Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
17.11.2018 13:00 | Sloga | 4 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Drina
Zvornik
|
17.11.2018 13:00 | Sloboda | 1 : 3 | Drina | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
17.11.2018 13:00 | Slavija | 2 : 1 | Sutjeska | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.11.2018 13:00 | Alfa Modriča | 0 : 0 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Borac
Banja Luka
|
17.11.2018 13:00 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Borac | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Tekstilac
Derventa
|
17.11.2018 13:00 | Podrinje | 5 : 0 | Tekstilac |
Sloga(S)
Srbac
|
|
Karanovac
Karanovac
|
17.11.2018 13:00 | Sloga(S) | 3 : 0 | Karanovac | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Proleter
Teslić
|
17.11.2018 12:00 | Sloga(T) | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Laktaši
Laktaši
|
17.11.2018 13:00 | Borac | 5 : 2 | Laktaši | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Vranjak
Vranjak
|
17.11.2018 13:00 | Sloga(D) | 2 : 2 | Vranjak | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Polet 1926
Brod
|
17.11.2018 13:00 | Sloboda | 3 : 0 | Polet 1926 |
Famos
Vojkovići
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
17.11.2018 13:00 | Famos | 0 : 2 | Jedinstvo(Bč) | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Guber
Srebrenica
|
17.11.2018 13:00 | Ilićka 01 | 5 : 0 | Guber | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Budućnost
Pilica
|
17.11.2018 13:00 | Leotar | 2 : 0 | Budućnost | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Drina HE
Višegrad
|
17.11.2018 13:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Drina HE | ||||||
Mladost(G)
Gacko
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
17.11.2018 13:00 | Mladost(G) | 1 : 2 | Mladost(R) |
BSK
Banja Luka
|
|
Partizan
Kostajnica
|
17.11.2018 13:00 | BSK | 1 : 2 | Partizan | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
17.11.2018 13:00 | OFK Lauš | 2 : 1 | Naprijed | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
17.11.2018 13:00 | Progres | 3 : 0 | Lijevče |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
17.11.2018 14:30 | Ljeskovac | 3 : 1 | Sloga 2 |
Igman
Konjic
|
|
Velež
Mostar
|
17.11.2018 13:30 | Igman | 0 : 1 | Velež | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Vitez
Vitez
|
17.11.2018 13:30 | Goražde | 3 : 1 | Vitez | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Rudar
Kakanj
|
17.11.2018 13:30 | Zvijezda | 1 : 6 | Rudar | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Slaven
Živinice
|
17.11.2018 13:30 | Metalleghe BSI | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
TOŠK
Tešanj
|
17.11.2018 13:30 | Novi Travnik | 2 : 1 | TOŠK | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
17.11.2018 13:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Čapljina
Čapljina
|
17.11.2018 13:30 | Bosna | 1 : 4 | Čapljina |
Travnik
Travnik
|
|
Rudar
Han Bila
|
17.11.2018 13:30 | Travnik | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
17.11.2018 13:30 | Iskra | 1 : 0 | Brekovica 78 | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
17.11.2018 13:30 | Podgrmeč | 2 : 1 | Kiseljak | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
17.11.2018 13:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Krajišnik |
Odžak 102
Odžak
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
17.11.2018 13:30 | Odžak 102 | 1 : 3 | Dinamo | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Mladost
Malešići
|
17.11.2018 13:30 | Gradina | 4 : 2 | Mladost | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Mramor
Mramor
|
17.11.2018 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Mramor |
Borac
Jelah
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
17.11.2018 13:30 | Borac | 0 : 1 | Bosna Union | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
17.11.2018 13:30 | Krivaja | 3 : 1 | SAŠK Napredak |
Turbina
Jablanica
|
|
Neum
Neum
|
17.11.2018 13:30 | Turbina | 0 : 6 | Neum |
Omazići 1937
Omazići
|
|
DSK
Devetak
|
17.11.2018 13:30 | Omazići 1937 | 2 : 1 | DSK | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
17.11.2018 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Gornji Rahić |
Grivice
Grivice
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
17.11.2018 13:30 | Grivice | 2 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Mladost(S)
Solina
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
17.11.2018 13:30 | Mladost(S) | 2 : 0 | Mladost 78 |
GOŠK
Gabela
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
17.11.2018 14:30 | GOŠK | 0 : 0 | Tuzla City |
GOŠK
Gabela
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
17.11.2018 13:00 | GOŠK | 1 : 2 | Tuzla City |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Željezničar
Doboj
|
17.11.2018 10:00 | Sloboda | 0 : 6 | Željezničar |
Emina
Mostar
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
17.11.2018 16:00 | Emina | 6 : 0 | Alfa Modriča | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
17.11.2018 13:00 | Radnik Bumerang | 2 : 1 | Banja Luka |
Lokomotiva
Brčko
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
17.11.2018 13:30 | Lokomotiva | 2 : 7 | SFK 2000 |
Starčevica
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
17.11.2018 17:00 | Starčevica | 1 : 4 | Čelinac | ||||||
Jošavka
Čelinac
|
|
Gradiška
Gradiška
|
17.11.2018 19:30 | Jošavka | 2 : 3 | Gradiška |
Obilić
Prnjavor
|
|
Derventa
Derventa
|
17.11.2018 17:00 | Obilić | 5 : 4 | Derventa |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Mornar
Bar
|
17.11.2018 19:00 | Crvena zvezda MTS | 104 : 71 | Mornar | ||||||
FMP
Železnik
|
|
Cedevita
Zagreb
|
17.11.2018 17:00 | FMP | 81 : 95 | Cedevita |
Kakanj
Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
17.11.2018 18:00 | Kakanj | 69 : 86 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Spars
Sarajevo
|
17.11.2018 19:30 | Sloboda | 85 : 84 | Spars | ||||||
Student
Mostar
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
17.11.2018 17:00 | Student | 89 : 84 | Mladost | ||||||
Bratunac TRB
Bratunac
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
17.11.2018 18:00 | Bratunac TRB | 63 : 84 | Široki |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
17.11.2018 19:00 | Radnik BN Basket | 102 : 99 | Student-Igokea | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Drina-Princip
Zvornik
|
17.11.2018 19:00 | Sutjeska | 83 : 67 | Drina-Princip | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Budućnost BN Basket
Bijeljina
|
17.11.2018 19:00 | Slavija 1996 | 60 : 56 | Budućnost BN Basket |
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Šamac
Šamac
|
17.11.2018 | Zvornik Basket | 72 : 61 | Šamac |
Lijevče
Nova Topola
|
|
SKK Borac 1947
Banja Luka
|
17.11.2018 | Lijevče | 87 : 65 | SKK Borac 1947 |
Kozara
Gradiška
|
|
Orlovi 2
Banja Luka
|
17.11.2018 | Kozara | 66 : 84 | Orlovi 2 | ||||||
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Mladost
Prijedor
|
17.11.2018 | Igman | 85 : 84 | Mladost |
Mladost
Žepče
|
|
Olovo
Olovo
|
17.11.2018 18:00 | Mladost | 0 : 3 | Olovo | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Ilidža
Ilidža
|
17.11.2018 17:30 | Breza 1934 | 3 : 0 | Ilidža |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Bosna
Kalesija
|
17.11.2018 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Gacko
Gacko
|
17.11.2018 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Gacko | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Banja Luka
|
17.11.2018 18:00 | Radnik | 3 : 2 | Borac |
Tempo
Ražljevo
|
|
Drina
Zvornik
|
17.11.2018 19:00 | Tempo | 1 : 3 | Drina |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Gračanica Fortex
Gračanica
|
17.11.2018 | Gradina-Herceg | 3 : 1 | Gračanica Fortex | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Lukavac
Lukavac
|
17.11.2018 | Orašje | 3 : 0 | Lukavac | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Žepče
Žepče
|
17.11.2018 | Maglaj | 3 : 1 | Žepče |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
17.11.2018 | Novi Grad | 3 : 0 | Ilijaš | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Čapljina
Čapljina
|
17.11.2018 | Igman | 3 : 0 | Čapljina |
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Tešanj
Tešanj
|
17.11.2018 | Sloboda 2 | 3 : 0 | Tešanj | ||||||
Orašje 2
Orašje
|
|
Tuzla
Tuzla
|
17.11.2018 | Orašje 2 | 3 : 0 | Tuzla | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Zavidovići
Zavidovići
|
17.11.2018 | Željezara | 3 : 0 | Zavidovići | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Stars
Živinice
|
17.11.2018 | Napredak | 3 : 1 | Stars |
Student
Mostar
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
17.11.2018 18:00 | Student | 3 : 0 | Delminium | ||||||
Mostar 2
Mostar
|
|
Sa Volley
Sarajevo
|
17.11.2018 18:00 | Mostar 2 | 0 : 3 | Sa Volley | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
17.11.2018 18:00 | Breza 1934 | 0 : 3 | Centar ORT |
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Maglić
Foča
|
17.11.2018 19:00 | Kula Gradačac | 3 : 1 | Maglić | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Goražde
Goražde
|
17.11.2018 18:30 | Gacko | 3 : 0 | Goražde | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
17.11.2018 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
17.11.2018 18:00 | Jahorina | 0 : 3 | BL Volley |
Glasinac
Sokolac
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
17.11.2018 18:00 | Glasinac | 3 : 0 | Ljubinje | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
17.11.2018 15:00 | Radnik | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
17.11.2018 16:00 | Hercegovac | 1 : 3 | HE na Drini | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.11.2018 16:00 | Derventa | 0 : 3 | Kozara |
Smeč
Novi Grad
|
|
Laktaši
Laktaši
|
17.11.2018 16:00 | Smeč | 2 : 3 | Laktaši | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
17.11.2018 18:00 | Prijedor | 3 : 0 | Balkana MP |
Sana 7
Sanski Most
|
|
BosnaTS
Tešanj
|
17.11.2018 | Sana 7 | 33 : 32 | BosnaTS | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Krajina
Cazin
|
17.11.2018 | Krivaja | 44 : 22 | Krajina | ||||||
Rudar
Banovići
|
|
Gradačac
Gradačac
|
17.11.2018 | Rudar | 22 : 26 | Gradačac |
Travnik AG
Travnik
|
|
Iskra
Bugojna
|
17.11.2018 | Travnik AG | 25 : 30 | Iskra | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
17.11.2018 | Velež | 30 : 26 | Vogošča Poljine Hills 2 | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
17.11.2018 | Jajce | 29 : 22 | Donji Vakuf | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Briješće
Sarajevo
|
17.11.2018 | Međugorje | 28 : 25 | Briješće | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
17.11.2018 | Radnički | 32 : 35 | Izviđač CO 2 | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
17.11.2018 | Neretva | 35 : 26 | RA Čapljina |
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
17.11.2018 | Sloga(GV-U) | 36 : 24 | Sloga(D) | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Bosna
Visoko
|
17.11.2018 | Derventa | 23 : 32 | Bosna | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.11.2018 | Goražde | 29 : 21 | Slavija | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Konjuh
Živinice
|
17.11.2018 00:00 | Zrinjski | 33 : 30 | Konjuh | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Maglaj
Maglaj
|
17.11.2018 | Gračanica | 35 : 25 | Maglaj |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Prijedor
Prijedor
|
17.11.2018 16:00 | Kotor Varoš | 40 : 25 | Prijedor | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.11.2018 18:00 | Drina | 34 : 25 | Kozara | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
17.11.2018 17:00 | Hercegovina | 33 : 22 | Bijeljina |
Krajina
Cazin
|
|
Neretva
Jablanica
|
17.11.2018 | Krajina | 31 : 22 | Neretva |
Jedinstvo(B)
Brčko
|
|
Grude
Grude
|
17.11.2018 | Jedinstvo(B) | 27 : 38 | Grude | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
17.11.2018 | Ilidža | 34 : 31 | Hrasnica | ||||||
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
|
Mira
Prijedor
|
17.11.2018 | Jedinstvo(T) | 31 : 30 | Mira |
Borac
Banja Luka
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
17.11.2018 | Borac | 49 : 9 | Nestro grupa Brod | ||||||
Doboj
Doboj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
17.11.2018 | Doboj | 33 : 22 | Radnik |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Palilula
Beograd
|
17.11.2018 | Banja Luka | 12 : 12 | Palilula | ||||||
Valis
Valjevo
|
|
Rasina
Kruševac
|
17.11.2018 | Valis | 7 : 8 | Rasina | ||||||
Spartak Prozivka
Subotica
|
|
ŽAK
Kikinda
|
17.11.2018 | Spartak Prozivka | 17 : 12 | ŽAK |