Čelik
Zenica
|
|
GOŠK
Gabela
|
09.03.2019 15:00 | Čelik | 3 : 1 | GOŠK | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.03.2019 17:30 | Sloboda | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.03.2019 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Zrinjski | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
09.03.2019 15:00 | Radnik | 1 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
09.03.2019 15:00 | Krupa | 0 : 2 | Tuzla Siti |
Drina
Zvornik
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
09.03.2019 14:00 | Drina | 1 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Sutjeska
Foča
|
09.03.2019 14:00 | Sloga | 1 : 0 | Sutjeska | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
09.03.2019 14:00 | Sloboda | 1 : 1 | Kozara | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
09.03.2019 14:00 | Slavija | 0 : 2 | Borac | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Tekstilac
Derventa
|
09.03.2019 14:00 | Alfa Modriča | 1 : 0 | Tekstilac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Podrinje
Janja
|
09.03.2019 14:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Podrinje |
Karanovac
Karanovac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
09.03.2019 14:00 | Karanovac | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Vranjak
Vranjak
|
09.03.2019 14:00 | Sloboda | 0 : 0 | Vranjak | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Ozren
Petrovo
|
09.03.2019 14:00 | Sloga(D) | 3 : 0 | Ozren | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Proleter
Teslić
|
09.03.2019 14:00 | Borac | 1 : 3 | Proleter | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
09.03.2019 14:00 | Sloga(T) | 1 : 2 | Sloga(S) |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Budućnost
Pilica
|
09.03.2019 14:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Guber
Srebrenica
|
09.03.2019 14:00 | Leotar | 5 : 0 | Guber | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Stakorina
Čajniče
|
09.03.2019 14:00 | Famos | 3 : 0 | Stakorina |
Progres
Kneževo
|
|
Gorica
Šipovo
|
09.03.2019 14:00 | Progres | 1 : 1 | Gorica | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Partizan
Kostajnica
|
09.03.2019 14:00 | OFK Lauš | 5 : 0 | Partizan |
Goražde
Goražde
|
|
Velež
Mostar
|
09.03.2019 15:00 | Goražde | 1 : 0 | Velež | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
09.03.2019 15:00 | Igman | 0 : 1 | Olimpik | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
09.03.2019 15:00 | Vitez | 2 : 1 | Zvijezda | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
09.03.2019 15:00 | Orašje | 1 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
09.03.2019 15:00 | Rudar | 0 : 1 | Novi Travnik | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
09.03.2019 15:00 | Slaven | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Čapljina
Čapljina
|
09.03.2019 15:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Čapljina |
Lokomotiva
Miričina
|
|
Seona
Seona
|
09.03.2019 15:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Seona | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Svatovac
Poljice
|
09.03.2019 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Svatovac | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Odžak 102
Odžak
|
09.03.2019 15:00 | Gradina | 2 : 0 | Odžak 102 |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Radnik
Hadžići
|
09.03.2019 15:00 | Krivaja | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
09.03.2019 15:00 | Borac | 5 : 2 | Ilijaš |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Rijeka
Šerići
|
09.03.2019 14:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Rijeka |
Napredak
Kruševac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
09.03.2019 17:00 | Napredak | 0 : 0 | Vojvodina | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Mladost
Lučani
|
09.03.2019 15:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Zemun
Zemun
|
09.03.2019 18:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Zemun |
Zeta
Golubovci
|
|
Budućnost
Podgorica
|
09.03.2019 14:30 | Zeta | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
09.03.2019 14:30 | Grbalj | 1 : 0 | OFK Titograd | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
09.03.2019 14:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Iskra | ||||||
Lovćen
Cetinje
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
09.03.2019 14:30 | Lovćen | 1 : 3 | OFK Petrovac |
Cardiff City
Cardiff
|
|
West Ham United
London
|
09.03.2019 16:00 | Cardiff City | 2 : 0 | West Ham United | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Brighton
Brighton
|
09.03.2019 13:30 | Crystal Palace | 1 : 2 | Brighton | ||||||
Huddersfield Town
Huddersfield
|
|
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
09.03.2019 16:00 | Huddersfield Town | 0 : 2 | AFC Bournemouth | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
Fulham
London
|
09.03.2019 16:00 | Leicester | 3 : 1 | Fulham | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Watford
Watford
|
09.03.2019 18:30 | Manchester City | 3 : 1 | Watford | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Everton
Liverpool
|
09.03.2019 16:00 | Newcastle United | 3 : 2 | Everton | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
09.03.2019 16:00 | Southampton | 2 : 1 | Tottenham Hotspur |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Eibar
Eibar
|
09.03.2019 13:00 | Deportivo Alavés | 1 : 1 | Eibar | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Leganés
Leganés
|
09.03.2019 16:15 | Atlético Madrid | 1 : 0 | Leganés | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
09.03.2019 18:30 | Barcelona | 3 : 1 | Rayo Vallecano | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Huesca
Huesca
|
09.03.2019 20:45 | Getafe | 2 : 1 | Huesca |
Bayern
München
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
09.03.2019 15:30 | Bayern | 6 : 0 | Wolfsburg | ||||||
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
09.03.2019 15:30 | Borussia Dortmund | 3 : 1 | Stuttgart | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Augsburg
Augsburg
|
09.03.2019 15:30 | RB Leipzig | 0 : 0 | Augsburg | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
09.03.2019 15:30 | Freiburg | 2 : 1 | Hertha BSC | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
09.03.2019 18:30 | Mainz 05 | 0 : 1 | Borussia Mönchengladbach |
Parma
Parma
|
|
Genoa
Genova
|
09.03.2019 18:00 | Parma | 1 : 0 | Genoa | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Milan
Milano
|
09.03.2019 20:30 | Chievo | 1 : 2 | Milan |
Amiens SC
Amiens
|
|
Nîmes
Nîmes
|
09.03.2019 20:00 | Amiens SC | 2 : 1 | Nîmes | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Reims
Reims
|
09.03.2019 20:00 | Dijon | 1 : 1 | Reims | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
09.03.2019 20:00 | Monaco | 1 : 1 | Bordeaux | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
PSG
Paris
|
09.03.2019 00:00 | Nantes | 3 : 2 | PSG | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
09.03.2019 17:00 | Strasbourg | 2 : 2 | Olympique Lyonnais |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
09.03.2019 11:00 | Široki Brijeg | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.03.2019 15:30 | Borac | 1 : 0 | Zrinjski | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Velež
Mostar
|
09.03.2019 12:00 | Travnik | 2 : 0 | Velež |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
09.03.2019 13:00 | Sarajevo | 3 : 2 | Goražde | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.03.2019 13:00 | Radnik | 2 : 2 | Željezničar |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
09.03.2019 13:00 | Radnik | 0 : 0 | Kiseljak |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Posušje
Posušje
|
09.03.2019 13:00 | Branitelj | 1 : 4 | Posušje |
Mladost
Doboj- Kakanj
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.03.2019 11:30 | Mladost | 1 : 4 | Željezničar |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
09.03.2019 11:00 | Sarajevo | 2 : 2 | Goražde | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.03.2019 11:00 | Radnik | 2 : 1 | Željezničar |
Žepče
Žepče
|
|
Travnik
Travnik
|
09.03.2019 11:00 | Žepče | 2 : 3 | Travnik | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
09.03.2019 11:00 | Radnik | 1 : 3 | Kiseljak |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Posušje
Posušje
|
09.03.2019 11:00 | Branitelj | 1 : 0 | Posušje |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.03.2019 10:00 | Mladost | 2 : 0 | Željezničar |
Borac
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
09.03.2019 10:00 | Borac | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar
Doboj
|
09.03.2019 10:00 | Mineral | 6 : 2 | Željezničar | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
09.03.2019 10:00 | Tekstilac Kort | 1 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Modriča
Modriča
|
09.03.2019 12:00 | Sloboda | 0 : 7 | Modriča |
Borac
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
09.03.2019 11:30 | Borac | 0 : 2 | Kozara | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar
Doboj
|
09.03.2019 11:30 | Mineral | 4 : 2 | Željezničar | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
09.03.2019 11:30 | Tekstilac Kort | 2 : 0 | Polet 1926 |
Šampion
Laktaši
|
|
Brod
Brod
|
09.03.2019 20:00 | Šampion | 7 : 2 | Brod |
Glavica
Doboj
|
|
Glasinac
Sokolac
|
09.03.2019 20:00 | Glavica | 1 : 4 | Glasinac |
Cibona
Zagreb
|
|
Krka
Novo Mesto
|
09.03.2019 21:00 | Cibona | 99 : 71 | Krka | ||||||
Zadar
Zadar
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
09.03.2019 17:00 | Zadar | 69 : 87 | Crvena zvezda MTS | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
09.03.2019 19:00 | Partizan NIS | 67 : 57 | Igokea |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
09.03.2019 15:30 | Bosna Royal | 80 : 101 | Mladost | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Spars
Sarajevo
|
09.03.2019 18:00 | Široki | 66 : 75 | Spars |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Sokolac
Sokolac
|
09.03.2019 19:00 | Radnik BN Basket | 58 : 60 | Sokolac | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Sutjeska
Foča
|
09.03.2019 20:00 | Prijedor | 71 : 57 | Sutjeska | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
Obilić
Pale
|
09.03.2019 19:30 | Varda HE | 90 : 78 | Obilić |
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Rudar
Ugljevik
|
09.03.2019 18:00 | Zvornik Basket | 90 : 53 | Rudar |
Kozara
Gradiška
|
|
Ušće
Banja Luka
|
09.03.2019 | Kozara | 69 : 52 | Ušće | ||||||
Rookie
Banja Luka
|
|
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
|
09.03.2019 | Rookie | 87 : 80 | OKK Borac Mako Print |
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Feniks
Banja Luka
|
09.03.2019 | Igman | 80 : 52 | Feniks |
Bihać
Bihać
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
09.03.2019 13:00 | Bihać | 0 : 3 | 7 Lukavac |
Olovo
Olovo
|
|
Breza 1934
Breza
|
09.03.2019 15:00 | Olovo | 3 : 2 | Breza 1934 | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Bosna
Sarajevo
|
09.03.2019 17:00 | Ilijaš | 2 : 3 | Bosna |
Majevica
Lopare
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
09.03.2019 16:00 | Majevica | 1 : 3 | Domaljevac | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Gacko
Gacko
|
09.03.2019 16:00 | Borac | 2 : 3 | Gacko | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Bosna
Kalesija
|
09.03.2019 16:00 | Radnik | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
09.03.2019 16:00 | Modriča | 3 : 2 | Kakanj 78 | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
09.03.2019 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Jedinstvo |
Tempo
Ražljevo
|
|
Maglić
Foča
|
09.03.2019 17:00 | Tempo | 3 : 0 | Maglić | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Jahorina
Pale
|
09.03.2019 18:00 | Gradiška | 1 : 3 | Jahorina |
Maglaj
Maglaj
|
|
Lukavac
Lukavac
|
09.03.2019 18:00 | Maglaj | 3 : 0 | Lukavac | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Vitez
Vitez
|
09.03.2019 19:00 | Orašje | 3 : 0 | Vitez | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Bosna
Kalesija
|
09.03.2019 15:00 | Bihać | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Gračanica Fortex
Gračanica
|
09.03.2019 15:00 | Kakanj | 3 : 0 | Gračanica Fortex |
Troglav
Livno
|
|
Ilidža
Ilidža
|
09.03.2019 18:00 | Troglav | 1 : 3 | Ilidža |
Željezara
Zenica
|
|
Stars
Živinice
|
09.03.2019 15:00 | Željezara | 2 : 3 | Stars | ||||||
Orašje 2
Orašje
|
|
Zavidovići
Zavidovići
|
09.03.2019 16:00 | Orašje 2 | 3 : 0 | Zavidovići |
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
09.03.2019 14:30 | Ljubuški | 3 : 1 | Delminium | ||||||
Mostar 2
Mostar
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
09.03.2019 15:00 | Mostar 2 | 0 : 3 | Centar ORT | ||||||
Student
Mostar
|
|
Sa Volley
Sarajevo
|
09.03.2019 17:00 | Student | 0 : 3 | Sa Volley |
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Smeč
Lukavac
|
09.03.2019 19:00 | Kula Gradačac | 3 : 1 | Smeč | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Goražde
Goražde
|
09.03.2019 19:00 | Jahorina | 3 : 0 | Goražde | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Maglić
Foča
|
09.03.2019 19:00 | Modriča | 0 : 3 | Maglić | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Gacko
Gacko
|
09.03.2019 19:00 | Sloboda | 0 : 3 | Gacko |
Hercegovac
Bileća
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
09.03.2019 17:00 | Hercegovac | 3 : 2 | Ljubinje | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Derventa
Derventa
|
09.03.2019 16:00 | Slavija | 3 : 1 | Derventa | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Kozara
Gradiška
|
09.03.2019 19:00 | Radnik | 3 : 1 | Kozara |
Gradiška
Gradiška
|
|
Borac
Banja Luka
|
09.03.2019 | Gradiška | 3 : 0 | Borac | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
09.03.2019 14:00 | Smeč | 3 : 1 | Balkana MP | ||||||
Pliva
Šipovo
|
|
Laktaši
Laktaši
|
09.03.2019 13:00 | Pliva | 3 : 0 | Laktaši |
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
09.03.2019 17:00 | Crvena zvijezda 2 | 3 : 0 | Ukrina |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Bratunac
Bratunac
|
09.03.2019 18:00 | Han Pijesak | 0 : 3 | Bratunac | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Libero
Bijeljina
|
09.03.2019 13:00 | Mladost | 1 : 3 | Libero |
Rudo
Rudo
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
09.03.2019 15:00 | Rudo | 1 : 3 | Zelengora |
Sana 7
Sanski Most
|
|
Žepče
Žepče
|
09.03.2019 | Sana 7 | 28 : 28 | Žepče | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Gradačac
Gradačac
|
09.03.2019 | Lukavac | 19 : 32 | Gradačac | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Krajina
Cazin
|
09.03.2019 | Kakanj | 36 : 30 | Krajina |
Bosna
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
09.03.2019 | Bosna | 25 : 18 | Velež | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Jajce
Jajce
|
09.03.2019 | RA Čapljina | 34 : 37 | Jajce | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Međugorje
Međugorje
|
09.03.2019 00:00 | Neretva | 28 : 28 | Međugorje |
Gračanica
Gračanica
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
09.03.2019 | Gračanica | 27 : 25 | Sloga(D) | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
09.03.2019 | Zrinjski | 31 : 22 | Lokomotiva | ||||||
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
09.03.2019 | Vogošća Poljine Hills | 24 : 19 | Borac M:TEL | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Konjuh
Živinice
|
09.03.2019 | Derventa | 30 : 33 | Konjuh | ||||||
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Leotar
Trebinje
|
09.03.2019 | Sloga(GV-U) | 23 : 17 | Leotar |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Drina
Zvornik
|
09.03.2019 17:00 | Hercegovina | 10 : 0 | Drina | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Mladost
Banja Luka
|
09.03.2019 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 27 : 26 | Mladost | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
09.03.2019 18:00 | ORK Borac | 39 : 24 | Prijedor |
Hadžići
Hadžići
|
|
Goražde
Goražde
|
09.03.2019 | Hadžići | 30 : 27 | Goražde | ||||||
Jedinstvo(B)
Brčko
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
09.03.2019 | Jedinstvo(B) | 28 : 28 | Krivaja |