XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 224 utakmica za dan
Nedelja, 2 Septembar 2018

Fudbal

02.09.2018 17:00 Spartak ŽK 2 : 0 Dinamo
02.09.2018 19:00 Vojvodina 1 : 4 Crvena zvezda
02.09.2018 21:00 Partizan 1 : 0 OFK Bačka
02.09.2018 19:00 Novi Pazar 0 : 1 Inđija
02.09.2018 16:30 Bežanija 0 : 1 Radnički 1923
02.09.2018 16:30 Budućnost 1 : 1 Borac
02.09.2018 16:30 Sindjelić 3 : 2 Sloboda
02.09.2018 16:30 Zlatibor 2 : 1 Teleoptik
02.09.2018 19:00 Javor 1 : 0 Trajal
02.09.2018 20:00 Široki Brijeg 0 : 3 Željezničar
02.09.2018 17:00 Omarska 4 : 3 Sloga(T)
02.09.2018 17:00 Mladost 3 : 1 Laktaši
02.09.2018 17:00 Dubrave 5 : 1 Ozren
02.09.2018 11:00 Jedinstvo 4 : 0 Vranjak
02.09.2018 17:00 Velež 2 : 0 Glasinac 2011
02.09.2018 17:00 Jedinstvo(Br) 4 : 2 Proleter
02.09.2018 17:00 Mladost(R) 3 : 0 Budućnost
02.09.2018 17:00 Mladost 2 : 1 BSK
02.09.2018 17:00 Sloga 1 : 2 Čelinac
02.09.2018 11:00 Krajina 2 : 0 Naprijed
02.09.2018 17:00 Sloga 3 : 2 Hajduk
02.09.2018 17:00 Naša krila 6 : 1 Zvijezda
02.09.2018 17:00 Sloga 3 : 1 Mineral
02.09.2018 17:00 Rudanka 7 : 0 Željezničar
02.09.2018 17:00 Skugrić 0 : 1 Trebava
02.09.2018 17:00 Sloboda 9 : 1 Majevica
02.09.2018 17:00 Podrinje 4 : 1 Vlasenica
02.09.2018 17:00 BSK Ledinci 3 : 0 OFK Trnovica
02.09.2018 17:00 Rudar 1925 2 : 1 Mladost
02.09.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Partizan
02.09.2018 17:00 Birač 2 : 1 Lokomotiva
02.09.2018 17:00 Omladinac 1 : 1 Milići
02.09.2018 17:00 Čelopek 2 : 0 OFK Šekovići
02.09.2018 17:00 Podgrmeč 0 : 0 Radnik
02.09.2018 17:00 Plamen 4 : 1 Gomjenica
02.09.2018 17:00 Ljubija 2 : 1 Brzi
02.09.2018 17:00 Mrakovica 0 : 4 Svodna
02.09.2018 17:00 OFK Ravan 2 : 4 Slaven
02.09.2018 17:30 Kalemi 6 : 1 Mladi Krajišnik
02.09.2018 17:30 13 Skojevki 4 : 1 Torpedo
02.09.2018 17:30 Borac 1 : 4 Sloga DIPO
02.09.2018 17:30 Potkozarje 1 : 2 Omladinac
02.09.2018 17:30 Župa 4 : 1 Tamaris
02.09.2018 17:30 Biseri 1 : 1 Sloboda
02.09.2018 17:00 Mladost Farmaprom 5 : 0 Rekreativo
02.09.2018 17:00 Omladinac 1 : 1 Gomionica
02.09.2018 17:00 Džaja 4 : 2 OFK Banja Luka 2017
02.09.2018 17:00 Budućnost 4 : 3 OFK Spartak 2013
02.09.2018 17:00 Sloga Nektar 6 : 0 Borac
02.09.2018 17:00 Polet Krajišnik 1 : 2 Vrbas
02.09.2018 17:00 Ukrina 1 : 0 Budućnost
02.09.2018 17:00 Borac(K) 4 : 2 BSK
02.09.2018 17:00 Pelagićevo 1 : 2 Skugrić 1964
02.09.2018 17:00 Bratstvo 2 : 0 Hajduk
02.09.2018 17:00 Trebavac 1 : 1 Borac(BL)
02.09.2018 17:00 Rudar 0 : 3 Kladari Gornji
02.09.2018 17:00 Crvena zvijezda 5 : 2 Jugović
02.09.2018 17:00 Slijepčevići 0 : 1 OFK Brezik
02.09.2018 17:00 Sava 04 1 : 2 Grčica
02.09.2018 17:00 Zadrugar 1 : 1 Borac
02.09.2018 17:00 Obilić 1 : 2 Jedinstvo
02.09.2018 17:00 Gredice 3 : 1 Mladost(S)
02.09.2018 17:00 Mladost 2003 7 : 3 Mladost(L)
02.09.2018 17:00 Novo doba 2 : 0 Zadrugar
02.09.2018 17:00 Proleter 1 : 3 Jedinstvo
02.09.2018 17:00 Balatun 2 : 3 Kolektiv
02.09.2018 17:00 Miloš Obilić 4 : 1 Semberija
02.09.2018 17:00 Stević Jovan 1 : 0 Priboj
02.09.2018 17:00 Obarska 0 : 0 OFK Magnojević
02.09.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 Borac
02.09.2018 17:00 Tabanci 1 : 0 Branjevo
02.09.2018 17:00 Jardan 0 : 4 Polet
02.09.2018 17:00 Jasenica 4 : 1 Jadar
02.09.2018 17:00 Rudar 3 : 2 Knežopoljac
02.09.2018 17:00 Rasavci 1 : 0 Berek 1975
02.09.2018 17:00 Radnik Urije 0 : 3 Kozara
02.09.2018 17:30 Polet 5 : 2 Jablanica
02.09.2018 17:30 Obradovac 5 : 0 Borac
02.09.2018 17:30 Vilusi 0 : 2 Bratstvo(K)
02.09.2018 17:00 Budućnost 2 : 7 OFK Nožičko
02.09.2018 17:00 Bratstvo 7 : 2 Crvena zemlja
02.09.2018 17:00 Liješće 2 : 2 Zborište
02.09.2018 17:00 Polet 5 : 3 Zadrugar
02.09.2018 17:00 27. Juli 1 : 1 Ozrenski sokolovi
02.09.2018 17:00 Posavina 5 : 1 Sloga
02.09.2018 17:00 Partizan 2 : 3 Crkvina
02.09.2018 17:00 Omladinac 1 : 1 Dobor
02.09.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Koridor 2011
02.09.2018 17:00 Ljeljenča 7 : 1 Magnojević 2001
02.09.2018 17:00 Polet 2 : 2 Proleter
02.09.2018 17:00 Građanski 4 : 3 Sloga 94
02.09.2018 17:00 Kovačići 08 1 : 1 Omladinac
02.09.2018 17:00 Ostojićevo 1 : 1 Pobjeda
02.09.2018 17:00 Ljeskovac 1 : 1 VSK
02.09.2018 17:00 Glogovac 3 : 1 Međaši
02.09.2018 17:00 Drina 1 : 0 Borac
02.09.2018 17:00 Sloga 2 7 : 3 Tavna
02.09.2018 17:00 OFK Batković 3 : 0 Polet
02.09.2018 16:30 Vlašić 3 : 0 Brekovica 78
02.09.2018 16:30 Seona 2 : 0 Dinamo
02.09.2018 16:30 Svatovac 3 : 1 Lokomotiva
02.09.2018 16:30 Natron 1 : 2 Usora
02.09.2018 16:30 SAŠK Napredak 1 : 1 Jedinstvo
02.09.2018 16:30 Radnik 4 : 0 Žepče
02.09.2018 16:30 Ilijaš 5 : 1 Krivaja
02.09.2018 16:30 Azot 2 : 3 Moševac
02.09.2018 16:30 Pobjeda 4 : 1 Borac
02.09.2018 16:30 Branitelj 2 : 0 Kamešnica
02.09.2018 16:30 Bjelopoljac 0 : 2 Brotnjo
02.09.2018 16:30 Sloga 0 : 1 Tomislav
02.09.2018 16:30 Rama 1 : 1 Neum
02.09.2018 16:30 Klis 1 : 0 Grude
02.09.2018 16:30 Troglav 1918 0 : 2 Posušje
02.09.2018 16:30 Dubrave 0 : 2 Sloga(P)
02.09.2018 16:30 Mladost(S) 0 : 2 Napredak
02.09.2018 16:30 Mladost(DS) 4 : 6 Sloga(T)
02.09.2018 16:30 Bok 0 : 4 19 srpanj
02.09.2018 16:30 Vitanovići 78 1 : 8 Kostrč
02.09.2018 16:30 Vražići 92 3 : 0 DSK
02.09.2018 16:30 Mladost(B) 1 : 1 Orahovica 74
02.09.2018 16:30 Trešnjevka 5 : 1 Mladost(K)
02.09.2018 16:30 Gornji Rahić 1 : 0 Polet
02.09.2018 16:30 Rijeka 3 : 2 Doboj Istok
02.09.2018 16:30 Proleter 1 : 2 Jedinstvo
02.09.2018 16:30 Vareš 2 : 0 Zmaj
02.09.2018 16:30 Stupčanica 4 : 0 Proleter
02.09.2018 16:30 Novi Šeher 2 : 1 Napredak
02.09.2018 16:30 Mladost 3 : 1 OFK Brčko
02.09.2018 16:30 Korpar 4 : 0 Tramošnica
02.09.2018 16:30 Mladi Zadrugar 5 : 1 Ravne
02.09.2018 16:30 Frankopan 4 : 1 Dinamo 75
02.09.2018 16:30 Biberovo Polje 3 : 0 Trebava
02.09.2018 16:30 Jedinstvo 5 : 0 Sloboda
02.09.2018 16:30 12 decembar 4 : 2 OFK Međiđa
02.09.2018 16:30 Željezničar 4 : 2 Izbor
02.09.2018 16:30 Voćar 7 : 1 Ograđenovac
02.09.2018 16:30 Koraj 0 : 3 Graničar
02.09.2018 16:30 OFK Vida 0 : 0 Omladinac 68
02.09.2018 16:30 Sloga 3 : 1 Orahovica 77
02.09.2018 16:30 Mladost(D) 4 : 1 Turija
02.09.2018 16:30 Stjepan Polje 3 : 3 Pribava
02.09.2018 16:30 Špionica 1953 2 : 0 BSK
02.09.2018 16:30 Bukovik 1 : 0 Polet
02.09.2018 16:30 Mladost(P) 2 : 1 Rudar
02.09.2018 16:30 OFK Tuzla 3 : 2 Vrana
02.09.2018 16:30 Srnica 2 : 0 Partizan
02.09.2018 16:30 Rudar 2 : 5 Mladost 78
02.09.2018 16:30 Metalac 3 : 0 Gornji Rainci
02.09.2018 16:30 Mladost(GŽ) 4 : 1 Slatina
02.09.2018 Dijamant 2 : 1 Uskok
02.09.2018 Kralupi 2 : 0 Monjare
02.09.2018 Ljiljan 0 : 0 Moštre
02.09.2018 Poriječani 5 : 0 Omladinac
02.09.2018 Liješeva 2 : 1 Bratstvo
02.09.2018 17:00 OFK Titograd 0 : 0 Sutjeska
02.09.2018 16:00 Berane 0 : 2 Arsenal
02.09.2018 16:00 Bokelj 4 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
02.09.2018 16:00 Igalo 1 : 0 Jedinstvo
02.09.2018 16:00 Jezero 2 : 1 Dečić
02.09.2018 16:00 Kom 2 : 2 Otrant-Olympic
02.09.2018 17:00 Burnley 0 : 2 Manchester United
02.09.2018 14:30 Cardiff City 2 : 3 Arsenal
02.09.2018 17:00 Watford 2 : 1 Tottenham Hotspur
02.09.2018 12:00 Levante 2 : 2 Valencia
02.09.2018 16:15 Deportivo Alavés 2 : 1 Espanyol
02.09.2018 18:30 Barcelona 8 : 2 Huesca
02.09.2018 20:45 Real Betis 1 : 0 Sevilla
02.09.2018 15:30 RB Leipzig 1 : 1 Fortuna
02.09.2018 18:00 Schalke 04 0 : 2 Hertha BSC
02.09.2018 18:00 Fiorentina 1 : 0 Udinese
02.09.2018 20:30 Atalanta 0 : 1 Cagliari
02.09.2018 20:30 Chievo 0 : 0 Empoli
02.09.2018 20:30 Lazio 1 : 0 Frosinone
02.09.2018 20:30 Sampdoria 3 : 0 Napoli
02.09.2018 20:30 Sassuolo 5 : 3 Genoa
02.09.2018 20:30 Torino 1 : 0 SPAL
02.09.2018 17:00 Rennes 2 : 0 Bordeaux
02.09.2018 15:00 Saint-Étienne 0 : 0 Amiens SC
02.09.2018 21:00 Monaco 2 : 3 Olympique Marseille
02.09.2018 16:30 Travnik 2 : 1 Mladost
02.09.2018 17:00 Krupa 3 : 1 Radnik
02.09.2018 17:30 Borac 2 : 0 Čelik
02.09.2018 18:00 Zvijezda 09 4 : 1 Sloboda
02.09.2018 11:00 Slavija 0 : 3 Sarajevo
02.09.2018 12:00 Sloga 0 : 2 Željezničar Sport team
02.09.2018 12:00 Podgrmeč 4 : 2 Krajina
02.09.2018 12:00 Kozara 0 : 2 Metalleghe BSI
02.09.2018 12:00 Jedinstvo 1 : 0 Bratstvo
02.09.2018 12:00 Modriča 7 : 0 Proleter
02.09.2018 12:00 Zvijezda 1 : 1 Tekstilac
02.09.2018 12:00 Radnički 1 : 1 Podrinje
02.09.2018 12:00 Gradina 3 : 0 Sloga(T)
02.09.2018 12:00 Slaven 1 : 0 Sloga(GC)
02.09.2018 12:00 Rudar 4 : 1 Bosna
02.09.2018 12:00 Olimpik 7 : 0 Goražde
02.09.2018 12:00 NK Vitez 4 : 0 Iskra
02.09.2018 12:00 Novi Travnik 4 : 1 Krivaja
02.09.2018 12:00 Velež 4 : 0 Tomislav
02.09.2018 12:00 Grude 1 : 1 Brotnjo
02.09.2018 12:00 GOŠK 1 : 1 Troglav 1918
02.09.2018 13:00 Sarajevo 3 : 2 Čelik
02.09.2018 16:00 Zvijezda 09 3 : 0 Tuzla City
02.09.2018 10:00 Borac 9 : 0 Sloboda
02.09.2018 10:00 Sloga 0 : 5 Željezničar Sport team
02.09.2018 10:00 Podgrmeč 2 : 1 Krajina
02.09.2018 10:00 Kozara 3 : 1 Metalleghe BSI
02.09.2018 10:00 Jedinstvo 1 : 3 Bratstvo
02.09.2018 10:00 Modriča 6 : 0 Proleter
02.09.2018 10:00 Zvijezda 1 : 0 Tekstilac
02.09.2018 10:00 Radnički 5 : 1 Podrinje
02.09.2018 10:00 Gradina 2 : 1 Sloga(T)
02.09.2018 10:00 Slaven 4 : 1 Sloga(GC)
02.09.2018 10:00 Rudar 5 : 1 Bosna
02.09.2018 10:00 Olimpik 9 : 0 Goražde
02.09.2018 10:00 NK Vitez 2 : 1 Iskra
02.09.2018 10:00 Borac 0 : 0 Travnik
02.09.2018 10:00 Novi Travnik 2 : 7 Krivaja
02.09.2018 10:00 Velež 4 : 1 Tomislav
02.09.2018 10:00 Grude 5 : 4 Brotnjo
02.09.2018 17:00 Lokomotiva 1 : 3 Banja Luka
02.09.2018 11:00 Sarajevo 5 : 0 Čelik
02.09.2018 14:00 Zvijezda 09 0 : 1 Tuzla City
02.09.2018 10:00 Polet 1926 13 : 0 OFK Spartak 2013
02.09.2018 10:00 Polet 1926 1 : 0 OFK Spartak 2013