Radnički (N)
Niš
|
|
Čukarički
Beograd
|
16.02.2019 15:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Čukarički | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
16.02.2019 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Vojvodina | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
Radnik
Surdulica
|
16.02.2019 14:00 | Proleter | 0 : 0 | Radnik | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Partizan
Beograd
|
16.02.2019 13:00 | OFK Bačka | 0 : 3 | Partizan | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Mladost
Lučani
|
16.02.2019 14:00 | Mačva | 0 : 1 | Mladost |
Barcelona
Barcelona
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
16.02.2019 20:45 | Barcelona | 1 : 0 | Real Valladolid | ||||||
Celta de Vigo
Vigo
|
|
Levante
Valencia
|
16.02.2019 13:00 | Celta de Vigo | 1 : 4 | Levante | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
16.02.2019 16:15 | Rayo Vallecano | 0 : 1 | Atlético Madrid | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Leganés
Leganés
|
16.02.2019 18:30 | Real Sociedad | 3 : 0 | Leganés |
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
16.02.2019 15:30 | Schalke 04 | 0 : 0 | Freiburg | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Hannover 96
Hannover
|
16.02.2019 15:30 | Hoffenheim | 3 : 0 | Hannover 96 | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
16.02.2019 15:30 | Stuttgart | 1 : 3 | RB Leipzig | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Werder
Bremen
|
16.02.2019 18:30 | Hertha BSC | 1 : 1 | Werder | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Mainz 05
Mainz
|
16.02.2019 15:30 | Wolfsburg | 3 : 0 | Mainz 05 |
Atalanta
Bergamo
|
|
Milan
Milano
|
16.02.2019 20:30 | Atalanta | 1 : 3 | Milan | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Parma
Parma
|
16.02.2019 18:00 | Cagliari | 2 : 1 | Parma |
Angers
Angers
|
|
Nice
Nice
|
16.02.2019 20:00 | Angers | 3 : 0 | Nice | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Amiens SC
Amiens
|
16.02.2019 17:00 | Olympique Marseille | 2 : 0 | Amiens SC | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Nantes
Nantes
|
16.02.2019 20:00 | Monaco | 1 : 0 | Nantes |
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
16.02.2019 19:00 | Tango | 3 : 9 | Zrinjski | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Salines
Tuzla
|
16.02.2019 19:00 | Seljak | 1 : 2 | Salines |
Jošavka
Čelinac
|
|
Čelinac
Čelinac
|
16.02.2019 19:00 | Jošavka | 3 : 5 | Čelinac | ||||||
Viktorija
Ribnik
|
|
Gradiška
Gradiška
|
16.02.2019 20:00 | Viktorija | 5 : 1 | Gradiška |
Obilić
Prnjavor
|
|
Glasinac
Sokolac
|
16.02.2019 18:30 | Obilić | 3 : 9 | Glasinac |
Sokolac
Sokolac
|
|
Obilić
Pale
|
16.02.2019 18:30 | Sokolac | 93 : 52 | Obilić | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
16.02.2019 19:00 | Slavija 1996 | 77 : 89 | Leotar | ||||||
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Drina-Princip
Zvornik
|
16.02.2019 19:00 | Radnik BN Basket | 47 : 67 | Drina-Princip | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
16.02.2019 18:00 | Prijedor | 70 : 57 | Student-Igokea |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
16.02.2019 14:00 | Mladost | 80 : 67 | Una | ||||||
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
16.02.2019 15:30 | OKK Borac Mako Print | 71 : 72 | Sloboda 73 | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Rookie
Banja Luka
|
16.02.2019 14:00 | Kozara | 82 : 69 | Rookie |
Play Off Ultra
Sarajevo
|
|
Brčanka
Brčko
|
16.02.2019 17:00 | Play Off Ultra | 75 : 40 | Brčanka | ||||||
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
16.02.2019 16:30 | Rudar Sport | 79 : 67 | Željezničar | ||||||
RMU Banovići
Banovići
|
|
Jedinstvo Piemonte
Tuzla
|
16.02.2019 18:00 | RMU Banovići | 66 : 48 | Jedinstvo Piemonte |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Bosna
Sarajevo
|
16.02.2019 15:00 | Krivaja | 2 : 3 | Bosna |
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Majevica
Lopare
|
16.02.2019 18:00 | Kakanj 78 | 3 : 2 | Majevica | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
16.02.2019 19:00 | Bosna | 2 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Mladost
Brčko
|
16.02.2019 18:00 | Gacko | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Modriča
Modriča
|
16.02.2019 18:00 | Domaljevac | 3 : 1 | Modriča |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Drina
Zvornik
|
16.02.2019 18:00 | Ljubinje | 3 : 1 | Drina |
Bosna
Kalesija
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
16.02.2019 13:00 | Bosna | 0 : 3 | Gradina-Herceg | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Gračanica Fortex
Gračanica
|
16.02.2019 15:00 | Vitez | 3 : 0 | Gračanica Fortex | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Bihać
Bihać
|
16.02.2019 19:00 | Žepče | 3 : 0 | Bihać | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Orašje
Orašje
|
16.02.2019 15:00 | Maglaj | 2 : 3 | Orašje |
Čapljina
Čapljina
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
16.02.2019 17:00 | Čapljina | 1 : 3 | Ilijaš | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
16.02.2019 15:30 | Ilidža | 2 : 3 | Smeč | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Igman
Ilidža
|
16.02.2019 16:00 | Mostar | 3 : 2 | Igman | ||||||
Troglav
Livno
|
|
Vogošća
Vogošća
|
16.02.2019 15:00 | Troglav | 3 : 0 | Vogošća |
Maglić
Foča
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
16.02.2019 19:00 | Maglić | 0 : 3 | Kula Gradačac | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Gacko
Gacko
|
16.02.2019 17:00 | Goražde | 0 : 3 | Gacko | ||||||
Smeč
Lukavac
|
|
Modriča
Modriča
|
16.02.2019 18:00 | Smeč | 3 : 0 | Modriča | ||||||
BL Volley
Banja Luka
|
|
Jahorina
Pale
|
16.02.2019 16:00 | BL Volley | 3 : 0 | Jahorina |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
16.02.2019 15:00 | Ljubinje | 0 : 3 | HE na Drini | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
16.02.2019 16:30 | Derventa | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.02.2019 15:30 | Slavija | 0 : 3 | Radnik |
Smeč
Novi Grad
|
|
Pliva
Šipovo
|
16.02.2019 13:00 | Smeč | 0 : 3 | Pliva |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Mladost
Rogatica
|
16.02.2019 18:00 | Han Pijesak | 1 : 3 | Mladost |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Gacko 2
Gacko
|
16.02.2019 11:00 | ŽOK Leotar | 3 : 0 | Gacko 2 |
Gradačac
Gradačac
|
|
Čelik
Zenica
|
16.02.2019 | Gradačac | 30 : 29 | Čelik | ||||||
Čelik Junior
Zenica
|
|
BosnaTS
Tešanj
|
16.02.2019 | Čelik Junior | 33 : 24 | BosnaTS | ||||||
Rudar
Banovići
|
|
Lukavac
Lukavac
|
16.02.2019 | Rudar | 30 : 24 | Lukavac | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Bosna 2
Visoko
|
16.02.2019 | Krivaja | 38 : 21 | Bosna 2 |
Travnik AG
Travnik
|
|
Međugorje
Međugorje
|
16.02.2019 | Travnik AG | 18 : 27 | Međugorje | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Radnički
Goražde
|
16.02.2019 | Jajce | 34 : 30 | Radnički | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Neretva
Jablanica
|
16.02.2019 | Iskra | 31 : 15 | Neretva | ||||||
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
16.02.2019 | Vogošča Poljine Hills 2 | 25 : 40 | RA Čapljina |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Leotar
Trebinje
|
16.02.2019 | Sloga(D) | 31 : 28 | Leotar | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
16.02.2019 | Konjuh | 24 : 22 | Slavija | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Bosna
Visoko
|
16.02.2019 | Maglaj | 25 : 26 | Bosna | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Derventa
Derventa
|
16.02.2019 | Lokomotiva | 35 : 24 | Derventa | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Goražde
Goražde
|
16.02.2019 | Gračanica | 22 : 21 | Goražde | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
16.02.2019 | Zrinjski | 30 : 28 | Vogošća Poljine Hills |
Grude
Grude
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
16.02.2019 | Grude | 29 : 24 | Krivaja | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
16.02.2019 | Izviđač | 40 : 29 | Hrasnica | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Jedinstvo(B)
Brčko
|
16.02.2019 | Goražde | 16 : 13 | Jedinstvo(B) | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Katarina
Mostar
|
16.02.2019 | Hadžići | 30 : 22 | Katarina |