2018 17:00 | Troyes | 2 : 3 | Marseille | ||||||
PSG
Paris
|
|
Monaco
Monaco
|
15.04.2018 21:00 | PSG | 7 : 1 | Monaco |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
15.04.2018 16:00 | Kiseljak | 5 : 0 | Krajišnik | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Busovača
Busovača
|
15.04.2018 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Busovača | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
15.04.2018 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Bratstvo |
Azot
Vitkovići
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
15.04.2018 16:00 | Azot | 6 : 0 | Krivaja | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
15.04.2018 16:00 | Natron | 3 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Žepče
Žepče
|
15.04.2018 16:00 | Pobjeda | 0 : 0 | Žepče |
Seona
Seona
|
|
Budućnost
Banovići
|
15.04.2018 16:30 | Seona | 0 : 0 | Budućnost | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
15.04.2018 16:30 | Radnički | 3 : 1 | Dizdaruša | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Svatovac
Poljice
|
15.04.2018 16:30 | Bosna(M) | 1 : 0 | Svatovac | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Gradina
Srebrenik
|
15.04.2018 16:30 | Bosna(K) | 2 : 0 | Gradina | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
15.04.2018 16:30 | Ingram | 1 : 1 | Dinamo | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Sloga
Tojšići
|
15.04.2018 16:30 | Prokosovići | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
15.04.2018 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Mramor
Mramor
|
15.04.2018 16:30 | Priluk | 2 : 1 | Mramor |
Stolac
Stolac
|
|
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
15.04.2018 16:30 | Stolac | 0 : 3 | Sloga(Lj) | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Posušje
Posušje
|
15.04.2018 16:30 | Rama | 1 : 0 | Posušje | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Cim
Cim
|
15.04.2018 16:30 | Klis | 2 : 0 | Cim | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Kamešnica
Podhum
|
15.04.2018 16:30 | Tomislav | 3 : 1 | Kamešnica | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Turbina
Jablanica
|
15.04.2018 16:30 | Troglav 1918 | 0 : 0 | Turbina | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
15.04.2018 16:30 | Branitelj | 1 : 0 | Sloga(U-DV) | ||||||
Grude
Grude
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
15.04.2018 16:30 | Grude | 0 : 4 | Brotnjo |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
15.04.2018 16:00 | Mladost 1938 | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
15.04.2018 16:00 | Rudar | 0 : 1 | Mladost(P) | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
Bajer 99
Velagići
|
15.04.2018 16:00 | Gomila | 3 : 1 | Bajer 99 | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Omladinac
Sanica
|
15.04.2018 16:00 | Omladinac 75 | 0 : 2 | Omladinac | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
15.04.2018 16:00 | Borac | 7 : 0 | Mladost(V) |
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Koraj
Koraj
|
15.04.2018 16:30 | Orahovica 74 | 3 : 0 | Koraj | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
15.04.2018 16:30 | Biberovo Polje | 1 : 2 | Trešnjevka | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
15.04.2018 16:30 | Doboj Istok | 2 : 0 | Mladost(P) | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Vražići 92
Vražići
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Vražići 92 | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
15.04.2018 16:30 | DSK | 2 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
15.04.2018 16:30 | Čelić | 6 : 1 | Željezničar | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
Rijeka
Šerići
|
15.04.2018 16:30 | Mladost(T) | 3 : 0 | Rijeka | ||||||
Mladost(K)
Kikači
|
|
Proleter
Slavinovići
|
15.04.2018 16:30 | Mladost(K) | 3 : 2 | Proleter |
Dubrave
Dubrave
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
15.04.2018 16:30 | Dubrave | 3 : 2 | Vitanovići 78 | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Bok
Bok
|
15.04.2018 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Bok | ||||||
Sloga(P)
Prud
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
15.04.2018 16:30 | Sloga(P) | 0 : 4 | Dragovoljac | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Hajduk
Orašje
|
15.04.2018 16:30 | Mladost(S) | 1 : 3 | Hajduk | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
15.04.2018 16:30 | Mladost(DS) | 6 : 3 | Tramošnica | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Odžak 102
Odžak
|
15.04.2018 16:30 | 19 srpanj | 4 : 3 | Odžak 102 | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
15.04.2018 16:30 | HAŠK Napredak | 2 : 0 | Sloga(T) |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Proleter
Makljenovac
|
15.04.2018 16:30 | Novi Šeher | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Vis
Kosova
|
15.04.2018 16:30 | Zmaj | 2 : 1 | Vis | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Vareš
Vareš
|
15.04.2018 16:30 | Stupčanica | 2 : 0 | Vareš | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Fortuna
Zenica
|
15.04.2018 16:30 | Rudar | 3 : 1 | Fortuna | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Napredak
Šije
|
15.04.2018 16:30 | Nemila | 1 : 1 | Napredak |
Kreševo
Kreševo
|
|
Fojnica
Fojnica
|
15.04.2018 16:30 | Kreševo | 1 : 3 | Fojnica | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Mladost
Nević Polje
|
15.04.2018 16:30 | Kaćuni | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Vlašić
Turbe
|
15.04.2018 16:30 | Dnoluka | 2 : 1 | Vlašić |
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Mladost
Župča
|
15.04.2018 16:00 | Mošćanica | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
UNIS
Vogošća
|
15.04.2018 16:00 | Bojnik | 3 : 6 | UNIS | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Igman
Ilidža
|
15.04.2018 16:00 | Butmir | 2 : 2 | Igman | ||||||
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
15.04.2018 16:00 | Saobraćajac | 2 : 0 | Biser 96 |
Međugorje
Međugorje
|
|
Blagaj
Blagaj
|
15.04.2018 16:00 | Međugorje | 0 : 0 | Blagaj | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
15.04.2018 16:00 | Iskra | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Višići
Višići
|
15.04.2018 16:00 | Kruševo | 4 : 1 | Višići | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Mostar
Mostar
|
15.04.2018 16:00 | Bjelopoljac | 6 : 1 | Mostar |
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Katarina
Fojnica
|
15.04.2018 16:30 | Bilalovac | 5 : 4 | Katarina | ||||||
Gorica
Guča Gora
|
|
Šantići
Šantići
|
15.04.2018 16:30 | Gorica | 3 : 0 | Šantići | ||||||
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Karaula
Karaula
|
15.04.2018 16:30 | OFK Lugovi | 1 : 2 | Karaula |
Sloboda
Kerep
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
15.04.2018 16:30 | Sloboda | 3 : 1 | Omladinac 68 | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
15.04.2018 16:30 | Ograđenovac | 3 : 3 | OFK Međiđa | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Posavina
Brod
|
15.04.2018 16:30 | Voćar | 6 : 1 | Posavina | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
OFK Vida
Vida
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | OFK Vida | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Polet
Palanka
|
15.04.2018 16:30 | 12 decembar | 4 : 3 | Polet | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
15.04.2018 16:30 | Trebava | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
15.04.2018 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Graničar |
Turija
Turija
|
|
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
15.04.2018 | Turija | 0 : 3 | Mladost(VB) | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
15.04.2018 | BSK | 2 : 1 | Bukovik | ||||||
Jedinstvo
Huskići
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
15.04.2018 | Jedinstvo | 0 : 3 | Stjepan Polje | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
15.04.2018 | Polet | 2 : 1 | Orahovica 77 | ||||||
Borac
Tabaci
|
|
Mramor
Babice
|
15.04.2018 | Borac | 4 : 2 | Mramor | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Pribava
Pribava
|
15.04.2018 | Rudar | 1 : 2 | Pribava | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
15.04.2018 | Sloga | 1 : 1 | Mladost(D) |
Omazići 1937
Omazići
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
15.04.2018 | Omazići 1937 | 3 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Slatina
Bašigovci
|
15.04.2018 | Omladinac RMU | 3 : 2 | Slatina | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
15.04.2018 | Rudar | 1 : 0 | Vrana | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
15.04.2018 | Srnica | 3 : 1 | Mladost(GŽ) | ||||||
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
|
Mladost(S)
Solina
|
15.04.2018 | Gornji Rainci | 2 : 4 | Mladost(S) | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Grivice
Grivice
|
15.04.2018 | Napredak | 3 : 1 | Grivice |
Ravne
Zovik
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
15.04.2018 16:30 | Ravne | 0 : 2 | Frankopan | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Mladost
Domaljevac
|
15.04.2018 16:30 | Korpar | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
15.04.2018 16:30 | Mladost | 1 : 7 | OFK Brčko | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
15.04.2018 16:30 | Kostrč | 8 : 1 | Dinamo 75 |
Majevica
Rašljani
|
|
Izbor
Brčko
|
15.04.2018 | Majevica | 1 : 4 | Izbor | ||||||
Brka 1948
Brka
|
|
Mionica 85
Mionica
|
15.04.2018 | Brka 1948 | 3 : 3 | Mionica 85 | ||||||
Sloboda
Mujkići
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
15.04.2018 | Sloboda | 6 : 0 | Zelinja 76 |
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
15.04.2018 | Bijeljevac | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Memići
Memići
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
15.04.2018 | Memići | 0 : 2 | Kiseljak | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Husinski rudar
Husino
|
15.04.2018 | Krušik | 3 : 0 | Husinski rudar | ||||||
Spreča
Donji Rainci
|
|
Sapna
Sapna
|
15.04.2018 | Spreča | 1 : 0 | Sapna |
Konjuh
Kladanj
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
15.04.2018 | Konjuh | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Oskova
Oskova
|
15.04.2018 | Metalac | 0 : 0 | Oskova | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Bratstvo
Šišići
|
15.04.2018 | Jablanica | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Mladost
Suha
|
15.04.2018 | Toplice | 4 : 1 | Mladost |
Modrac
Modrac
|
|
25 maj
Uroža
|
15.04.2018 16:00 | Modrac | 4 : 1 | 25 maj | ||||||
Škahovica
Škahovica
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
15.04.2018 16:00 | Škahovica | 3 : 4 | Špionica 1953 |
Moštre
Moštre
|
|
Porječani
Porječani
|
15.04.2018 | Moštre | 1 : 3 | Porječani | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Monjare
Kološići
|
15.04.2018 | Bratstvo | 3 : 2 | Monjare | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Liješeva
Liješeva
|
15.04.2018 | Dijamant | 3 : 4 | Liješeva | ||||||
Omladinac
Porjećani
|
|
Ljiljan
Zimča
|
15.04.2018 | Omladinac | 3 : 0 | Ljiljan |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
15.04.2018 13:00 | Sloboda | 0 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Čelik
Zenica
|
15.04.2018 11:00 | Krupa | 1 : 1 | Čelik |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
15.04.2018 12:00 | Željezničar Sport Team | 6 : 1 | Sloboda (MG) | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
15.04.2018 12:00 | Kozara | 9 : 0 | Sloga | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
15.04.2018 12:00 | Podgrmeč | 1 : 3 | Jedinstvo |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
15.04.2018 16:30 | Olimpik | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
15.04.2018 13:00 | Bosna | 0 : 0 | Slavija |
Iskra
Bugojno
|
|
TOŠK
Tešanj
|
15.04.2018 13:00 | Iskra | 5 : 0 | TOŠK | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
15.04.2018 13:00 | Borac | 3 : 0 | Metalleghe BSI |
Čapljina
Čapljina
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
15.04.2018 13:00 | Čapljina | 0 : 3 | Branitelj | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
15.04.2018 13:00 | Igman | 3 : 0 | Sloga(DV-U) | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Grude
Grude
|
15.04.2018 13:00 | Velež | 4 : 2 | Grude |
Podrinje
Janja
|
|
Slaven
Živinice
|
15.04.2018 12:00 | Podrinje | 1 : 2 | Slaven | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
15.04.2018 12:00 | Budućnost | 1 : 3 | Sloga(SH) | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Drina
Zvornik
|
15.04.2018 12:00 | Sloga(T) | 2 : 3 | Drina |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Proleter
Teslić
|
15.04.2018 12:00 | Zvijezda | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
15.04.2018 12:00 | Orašje | 8 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Šamac
|
15.04.2018 12:00 | Sloga | 3 : 0 | Borac | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
15.04.2018 12:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Jedinstvo |
GOŠK
Gabela
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.04.2018 11:30 | GOŠK | 0 : 3 | Zrinjski | ||||||
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
15.04.2018 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Krupa | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Sloboda
Tuzla
|
15.04.2018 14:00 | Vitez | 0 : 2 | Sloboda |
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
15.04.2018 10:00 | Kozara | 8 : 0 | Sloga | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
15.04.2018 10:00 | Podgrmeč | 8 : 0 | Jedinstvo |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
15.04.2018 14:30 | Olimpik | 2 : 5 | Rudar | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
15.04.2018 11:00 | Bosna | 1 : 0 | Slavija |
Iskra
Bugojno
|
|
TOŠK
Tešanj
|
15.04.2018 12:00 | Iskra | 2 : 0 | TOŠK | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
15.04.2018 11:00 | Borac | 1 : 2 | Metalleghe BSI |
Čapljina
Čapljina
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
15.04.2018 11:00 | Čapljina | 1 : 2 | Branitelj | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
15.04.2018 11:00 | Igman | 1 : 1 | Sloga(DV-U) | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Grude
Grude
|
15.04.2018 11:00 | Velež | 7 : 0 | Grude |
Podrinje
Janja
|
|
Slaven
Živinice
|
15.04.2018 10:00 | Podrinje | 3 : 0 | Slaven | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(SH)
Simin Han
|
15.04.2018 10:00 | Budućnost | 7 : 0 | Sloga(SH) | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
15.04.2018 10:00 | Radnički | 0 : 3 | Zvijezda 09 | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Drina
Zvornik
|
15.04.2018 10:00 | Sloga(T) | 0 : 2 | Drina |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Proleter
Teslić
|
15.04.2018 10:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
15.04.2018 10:00 | Orašje | 3 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Šamac
|
15.04.2018 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Borac | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
15.04.2018 10:00 | Bratstvo | 7 : 2 | Jedinstvo |
GOŠK
Gabela
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.04.2018 10:00 | GOŠK | 0 : 3 | Zrinjski | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
15.04.2018 15:30 | Mladost | 1 : 2 | Krupa | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Sloboda
Tuzla
|
15.04.2018 12:00 | Vitez | 2 : 2 | Sloboda |
Drina
Zvornik
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
15.04.2018 10:00 | Drina | 4 : 0 | Napredak |
Polet 1926
Brod
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
15.04.2018 10:00 | Polet 1926 | 2 : 5 | Mineral |
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
15.04.2018 13:15 | Leotar | 3 : 0 | Mladost |
Polet 1926
Brod
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
15.04.2018 12:00 | Polet 1926 | 5 : 0 | Mineral |
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
15.04.2018 12:00 | Leotar | 3 : 0 | Mladost |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko-
|
15.04.2018 14:00 | SFK 2000 | 11 : 0 | Lokomotiva |
Fortuna
Živinice
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
15.04.2018 12:00 | Fortuna | 2 : 0 | Sloga |
Sloboda
Tuzla
|
|
Čelik
Zenica
|
15.04.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Čelik | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Libero
Goražde
|
15.04.2018 16:30 | Emina | 2 : 0 | Libero |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Gradina
Srebrenik
|
15.04.2018 16:00 | Banja Luka | 2 : 2 | Gradina |
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
15.04.2018 16:00 | Tango | 5 : 4 | Leotar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
15.04.2018 20:00 | Zrinjski | 7 : 0 | Željezničar | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Centar
Sarajevo
|
15.04.2018 19:30 | Brotnjo | 4 : 0 | Centar | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
15.04.2018 19:00 | Seljak | 6 : 0 | Nevesinje |
Budućnost BN
Bijeljina
|
|
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
15.04.2018 | Budućnost BN | 60 : 51 | Mladost Bulldogs |
Borac
Banja Luka
|
|
Sokolac
Sokolac
|
15.04.2018 20:30 | Borac | 76 : 69 | Sokolac |
Play Off Ultra
Sarajevo
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
15.04.2018 | Play Off Ultra | 72 : 59 | Mladi Krajišnik |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Jahorina
Pale
|
15.04.2018 | Ljubinje | 3 : 0 | Jahorina | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Gradiška
Gradiška
|
15.04.2018 | Pelagićevo | 3 : 1 | Gradiška | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Tempo
Ražljevo
|
15.04.2018 | Drina | 0 : 3 | Tempo | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Majevica
Lopare
|
15.04.2018 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Majevica |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Bratunac
Bratunac
|
15.04.2018 | Han Pijesak | 3 : 1 | Bratunac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
15.04.2018 | Radnik | 3 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Pliva
Šipovo
|
|
Inova
Banja Luka
|
15.04.2018 | Pliva | 3 : 1 | Inova |
Zrinjski
Mostar
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
15.04.2018 | Zrinjski | 35 : 34 | Slavija | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
15.04.2018 | Borac M:TEL | 19 : 22 | Izviđač CO |
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
15.04.2018 | ORK Borac | 25 : 27 | Drina | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
15.04.2018 | Kotor Varoš | 35 : 31 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
15.04.2018 | Hercegovina | 29 : 42 | Lokomotiva | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Mladost
Banja Luka
|
15.04.2018 | Bijeljina | 38 : 31 | Mladost |
Kozara
Gradiška
|
|
Čelinac
Čelinac
|
15.04.2018 | Kozara | 33 : 35 | Čelinac | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
15.04.2018 | Laktaši | 27 : 31 | Borac M:TEL 2 |
Borja
Teslić
|
|
Rogatica
Rogatica
|
15.04.2018 | Borja | 16 : 37 | Rogatica | ||||||
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Borac
Banja Luka
|
15.04.2018 | Nestro grupa Brod | 28 : 18 | Borac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Doboj
Doboj
|
15.04.2018 | Leotar | 26 : 31 | Doboj |
Srbac
Srbac
|
|
Derventa
Derventa
|
15.04.2018 | Srbac | 33 : 17 | Derventa |