Željezničar
Sarajevo
|
|
GOŠK
Gabela
|
30.09.2018 19:00 | Željezničar | 1 : 2 | GOŠK |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
30.09.2018 18:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga |
Mladost
Donja Slatina
|
|
Borac
Šamac
|
30.09.2018 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Borac | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga(T)
Trn
|
30.09.2018 16:00 | Dubrave | 1 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
30.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sloga(S) | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Laktaši
Laktaši
|
30.09.2018 16:00 | Polet 1926 | 2 : 0 | Laktaši | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Ozren
Petrovo
|
30.09.2018 16:00 | Vranjak | 3 : 2 | Ozren |
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
30.09.2018 16:00 | Jedinstvo(Br) | 2 : 0 | Glasinac 2011 | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Stakorina
Čajniče
|
30.09.2018 16:00 | Mladost(R) | 2 : 1 | Stakorina | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Guber
Srebrenica
|
30.09.2018 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Guber |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
30.09.2018 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
FSA
Prijedor
|
30.09.2018 11:00 | Krajina | 0 : 0 | FSA | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
30.09.2018 16:00 | Gorica | 3 : 1 | Naprijed |
Sloga
Jakeš
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
30.09.2018 16:00 | Sloga | 5 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
30.09.2018 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Naša krila | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Hajduk
Batkuša
|
30.09.2018 16:00 | Rudanka | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
30.09.2018 16:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Zvijezda | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Vučijak
Majevac
|
30.09.2018 16:00 | Skugrić | 3 : 1 | Vučijak |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
30.09.2018 16:00 | Sloboda | 3 : 2 | BSK Ledinci | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Podrinje
Tršić
|
30.09.2018 16:00 | Rudar 1925 | 2 : 2 | Podrinje | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Majevica
Lopare
|
30.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 9 : 0 | Majevica | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
30.09.2018 16:00 | Birač | 0 : 3 | Vlasenica | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
30.09.2018 16:00 | Omladinac | 4 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
30.09.2018 16:00 | Čelopek | 1 : 0 | Mladost | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
30.09.2018 16:00 | OFK Šekovići | 7 : 3 | Partizan | ||||||
Milići
Milići
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
30.09.2018 16:00 | Milići | 3 : 1 | Lokomotiva |
Romanija
Pale
|
|
Sokolac
Sokolac
|
30.09.2018 16:00 | Romanija | 0 : 2 | Sokolac | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Rudo
Rudo
|
30.09.2018 16:00 | Željeznica | 1 : 3 | Rudo |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Ljubija
Ljubija
|
30.09.2018 16:00 | Podgrmeč | 1 : 0 | Ljubija | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
30.09.2018 16:00 | Mrakovica | 0 : 2 | Plamen | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
30.09.2018 16:00 | OFK Ravan | 0 : 0 | Radnik | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
30.09.2018 16:00 | Slaven | 1 : 3 | Gomjenica | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Brzi
Busnovi
|
30.09.2018 16:00 | Svodna | 2 : 1 | Brzi |
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
30.09.2018 16:00 | Potkozarje | 2 : 2 | 13 Skojevki | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
30.09.2018 16:00 | Župa | 0 : 1 | Kalemi | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
30.09.2018 16:00 | Biseri | 1 : 2 | Sloga DIPO | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
30.09.2018 16:00 | Kozara | 6 : 1 | Tamaris |
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
30.09.2018 16:00 | OFK Banja Luka 2017 | 0 : 2 | Vrbas | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
30.09.2018 16:00 | Gomionica | 0 : 2 | Polet Krajišnik | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
30.09.2018 16:00 | Rekreativo | 0 : 1 | Sloga Nektar | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
30.09.2018 16:00 | Omladinac | 0 : 3 | Džaja |
Borac(K)
Kotorsko
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
30.09.2018 16:00 | Borac(K) | 1 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Ukrina
Čečava
|
30.09.2018 16:00 | Pelagićevo | 3 : 5 | Ukrina | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Borac(O)
Osinja
|
30.09.2018 16:00 | Bratstvo | 5 : 2 | Borac(O) | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
30.09.2018 16:00 | Trebavac | 3 : 2 | Budućnost | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
BSK
Bušletić
|
30.09.2018 16:00 | Rudar | 4 : 0 | BSK | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
30.09.2018 16:00 | Kladari Gornji | 1 : 2 | Skugrić 1964 |
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Jugović
Gredice 1
|
30.09.2018 16:00 | Sava 04 | 1 : 3 | Jugović | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
30.09.2018 16:00 | Zadrugar | 4 : 2 | Slijepčevići | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
30.09.2018 16:00 | Gredice | 2 : 0 | OFK Brezik | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Grčica
Brčko
|
30.09.2018 16:00 | Mladost 2003 | 4 : 1 | Grčica | ||||||
Mladost(L)
Lončari
|
|
Borac
Ražljevo
|
30.09.2018 16:00 | Mladost(L) | 3 : 0 | Borac | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
30.09.2018 16:00 | Mladost(S) | 3 : 0 | Jedinstvo |
Balatun
Balatun
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
30.09.2018 16:00 | Balatun | 0 : 0 | Zadrugar | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
30.09.2018 16:00 | Miloš Obilić | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Novo doba
Čardačine
|
30.09.2018 16:00 | Stević Jovan | 2 : 3 | Novo doba | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
30.09.2018 16:00 | Obarska | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Kolektiv
Međaši
|
30.09.2018 16:00 | OFK Janja 2009 | 1 : 0 | Kolektiv | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Semberija
Popovi
|
30.09.2018 16:00 | Drina | 1 : 0 | Semberija | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Priboj
Priboj
|
30.09.2018 16:00 | OFK Magnojević | 1 : 3 | Priboj |
Tabanci
Tabanci
|
|
Pecka
Roćević
|
30.09.2018 16:00 | Tabanci | 4 : 0 | Pecka | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Budućnost
Skelani
|
30.09.2018 16:00 | Jardan | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Lokanj
Lokanj
|
30.09.2018 16:00 | Jasenica | 2 : 9 | Lokanj | ||||||
Jadar
Kasaba
|
|
Borac
Osmaci
|
30.09.2018 16:00 | Jadar | 1 : 0 | Borac | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
30.09.2018 16:00 | Polet | 3 : 0 | Branjevo |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Rudar
Blagaj
|
30.09.2018 16:00 | Radnik Urije | 1 : 2 | Rudar | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
30.09.2018 16:00 | Kiseljak | 1 : 3 | Knežopoljac | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
30.09.2018 16:00 | Kozara | 3 : 2 | Berek 1975 |
Vilusi
Vilusi
|
|
Polet
Elezagići
|
30.09.2018 16:00 | Vilusi | 0 : 7 | Polet | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Mladost
Seferovci
|
30.09.2018 16:00 | Ratar | 4 : 5 | Mladost | ||||||
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Borac
Mašići
|
30.09.2018 16:00 | Bratstvo(K) | 2 : 3 | Borac |
Bratstvo
Povelič
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
30.09.2018 16:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Polet | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
30.09.2018 16:00 | Milan | 1 : 5 | Budućnost | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
30.09.2018 16:00 | Crni vrh | 6 : 1 | Vrbas | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
30.09.2018 11:00 | Crvena zemlja | 7 : 2 | OFK Nožičko |
Polet
Podnovlje
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
30.09.2018 16:00 | Polet | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
4. juli
Pojezna
|
30.09.2018 16:00 | 27. Juli | 2 : 1 | 4. juli | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Zborište
Zborište
|
30.09.2018 16:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Zborište |
Omladinac
Modriča
|
|
Sloga
Srednja Slatina
|
30.09.2018 16:00 | Omladinac | 6 : 0 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
30.09.2018 16:00 | Zvijezda | 4 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Crkvina
Crkvina
|
30.09.2018 16:00 | Dobor | 1 : 1 | Crkvina |
Čelik
Grbavica
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
30.09.2018 11:00 | Čelik | 0 : 3 | Sveti Jovan | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
30.09.2018 11:00 | Strijelac | 0 : 3 | Sloboda | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
30.09.2018 11:00 | Polet | 1 : 2 | Budućnost Red Star |
Građanski
Bijeljina
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
30.09.2018 14:30 | Građanski | 3 : 4 | Koridor 2011 | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Panteri
Zagoni
|
30.09.2018 15:30 | Kovačići 08 | 0 : 7 | Panteri | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
30.09.2018 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Magnojević 2001 | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
30.09.2018 16:30 | Sloga 94 | 0 : 3 | Proleter |
Ostojićevo
Ostojićevo
|
|
Glogovac
Glogovac
|
30.09.2018 15:30 | Ostojićevo | 2 : 1 | Glogovac | ||||||
Drina
Batar
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
30.09.2018 15:30 | Drina | 4 : 0 | Ljeskovac | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
VSK
Velino Selo
|
30.09.2018 15:30 | OFK Batković | 3 : 0 | VSK | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Međaši
Međaši
|
30.09.2018 15:30 | Polet | 0 : 2 | Međaši | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Borac
Trnjaci
|
30.09.2018 15:30 | Tavna | 5 : 1 | Borac |
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
30.09.2018 10:30 | Borac | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
30.09.2018 10:30 | Sloga | 2 : 2 | OFK Buk | ||||||
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Modran
Modran
|
30.09.2018 10:30 | Mladen Perić | 1 : 2 | Modran |
Nacional
Bijeljina
|
|
Gorica
Pučile
|
30.09.2018 10:30 | Nacional | 0 : 7 | Gorica | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Zenit
Bijeljina
|
30.09.2018 10:30 | Sava | 5 : 2 | Zenit |
TOŠK
Tešanj
|
|
Orašje
Orašje
|
30.09.2018 15:30 | TOŠK | 2 : 1 | Orašje |
Vlašić
Turbe
|
|
Iskra
Bugojno
|
30.09.2018 15:30 | Vlašić | 2 : 1 | Iskra | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Rudar
Han Bila
|
30.09.2018 15:30 | Krajišnik | 1 : 1 | Rudar |
Svatovac
Poljice
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
30.09.2018 15:30 | Svatovac | 1 : 0 | Dinamo | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Sloga
Tojšići
|
30.09.2018 15:30 | Bosna(M) | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
30.09.2018 15:30 | Priluk | 3 : 2 | Prokosovići |
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Vis
Kosova
|
30.09.2018 15:30 | SAŠK Napredak | 0 : 2 | Vis | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Natron
Maglaj
|
30.09.2018 15:30 | Radnik | 4 : 1 | Natron | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
30.09.2018 15:30 | Bosna Union | 3 : 1 | Famos | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
30.09.2018 15:30 | Ilijaš | 3 : 0 | Usora | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
30.09.2018 15:30 | Azot | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Žepče
Žepče
|
30.09.2018 15:30 | Pobjeda | 2 : 0 | Žepče | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
30.09.2018 15:30 | Moševac | 3 : 0 | Krivaja |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Turbina
Jablanica
|
30.09.2018 15:30 | Branitelj | 0 : 0 | Turbina | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
30.09.2018 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Bjelopoljac | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Kamešnica
Podhum
|
30.09.2018 15:30 | Rama | 3 : 1 | Kamešnica | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Stolac
Stolac
|
30.09.2018 15:30 | Troglav 1918 | 4 : 1 | Stolac | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
30.09.2018 15:30 | Posušje | 2 : 1 | Tomislav | ||||||
Grude
Grude
|
|
Neum
Neum
|
30.09.2018 15:30 | Grude | 0 : 3 | Neum |
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Bajer 99
Velagići
|
30.09.2018 15:30 | Željezničar | 3 : 1 | Bajer 99 | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
30.09.2018 15:30 | Rudar | 0 : 3 | Mladost(P) |
Gorica
Guča Gora
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
30.09.2018 15:30 | Gorica | 6 : 0 | Elektrobosna | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
30.09.2018 15:30 | Kaćuni | 1 : 3 | Radnik |
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Sloga(P)
Prud
|
30.09.2018 15:30 | Mladost(DS) | 2 : 3 | Sloga(P) | ||||||
Bok
Bok
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
30.09.2018 15:30 | Bok | 2 : 1 | Mladost(S) | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
30.09.2018 15:30 | Vitanovići 78 | 4 : 3 | Sloga(T) | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
30.09.2018 15:30 | Kostrč | 4 : 1 | 19 srpanj | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
30.09.2018 15:30 | Mladost (D) | 1 : 0 | Dragovoljac |
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
|
DSK
Devetak
|
30.09.2018 15:30 | Mladost(B) | 1 : 1 | DSK | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
30.09.2018 15:30 | Trešnjevka | 1 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Vražići 92
Vražići
|
30.09.2018 15:30 | Gornji Rahić | 2 : 1 | Vražići 92 | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
30.09.2018 15:30 | Rijeka | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
30.09.2018 15:30 | Proleter | 2 : 1 | Mladost(K) | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
30.09.2018 15:30 | Ingram | 2 : 0 | Doboj Istok |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Vareš
Vareš
|
30.09.2018 15:30 | Novi Šeher | 0 : 1 | Vareš | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
30.09.2018 15:30 | Nemila | 4 : 0 | Zmaj | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Proleter
Makljenovac
|
30.09.2018 15:30 | Napredak | 1 : 0 | Proleter |
Jug
Sarajevo
|
|
Mladost
Župča
|
30.09.2018 14:00 | Jug | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
30.09.2018 16:00 | Ozren | 2 : 1 | Novi Grad |
Vratnik
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
30.09.2018 16:00 | Vratnik | 5 : 3 | Igman | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
30.09.2018 16:00 | UNIS | 0 : 2 | Mošćanica | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
30.09.2018 11:00 | Butmir | 5 : 1 | Saobraćajac | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Stup
Sarajevo
|
30.09.2018 13:30 | Vrbanjuša | 1 : 3 | Stup |
Šator
Glamoč
|
|
Šujica
Šujica
|
30.09.2018 15:30 | Šator | 3 : 0 | Šujica | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Junak
Srđevići
|
30.09.2018 15:30 | Ljubuški | 4 : 1 | Junak | ||||||
Kupres
Kupres
|
|
Drinovci
Drinovci
|
30.09.2018 15:30 | Kupres | 1 : 2 | Drinovci |
Kruševo
Kruševo
|
|
Međugorje
Međugorje
|
30.09.2018 16:00 | Kruševo | 6 : 0 | Međugorje | ||||||
Buna
Buna
|
|
Cim
Cim
|
30.09.2018 16:00 | Buna | 3 : 3 | Cim | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Višići
Višići
|
30.09.2018 16:00 | Blagaj | 5 : 1 | Višići |
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Katarina
Fojnica
|
30.09.2018 15:30 | Bilalovac | 1 : 0 | Katarina | ||||||
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Šantići
Šantići
|
30.09.2018 15:30 | OFK Lugovi | 1 : 4 | Šantići | ||||||
Karaula
Karaula
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
30.09.2018 15:30 | Karaula | 3 : 1 | Nova Bila |
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
30.09.2018 15:30 | Mladi Zadrugar | 4 : 1 | OFK Brčko | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Korpar
Grebnice
|
30.09.2018 15:30 | Frankopan | 1 : 1 | Korpar | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Mladost
Vidovice
|
30.09.2018 15:30 | Dinamo 75 | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
30.09.2018 15:30 | Ravne | 4 : 2 | Tramošnica |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
12 decembar
Rajska
|
30.09.2018 15:30 | Biberovo Polje | 3 : 1 | 12 decembar | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
30.09.2018 15:30 | Željezničar | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
30.09.2018 15:30 | Voćar | 4 : 2 | Trebava | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Sloboda
Kerep
|
30.09.2018 15:30 | Koraj | 1 : 2 | Sloboda | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
30.09.2018 15:30 | OFK Vida | 2 : 0 | OFK Međiđa | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Izbor
Brčko
|
30.09.2018 15:30 | Omladinac 68 | 3 : 1 | Izbor | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
30.09.2018 15:30 | Graničar | 4 : 1 | Ograđenovac |
Sloga
Bikodže
|
|
Mramor
Babice
|
30.09.2018 15:30 | Sloga | 3 : 1 | Mramor | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
30.09.2018 15:30 | Stjepan Polje | 4 : 0 | Mladost(D) | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
30.09.2018 15:30 | Špionica 1953 | 2 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Turija
Turija
|
30.09.2018 15:30 | Bukovik | 3 : 0 | Turija | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
25 maj
Uroža
|
30.09.2018 15:30 | Mladost(P) | 3 : 2 | 25 maj | ||||||
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
|
Pribava
Pribava
|
30.09.2018 15:30 | Rudar | 2 : 2 | Pribava | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
BSK
Bokavići
|
30.09.2018 15:30 | Polet | 0 : 3 | BSK |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Srnica
Treštenica
|
30.09.2018 15:30 | OFK Tuzla | 7 : 1 | Srnica | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Mladost(S)
Solina
|
30.09.2018 15:30 | Rudar | 1 : 2 | Mladost(S) | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
30.09.2018 15:30 | Napredak | 2 : 2 | Vrana | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Grivice
Grivice
|
30.09.2018 15:30 | Metalac | 1 : 1 | Grivice | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Partizan
Kiseljak
|
30.09.2018 15:30 | Mladost(GŽ) | 3 : 0 | Partizan | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
30.09.2018 15:30 | Slatina | 2 : 1 | Mladost 78 |
Ljiljan
Zimča
|
|
Uskok
Dobrinje
|
30.09.2018 13:00 | Ljiljan | 1 : 5 | Uskok | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Kralupi
Kralupi
|
30.09.2018 15:30 | Poriječani | 1 : 2 | Kralupi | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Dijamant
Grđevac
|
30.09.2018 16:00 | Liješeva | 4 : 2 | Dijamant | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Monjare
Kološići
|
30.09.2018 13:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Monjare | ||||||
Omladinac
Porijećani
|
|
Moštre
Moštre
|
30.09.2018 14:00 | Omladinac | 3 : 0 | Moštre |
Brka 1948
Brka
|
|
Sloboda
Mujkići-Brčko
|
30.09.2018 15:30 | Brka 1948 | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Mionica 85
Mionica
|
30.09.2018 15:30 | Rahićki ljiljani | 3 : 0 | Mionica 85 | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
30.09.2018 15:30 | Majevica | 3 : 1 | Napredak |
Spreča
Donji Rainci
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
30.09.2018 15:30 | Spreča | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Memići
Memići
|
30.09.2018 15:30 | Krušik | 6 : 1 | Memići | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Pasci 78
Pasci
|
30.09.2018 15:30 | Bijeljevac | 4 : 1 | Pasci 78 |
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Mladost
Suha
|
30.09.2018 15:30 | Toplice | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Oskova
Oskova
|
30.09.2018 15:30 | Jablanica | 2 : 4 | Oskova | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
30.09.2018 15:30 | Budućnost | 5 : 1 | Gornje Dubrave |
Dinamo
Vranje
|
|
Mačva
Šabac
|
30.09.2018 19:00 | Dinamo | 1 : 0 | Mačva | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Rad
Beograd
|
30.09.2018 19:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Rad | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
Zemun
Zemun
|
30.09.2018 15:00 | Proleter | 4 : 1 | Zemun | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Partizan
Beograd
|
30.09.2018 19:00 | Radnički (N) | 2 : 2 | Partizan | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Radnik
Surdulica
|
30.09.2018 19:00 | Voždovac | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
30.09.2018 15:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Vojvodina | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Čukarički
Beograd
|
30.09.2018 19:00 | Napredak | 1 : 1 | Čukarički |
Budućnost
Dobanovci
|
|
Inđija
Inđija
|
30.09.2018 15:30 | Budućnost | 0 : 1 | Inđija | ||||||
Sindjelić
Beograd
|
|
Bežanija
Beograd
|
30.09.2018 15:30 | Sindjelić | 3 : 0 | Bežanija | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
30.09.2018 15:30 | Zlatibor | 2 : 0 | Novi Pazar | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Borac
Čačak
|
30.09.2018 19:00 | Metalac | 2 : 1 | Borac | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Sloboda
Užice
|
30.09.2018 15:30 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Teleoptik
Zemun
|
30.09.2018 15:30 | TSC | 3 : 0 | Teleoptik |
Berane
Berane
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
30.09.2018 15:00 | Berane | 0 : 2 | Igalo | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Bokelj
Kotor
|
30.09.2018 15:00 | Jezero | 1 : 1 | Bokelj | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
30.09.2018 15:00 | Kom | 2 : 0 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
30.09.2018 15:00 | Arsenal | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
Dečić
Tuzi
|
30.09.2018 15:00 | Otrant-Olympic | 1 : 2 | Dečić |
Cardiff City
Cardiff
|
|
Burnley
Burnley
|
30.09.2018 17:00 | Cardiff City | 1 : 2 | Burnley |
Huesca
Huesca
|
|
Girona
Girona
|
30.09.2018 12:00 | Huesca | 1 : 1 | Girona | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
30.09.2018 16:15 | Villarreal | 0 : 1 | Real Valladolid | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
30.09.2018 18:30 | Levante | 2 : 1 | Deportivo Alavés | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Leganés
Leganés
|
30.09.2018 20:45 | Real Betis | 1 : 0 | Leganés |
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Hannover 96
Hannover
|
30.09.2018 15:30 | Eintracht | 4 : 1 | Hannover 96 | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
30.09.2018 18:00 | Augsburg | 4 : 1 | Freiburg |
Bologna
Bologna
|
|
Udinese
Udine
|
30.09.2018 12:30 | Bologna | 2 : 1 | Udinese | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Torino
Torino
|
30.09.2018 15:00 | Chievo | 0 : 1 | Torino | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
Atalanta
Bergamo
|
30.09.2018 15:00 | Fiorentina | 2 : 0 | Atalanta | ||||||
Frosinone
Frosinone
|
|
Genoa
Genova
|
30.09.2018 15:00 | Frosinone | 1 : 2 | Genoa | ||||||
Parma
Parma
|
|
Empoli
Empoli
|
30.09.2018 18:00 | Parma | 1 : 0 | Empoli | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Milan
Milano
|
30.09.2018 20:30 | Sassuolo | 1 : 4 | Milan |
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
30.09.2018 21:00 | Lille | 3 : 0 | Olympique Marseille | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Nîmes
Nîmes
|
30.09.2018 17:00 | Montpellier | 3 : 0 | Nîmes | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Toulouse
Toulouse
|
30.09.2018 15:00 | Rennes | 1 : 1 | Toulouse |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.09.2018 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
30.09.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.09.2018 19:00 | Velež | 2 : 0 | Slavija | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
30.09.2018 16:00 | Radnik | 1 : 2 | Zvijezda 09 |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
30.09.2018 14:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Sloga | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
30.09.2018 12:00 | Metalleghe BSI | 0 : 3 | Željezničar Sport Team | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Krajina
Cazin
|
30.09.2018 12:00 | Rudar Prijedor | 7 : 2 | Krajina |
Modriča
Modriča
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
30.09.2018 12:00 | Modriča | 6 : 1 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Orašje
Orašje
|
30.09.2018 12:00 | Zvijezda | 7 : 0 | Orašje | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
30.09.2018 12:00 | Borac | 4 : 6 | Jedinstvo | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Sloga
Doboj
|
30.09.2018 12:00 | Ilićka 01 | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac
Derventa
|
30.09.2018 12:00 | Proleter | 4 : 0 | Tekstilac |
Gradina
Srebrenik
|
|
Podrinje
Janja
|
30.09.2018 12:00 | Gradina | 6 : 0 | Podrinje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Radnički
Lukavac
|
30.09.2018 12:00 | Slaven | 3 : 0 | Radnički | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Drina
Zvornik
|
30.09.2018 12:00 | Sloga(GC) | 1 : 4 | Drina | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
30.09.2018 12:00 | Budućnost | 5 : 0 | Sloga(T) |
NK Vitez
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
30.09.2018 12:00 | NK Vitez | 5 : 0 | TOŠK | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Iskra
Bugojno
|
30.09.2018 12:00 | Borac | 3 : 1 | Iskra | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
FK Vitez
Vitez
|
30.09.2018 12:00 | Novi Travnik | 4 : 3 | FK Vitez | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
30.09.2018 12:00 | Krivaja | 0 : 6 | Kiseljak |
Trebava
Osječani
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
30.09.2018 10:00 | Trebava | 2 : 2 | Naša krila | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
30.09.2018 10:00 | Vučijak | 12 : 0 | Zvijezda | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
30.09.2018 10:00 | Rudanka | 2 : 1 | OFK Pridjel |
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
30.09.2018 14:00 | Sloboda | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Mladost
Doboj- Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.09.2018 12:30 | Mladost | 0 : 2 | Zrinjski | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
30.09.2018 15:00 | Krupa | 1 : 0 | Tuzla City |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
30.09.2018 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Borac
Banja Luka
|
30.09.2018 10:00 | Kozara | 2 : 1 | Borac | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
30.09.2018 10:00 | Metalleghe BSI | 0 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Krajina
Cazin
|
30.09.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Krajina |
Modriča
Modriča
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
30.09.2018 10:00 | Modriča | 5 : 0 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Orašje
Orašje
|
30.09.2018 10:00 | Zvijezda | 6 : 1 | Orašje | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
30.09.2018 10:00 | Borac | 2 : 10 | Jedinstvo | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Sloga
Doboj
|
30.09.2018 10:00 | Ilićka 01 | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac
Derventa
|
30.09.2018 10:00 | Proleter | 1 : 1 | Tekstilac |
Gradina
Srebrenik
|
|
Podrinje
Janja
|
30.09.2018 10:00 | Gradina | 5 : 0 | Podrinje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Radnički
Lukavac
|
30.09.2018 10:00 | Slaven | 2 : 2 | Radnički | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Drina
Zvornik
|
30.09.2018 10:00 | Sloga(GC) | 2 : 5 | Drina | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
30.09.2018 10:00 | Budućnost | 4 : 0 | Sloga(T) |
Goražde
Goražde
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.09.2018 10:00 | Goražde | 1 : 3 | Slavija |
NK Vitez
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
30.09.2018 10:00 | NK Vitez | 5 : 0 | TOŠK | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Iskra
Bugojno
|
30.09.2018 10:00 | Borac | 0 : 5 | Iskra | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
FK Vitez
Vitez
|
30.09.2018 10:00 | Novi Travnik | 1 : 3 | FK Vitez | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
30.09.2018 10:00 | Krivaja | 3 : 0 | Kiseljak |
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
30.09.2018 12:00 | Sloboda | 2 : 4 | Željezničar | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.09.2018 11:00 | Mladost | 0 : 2 | Zrinjski | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
30.09.2018 13:00 | Krupa | 1 : 0 | Tuzla City |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Fortuna
Živinice
|
30.09.2018 15:30 | Široki Brijeg | 14 : 0 | Fortuna | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Libero
Goražde
|
30.09.2018 13:00 | Čelik | 2 : 0 | Libero | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Nević Polje
|
30.09.2018 14:00 | Sloboda | 0 : 7 | Mladost | ||||||
Sana 2014
Sanski Most
|
|
Rosa Brandis
Turbe
|
30.09.2018 15:30 | Sana 2014 | 3 : 0 | Rosa Brandis |
Gradina
Srebrenik
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
30.09.2018 16:00 | Gradina | 0 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Iskra
Bugojno
|
30.09.2018 16:00 | Alfa Modriča | 1 : 2 | Iskra |
Sokolac
Sokolac
|
|
Drina
Zvornik
|
30.09.2018 13:00 | Sokolac | 0 : 3 | Drina | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Borac
Šamac
|
30.09.2018 14:00 | Sloga(S) | 3 : 0 | Borac |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
30.09.2018 16:00 | SFK 2000 | 4 : 1 | Banja Luka | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
30.09.2018 15:30 | Emina | 3 : 5 | Radnik Bumerang |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Mega Bemax
Beograd
|
30.09.2018 17:00 | Igokea | 79 : 80 | Mega Bemax |
Bosna
Kalesija
|
|
Žepče
Žepče
|
30.09.2018 16:00 | Bosna | 0 : 3 | Žepče | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Vitez
Vitez
|
30.09.2018 16:00 | Lukavac | 0 : 3 | Vitez |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Derventa
Derventa
|
30.09.2018 13:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Derventa | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Hercegovac
Bileća
|
30.09.2018 14:00 | Glasinac | 3 : 0 | Hercegovac |
Bosna
Sarajevo
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
30.09.2018 19:00 | Bosna | 32 : 18 | Donji Vakuf |
Prijedor
Prijedor
|
|
Mladost
Banja Luka
|
30.09.2018 | Prijedor | 27 : 21 | Mladost | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
30.09.2018 | ORK Borac | 32 : 30 | Kotor Varoš |
Sloga
Prnjavor
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
30.09.2018 | Sloga | 31 : 29 | Prijedor 2 | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Srbac
Srbac
|
30.09.2018 | Teslić | 31 : 26 | Srbac |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Rogatica
Rogatica
|
30.09.2018 | Omladinac | 19 : 19 | Rogatica | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
30.09.2018 | Borja | 18 : 23 | Nestro grupa Brod | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Leotar
Trebinje
|
30.09.2018 | Radnik | 10 : 0 | Leotar |