XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 224 utakmica za dan
Nedelja, 17 Mart 2019

Fudbal

17.03.2019 17:00 Rad 0 : 3 Crvena zvezda
17.03.2019 18:00 Mladost 3 : 1 Voždovac
17.03.2019 19:00 Vojvodina 0 : 0 Čukarički
17.03.2019 15:00 Teleoptik 1 : 4 Inđija
17.03.2019 15:00 Trajal 2 : 1 Sloboda
17.03.2019 15:00 Sarajevo 0 : 0 Krupa
17.03.2019 15:00 Zrinjski 1 : 0 GOŠK
17.03.2019 18:00 Željezničar 1 : 0 Zvijezda 09
17.03.2019 15:00 Široki Brijeg 1 : 0 Tuzla Siti
17.03.2019 14:30 Ozren 1 : 4 Sloboda
17.03.2019 14:30 Vranjak 1 : 0 Mladost
17.03.2019 14:30 Proleter 1 : 4 Leotar
17.03.2019 14:30 Budućnost 1 : 1 Jedinstvo(Br)
17.03.2019 14:30 Drina HE 4 : 0 Mladost(G)
17.03.2019 11:00 FSA 6 : 1 Mladost
17.03.2019 14:30 Čelinac 1 : 3 BSK
17.03.2019 14:30 OFK Brdo 2 : 1 OFK Lauš
17.03.2019 14:30 Partizan 2 : 1 Sloga
17.03.2019 14:30 Naprijed 1 : 0 Progres
17.03.2019 14:30 Bratstvo 2 : 4 Borac
17.03.2019 14:30 Zvijezda 3 : 2 Sloga
17.03.2019 14:30 Vučijak 1 : 0 Hajduk
17.03.2019 14:30 Mineral 2 : 0 Naša krila
17.03.2019 14:30 Željezničar 2 : 0 OFK Pridjel
17.03.2019 14:30 Skugrić 2 : 1 Crvena zvijezda
17.03.2019 14:30 Vlasenica 0 : 0 Sloboda
17.03.2019 14:30 OFK Trnovica 5 : 1 Majevica
17.03.2019 14:30 Mladost 4 : 1 Podrinje
17.03.2019 14:30 Partizan 2 : 0 BSK Ledinci
17.03.2019 14:30 Lokomotiva 1 : 0 Rudar 1925
17.03.2019 14:30 Milići 2 : 2 Jedinstvo
17.03.2019 14:30 OFK Šekovići 2 : 0 Birač
17.03.2019 14:30 Čelopek 1 : 2 Omladinac
17.03.2019 15:00 Mladi Krajišnik 0 : 3 Torpedo
17.03.2019 15:00 Sloga DIPO 1 : 3 Kalemi
17.03.2019 15:00 Tamaris 0 : 3 Borac
17.03.2019 15:00 Kozara 3 : 0 Potkozarje
17.03.2019 15:00 Sloboda 1 : 0 Župa
17.03.2019 12:00 OFK Banja Luka 2017 1 : 5 Mladost Farmaprom
17.03.2019 14:30 Borac 1 : 2 Budućnost
17.03.2019 14:30 Vrbas 1 : 2 Šnjegotina
17.03.2019 14:30 Polet Krajišnik 0 : 0 Sloga Nektar
17.03.2019 14:30 Rudar 4 : 1 Sloga 73
17.03.2019 14:30 Trebavac 0 : 1 Kladari Gornji
17.03.2019 14:30 Bratstvo 1 : 1 Borac(BL)
17.03.2019 14:30 Pelagićevo 0 : 6 Hajduk
17.03.2019 14:30 Borac(K) 3 : 1 Skugrić 1964
17.03.2019 14:30 Ukrina 0 : 0 BSK
17.03.2019 14:30 Borac(O) 1 : 1 Budućnost
17.03.2019 14:30 Novo doba 5 : 0 Miloš Obilić
17.03.2019 15:00 Jablanica 2 : 2 Bratstvo(O)
17.03.2019 15:00 Bratstvo(K) 0 : 0 Laminci
17.03.2019 15:00 Ratar 1 : 2 Obradovac
17.03.2019 15:00 Olimpik 3 : 0 Goražde
17.03.2019 15:00 Vlašić 0 : 0 Kiseljak
17.03.2019 15:00 Bosna(K) 4 : 0 Sloga
17.03.2019 15:00 Svatovac 3 : 0 Čelić
17.03.2019 15:00 Seona 1 : 0 Budućnost
17.03.2019 15:00 Pobjeda 0 : 2 Vis
17.03.2019 15:00 Azot 0 : 0 Borac
17.03.2019 15:00 Ilijaš 1 : 0 Moševac
17.03.2019 15:00 SAŠK Napredak 0 : 5 Žepče
17.03.2019 15:00 Natron 3 : 1 Jedinstvo
17.03.2019 15:00 Branitelj 5 : 7 Troglav 1918
17.03.2019 15:00 Klis 1 : 0 Posušje
17.03.2019 15:00 Rama 2 : 0 Grude
17.03.2019 15:00 Sloga 0 : 1 Neum
17.03.2019 15:00 Bjelopoljac 4 : 0 Stolac
17.03.2019 15:00 Kamešnica 0 : 0 Brotnjo
17.03.2019 15:00 Proleter 1 : 3 DSK
17.03.2019 15:00 Rijeka 1 : 0 Ingram
17.03.2019 15:00 Gornji Rahić 4 : 0 Doboj Istok
17.03.2019 15:00 Trešnjevka 2 : 0 Polet
17.03.2019 15:00 Mladost(B) 3 : 1 Mladost(K)
17.03.2019 15:00 Vražići 92 4 : 0 Željezničar
17.03.2019 15:00 Biberovo Polje 2 : 0 OFK Vida
17.03.2019 15:00 Koraj 0 : 2 Omladinac 68
17.03.2019 15:00 Voćar 4 : 1 Graničar
17.03.2019 15:00 Željezničar 2 : 1 Ograđenovac
17.03.2019 15:00 12 decembar 4 : 1 Izbor
17.03.2019 15:00 Jedinstvo 2 : 1 OFK Međiđa
17.03.2019 15:00 Trebava 3 : 4 Sloboda
17.03.2019 15:00 Sloga 3 : 1 Mladost(P)
17.03.2019 15:00 Bukovik 4 : 1 Rudar
17.03.2019 15:00 Špionica 1953 1 : 1 Polet
17.03.2019 15:00 Stjepan Polje 2 : 0 BSK
17.03.2019 15:00 Mramor 3 : 0 Pribava
17.03.2019 15:00 Mladost(D) 5 : 3 25 maj
17.03.2019 15:00 Orahovica 77 4 : 2 Turija
17.03.2019 15:00 OFK Tuzla 3 : 5 Mladost(GŽ)
17.03.2019 15:00 Metalac 0 : 3 Slatina
17.03.2019 15:00 Napredak 4 : 1 Rainci
17.03.2019 15:00 Srnica 1 : 1 Mladost 78
17.03.2019 15:00 Vrana 2 : 0 Grivice
17.03.2019 15:00 Grbalj 1 : 1 Budućnost
17.03.2019 15:00 Sutjeska 1 : 0 Zeta
17.03.2019 15:00 Mornar 0 : 3 OFK Titograd
17.03.2019 15:00 Lovćen 1 : 2 Iskra
17.03.2019 15:00 OFK Petrovac 3 : 2 Rudar
17.03.2019 15:00 Berane 0 : 1 Arsenal
17.03.2019 15:00 Kom 0 : 2 Otrant-Olympic
17.03.2019 15:00 Jezero 0 : 0 Dečić
17.03.2019 15:00 Igalo 0 : 0 Jedinstvo
17.03.2019 15:00 Bokelj 2 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
17.03.2019 17:30 Everton 2 : 0 Chelsea
17.03.2019 15:15 Fulham 1 : 2 Liverpool
17.03.2019 12:00 Eibar 1 : 2 Real Valladolid
17.03.2019 16:15 Espanyol 0 : 1 Sevilla
17.03.2019 20:45 Real Betis 1 : 4 Barcelona
17.03.2019 18:30 Valencia 0 : 0 Getafe
17.03.2019 18:30 Villarreal 3 : 1 Rayo Vallecano
17.03.2019 18:00 Bayern 6 : 0 Mainz 05
17.03.2019 13:30 Bayer Leverkusen 1 : 3 Werder
17.03.2019 15:30 Eintracht 1 : 0 Nürnberg
17.03.2019 15:00 Atalanta 1 : 1 Chievo
17.03.2019 15:00 Empoli 2 : 1 Frosinone
17.03.2019 12:30 Genoa 2 : 0 Juventus
17.03.2019 15:00 Lazio 4 : 1 Parma
17.03.2019 18:00 Napoli 4 : 2 Udinese
17.03.2019 20:30 Milan 2 : 3 Internazionale
17.03.2019 17:00 Bordeaux 1 : 1 Rennes
17.03.2019 14:30 Olympique Lyonnais 3 : 2 Montpellier
17.03.2019 15:00 Reims 1 : 0 Nantes
17.03.2019 21:00 PSG 3 : 1 Olympique Marseille
17.03.2019 13:00 Gradina 0 : 6 Radnik Bumerang
17.03.2019 15:00 Banja Luka 0 : 6 Emina
17.03.2019 15:00 Alfa Modriča 0 : 6 SFK 2000
17.03.2019 15:30 Mladost 1 : 2 Radnik
17.03.2019 13:00 Velež 3 : 0 Krupa
17.03.2019 15:30 Sloboda 2 : 1 Borac
17.03.2019 11:30 Zrinjski 1 : 0 Željezničar
17.03.2019 14:00 Sarajevo 1 : 1 Zvijezda 09
17.03.2019 14:00 Slavija 2 : 2 Široki Brijeg
17.03.2019 12:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Sloga
17.03.2019 12:00 Krajina 3 : 2 Podgrmeč
17.03.2019 12:00 Rudar Prijedor 6 : 2 Jedinstvo
17.03.2019 14:00 Metalleghe BSI 1 : 1 Kozara
17.03.2019 12:00 Bratstvo 2 : 3 Jedinstvo
17.03.2019 12:00 Sloga 2 : 1 Orašje
17.03.2019 12:00 Tekstilac 0 : 8 Zvijezda
17.03.2019 12:00 Ilićka 01 1 : 2 Borac
17.03.2019 12:00 Podrinje 0 : 2 Radnički
17.03.2019 12:00 Drina 0 : 2 Tuzla City
17.03.2019 12:00 Sloga(T) 0 : 1 Gradina
17.03.2019 12:00 Sloga(GC) 0 : 4 Slaven
17.03.2019 13:00 Bosna 0 : 4 Rudar
17.03.2019 13:00 Sutjeska 1 : 2 Radnik
17.03.2019 13:00 Goražde 0 : 4 Olimpik
17.03.2019 13:00 Iskra 2 : 1 NK Vitez
17.03.2019 13:00 FK Vitez 0 : 4 Radnik
17.03.2019 13:00 Krivaja 0 : 2 Novi Travnik
17.03.2019 13:00 Grude 2 : 2 Troglav 1918
17.03.2019 13:00 Igman 3 : 1 Branitelj
17.03.2019 13:00 Leotar 0 : 1 Čapljina
17.03.2019 14:00 Željezničar 3 : 1 Sloboda
17.03.2019 12:00 Sloboda 0 : 8 Borac
17.03.2019 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Sloga
17.03.2019 10:00 Krajina 0 : 1 Podgrmeč
17.03.2019 10:00 Rudar Prijedor 5 : 0 Jedinstvo
17.03.2019 12:00 Metalleghe BSI 0 : 1 Kozara
17.03.2019 10:00 Bratstvo 1 : 1 Jedinstvo
17.03.2019 10:00 Sloga 3 : 0 Orašje
17.03.2019 10:00 Tekstilac 0 : 10 Zvijezda
17.03.2019 10:00 Ilićka 01 9 : 0 Borac
17.03.2019 10:00 Podrinje 0 : 4 Radnički
17.03.2019 10:00 Drina 4 : 2 Tuzla City
17.03.2019 10:00 Sloga(T) 1 : 2 Gradina
17.03.2019 10:00 Sloga(GC) 2 : 1 Slaven
17.03.2019 11:00 Bosna 2 : 2 Rudar
17.03.2019 11:00 Slavija 0 : 3 Ilijaš
17.03.2019 11:00 Sutjeska 0 : 4 Radnik
17.03.2019 11:00 Goražde 2 : 3 Olimpik
17.03.2019 11:00 Iskra 1 : 0 NK Vitez
17.03.2019 11:00 FK Vitez 0 : 1 Radnik
17.03.2019 11:00 Travnik 3 : 2 Borac
17.03.2019 11:00 Krivaja 3 : 0 Novi Travnik
17.03.2019 11:00 Grude 2 : 4 Troglav 1918
17.03.2019 11:00 Igman 1 : 0 Branitelj
17.03.2019 11:00 Leotar 1 : 5 Čapljina
17.03.2019 15:30 Iskra 4 : 0 Lokomotiva
17.03.2019 12:00 Željezničar 3 : 1 Sloboda
17.03.2019 10:00 Proleter 0 : 4 Borac
17.03.2019 10:00 Proleter 0 : 9 Borac

Futsal

17.03.2019 16:30 Ljubić 3 : 4 Čelinac
17.03.2019 12:30 Jošavka 1 : 4 Starčevica

Košarka

17.03.2019 21:00 Krka 62 : 59 Petrol Olimpija
17.03.2019 17:00 Igokea 100 : 82 Zadar
17.03.2019 19:00 Budućnost VOLI 91 : 82 Cibona
17.03.2019 17:00 Slavija 1996 77 : 60 Student-Igokea
17.03.2019 19:00 Borac 71 : 46 Prijedor
17.03.2019 Igman 60 : 67 Rogatica
17.03.2019 Gacko 0 : 20 HEO
17.03.2019 Una 58 : 85 Rookie
17.03.2019 OKK Borac Mako Print 82 : 87 Kozara
17.03.2019 Ušće 68 : 66 SKK Borac 1947
17.03.2019 17:00 Željezničar 46 : 69 Brčanka
17.03.2019 19:00 Sloboda 55 : 86 Leotar 03

Odbojka

17.03.2019 12:00 Maglić 3 : 1 Crvena zvijezda
17.03.2019 16:00 Mladost 3 : 0 Kakanj 78
17.03.2019 13:00 Radnik 2 3 : 1 Mladost
17.03.2019 12:00 ŽOK Leotar 3 : 1 Velež
17.03.2019 13:00 Kakanj 1 : 3 Gradina-Herceg
17.03.2019 14:00 Gračanica Fortex 0 : 3 Bihać
17.03.2019 14:00 Vitez 2 : 3 Maglaj
17.03.2019 16:00 Lukavac 2 : 3 Žepče
17.03.2019 14:00 Smeč 1 : 3 Novi Grad
17.03.2019 12:00 Alipašino Polje 3 : 1 Vogošća
17.03.2019 17:30 Čapljina 3 : 0 Troglav
17.03.2019 12:00 Tuzla 3 : 1 Orašje 2
17.03.2019 13:30 Zavidovići 0 : 3 Željezara
17.03.2019 17:00 Čelik-R 3 : 0 Ljubuški

Rukomet

17.03.2019 Borac M:TEL 27 : 24 Zrinjski
17.03.2019 17:30 Čelinac 33 : 27 Kozara Mlijekoprodukt
17.03.2019 14:30 ORK Borac 30 : 29 Kozara
17.03.2019 18:00 Mladost 27 : 28 Drina
17.03.2019 Čelik Junior 43 : 17 Sana 7
17.03.2019 Žepče 25 : 42 Sloboda
17.03.2019 Rudar 16 : 34 Krivaja
17.03.2019 Radnički 35 : 22 Neretva
17.03.2019 Iskra 37 : 23 Briješće
17.03.2019 Vogošča Poljine Hills 2 22 : 33 Donji Vakuf
17.03.2019 Dubica 39 : 25 Jedinstvo(B)
17.03.2019 Mira 37 : 29 Katarina
17.03.2019 Turbina 26 : 30 Zrinjski