XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 185 utakmica za dan
Subota, 30 Mart 2019

Fudbal

30.03.2019 15:00 Dinamo 1 : 3 Vojvodina
30.03.2019 17:00 Čukarički 2 : 0 Radnik
30.03.2019 15:00 Spartak ŽK 1 : 0 Mladost
30.03.2019 17:00 Radnički (N) 2 : 0 Rad
30.03.2019 19:00 Crvena zvezda 2 : 1 Mačva
30.03.2019 16:00 Krupa 2 : 2 Radnik
30.03.2019 16:00 Tuzla Siti 1 : 1 Sloboda
30.03.2019 16:00 Zvijezda 09 1 : 1 Široki Brijeg
30.03.2019 19:00 Sarajevo 0 : 1 Zrinjski
30.03.2019 15:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Modriča
30.03.2019 15:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Slavija
30.03.2019 15:00 Podrinje 1 : 0 Sloboda
30.03.2019 15:00 Tekstilac 1 : 0 Sloga
30.03.2019 17:00 Borac 1 : 0 Drina
30.03.2019 15:00 Kozara 2 : 1 Sutjeska
30.03.2019 15:00 Borac 4 : 1 Karanovac
30.03.2019 15:00 Sloga(T) 1 : 0 Omarska
30.03.2019 15:00 Sloga(S) 2 : 0 Sloga(D)
30.03.2019 15:00 Proleter 1 : 1 Sloboda
30.03.2019 15:00 Laktaši 2 : 0 Mladost
30.03.2019 15:00 Polet 1926 2 : 1 Ljubić
30.03.2019 15:00 Famos 0 : 0 Ilićka 01
30.03.2019 15:00 Jedinstvo(Bč) 5 : 0 Bratstvo
30.03.2019 15:00 Guber 1 : 1 Mladost(G)
30.03.2019 15:00 Lijevče 2 : 1 Bratstvo
30.03.2019 20:00 OFK Spartak 2013 2 : 2 Budućnost
30.03.2019 16:00 Mladost 0 : 8 Laminci
30.03.2019 15:30 Velež 5 : 3 TOŠK
30.03.2019 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Slaven
30.03.2019 15:30 Čapljina 2 : 4 Rudar
30.03.2019 15:30 Bosna 0 : 1 Orašje
30.03.2019 15:30 Bratstvo 2 : 0 Vitez
30.03.2019 15:30 Novi Travnik 1 : 1 Igman
30.03.2019 15:30 Metalleghe BSI 2 : 1 Goražde
30.03.2019 15:30 Zvijezda 0 : 1 Olimpik
30.03.2019 15:30 Bratstvo 0 : 3 Kiseljak
30.03.2019 15:30 Krajina 2 : 0 Brekovica 78
30.03.2019 15:30 Podgrmeč 1 : 0 Busovača
30.03.2019 15:30 Iskra 2 : 0 Travnik
30.03.2019 15:30 Gradina 2 : 1 Priluk
30.03.2019 15:30 Odžak 102 0 : 2 Prokosovići
30.03.2019 15:30 Mladost 1 : 1 Sloga
30.03.2019 15:30 Radnički 0 : 0 Čelić
30.03.2019 15:30 Mramor 1 : 0 Seona
30.03.2019 14:00 Borac 1 : 1 Vis
30.03.2019 15:30 Turbina 1 : 3 Brotnjo
30.03.2019 15:30 Omladinac 75 0 : 0 Omladinac
30.03.2019 15:30 Bajer 99 3 : 1 Mladost(P)
30.03.2019 15:30 Dizdaruša 1 : 0 Kostrč
30.03.2019 15:30 Hajduk 2 : 0 Mladost (D)
30.03.2019 15:30 Jedinstvo 1 : 0 DSK
30.03.2019 15:30 Omazići 1937 2 : 0 Doboj Istok
30.03.2019 15:30 Mladost(T) 1 : 0 Vražići 92
30.03.2019 16:15 Saobraćajac 5 : 0 Vratnik
30.03.2019 12:00 Vrbanjuša 2 : 1 Butmir
30.03.2019 15:30 Iskra 4 : 1 Blagaj
30.03.2019 15:30 Mostar 4 : 1 Cim
30.03.2019 15:30 Međugorje 5 : 0 Lokomotiva
30.03.2019 15:30 Mladost(S) 2 : 0 Vrana
30.03.2019 15:00 Budućnost 1 : 0 Rudar
30.03.2019 15:30 Iskra 2 : 1 OFK Petrovac
30.03.2019 15:30 OFK Titograd 3 : 2 Lovćen
30.03.2019 15:30 Zeta 2 : 0 Mornar
30.03.2019 15:30 Grbalj 0 : 0 Sutjeska
30.03.2019 16:00 Brighton 0 : 1 Southampton
30.03.2019 16:00 Burnley 2 : 0 Wolverhampton
30.03.2019 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Huddersfield Town
30.03.2019 13:30 Fulham 0 : 2 Manchester City
30.03.2019 16:00 Leicester 2 : 0 AFC Bournemouth
30.03.2019 16:00 Manchester United 2 : 1 Watford
30.03.2019 18:30 West Ham United 0 : 2 Everton
30.03.2019 20:45 Deportivo Alavés 0 : 4 Atlético Madrid
30.03.2019 16:15 Barcelona 2 : 0 Espanyol
30.03.2019 18:30 Celta de Vigo 3 : 2 Villarreal
30.03.2019 13:00 Getafe 0 : 2 Leganés
30.03.2019 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Wolfsburg
30.03.2019 18:30 RB Leipzig 5 : 0 Hertha BSC
30.03.2019 15:30 Werder 3 : 1 Mainz 05
30.03.2019 15:30 Freiburg 1 : 1 Bayern
30.03.2019 15:30 Fortuna 3 : 1 Borussia Mönchengladbach
30.03.2019 15:30 Nürnberg 3 : 0 Augsburg
30.03.2019 18:00 Juventus 1 : 0 Empoli
30.03.2019 15:00 Udinese 2 : 0 Genoa
30.03.2019 20:30 Sampdoria 1 : 0 Milan
30.03.2019 17:00 Olympique Marseille 2 : 2 Angers
30.03.2019 16:00 Alfa Modriča 0 : 4 Lokomotiva
30.03.2019 15:00 Fortuna 5 : 5 Libero
30.03.2019 15:00 Mladost 0 : 4 Široki Brijeg
30.03.2019 15:00 Rosa Brandis 2 : 2 Čelik
30.03.2019 15:00 Široki Brijeg 0 : 0 Sarajevo
30.03.2019 15:00 Željezničar 1 : 1 Sloboda
30.03.2019 12:00 Sloboda 5 : 1 Sloga
30.03.2019 13:00 Sutjeska 0 : 3 Olimpik
30.03.2019 13:00 Željezničar 5 : 1 Goražde
30.03.2019 13:00 Radnik 0 : 3 NK Vitez
30.03.2019 13:00 FK Vitez 0 : 4 Žepče
30.03.2019 20:30 Velež 5 : 0 Branitelj
30.03.2019 13:00 Leotar 1 : 0 Igman
30.03.2019 12:00 Posušje 1 : 0 Čapljina
30.03.2019 14:00 Sarajevo 1 : 1 Sloboda
30.03.2019 11:30 Široki Brijeg 3 : 2 Zrinjski
30.03.2019 12:30 Mladost 2 : 0 GOŠK
30.03.2019 15:30 Radnik 3 : 2 Čelik
30.03.2019 10:00 Sloboda 3 : 2 Sloga
30.03.2019 10:00 Borac 4 : 1 Podgrmeč
30.03.2019 11:00 Sutjeska 0 : 0 Olimpik
30.03.2019 11:00 Željezničar 5 : 2 Goražde
30.03.2019 11:00 Radnik 1 : 0 NK Vitez
30.03.2019 11:00 FK Vitez 4 : 2 Žepče
30.03.2019 11:00 Travnik 2 : 1 Krivaja
30.03.2019 18:30 Velež 1 : 0 Branitelj
30.03.2019 11:00 Leotar 1 : 0 Igman
30.03.2019 10:00 Posušje 1 : 0 Čapljina
30.03.2019 13:00 Emina 19 : 0 Gradina
30.03.2019 17:30 SFK 2000 0 : 0 Radnik Bumerang
30.03.2019 11:30 Iskra 6 : 1 Banja Luka
30.03.2019 12:00 Sarajevo 8 : 1 Sloboda
30.03.2019 10:00 Široki Brijeg 0 : 2 Zrinjski
30.03.2019 11:00 Mladost 6 : 0 GOŠK
30.03.2019 14:00 Radnik 2 : 0 Čelik
30.03.2019 14:00 Sloboda 1 : 13 Borac
30.03.2019 09:30 Željezničar Sport Team 4 : 1 Tekstilac Kort
30.03.2019 10:00 Modriča 0 : 5 Mineral
30.03.2019 10:00 Rudar Prijedor 6 : 1 OFK Spartak 2013
30.03.2019 11:00 Željezničar 7 : 0 Sloga(S)
30.03.2019 10:00 Podrinje 3 : 2 Jedinstvo
30.03.2019 10:00 Ilićka 01 0 : 0 Zenit
30.03.2019 10:00 Radnik 0 : 1 Drina
30.03.2019 10:00 Sloga 1 : 2 Borac
30.03.2019 11:30 Željezničar Sport team 7 : 0 Tekstilac Kort
30.03.2019 10:00 Modriča 0 : 4 Mineral
30.03.2019 10:00 Rudar Prijedor 0 : 2 OFK Spartak 2013
30.03.2019 10:00 Željezničar 2 : 4 Radnik Urije

Košarka

30.03.2019 19:00 Partizan NIS 70 : 67 Crvena zvezda MTS 1:1
30.03.2019 20:00 Zrinjski 89 : 65 Sloboda
30.03.2019 19:00 Spars 80 : 66 Mladost
30.03.2019 17:00 Student 105 : 82 Bosna Royal
30.03.2019 19:00 Kakanj 67 : 74 Bratunac
30.03.2019 16:30 Obilić 73 : 89 Prijedor
30.03.2019 17:30 Slavija 1996 64 : 51 Radnik BN Basket
30.03.2019 18:00 RMU Banovići 83 : 39 Čelik Subor
30.03.2019 19:00 Mladi Krajišnik 58 : 68 Orlovi

Odbojka

1/4 Finala Treća utakmica
30.03.2019 17:00 Domaljevac 3 : 1 Radnik
30.03.2019 14:00 Borac 3 : 0 Jedinstvo
Polufinale Druga utakmica
30.03.2019 19:00 Ljubinje 1 : 3 Tempo
30.03.2019 18:00 Drina 1 : 3 Maglić
30.03.2019 18:00 Gradina-Herceg 3 : 1 Ilijaš
30.03.2019 16:00 Ljubinje 3 : 0 Glasinac
30.03.2019 18:00 Inova 3 : 0 Slavija
30.03.2019 18:00 HE na Drini 3 : 1 Hercegovac
30.03.2019 14:30 OOK Leotar 0 : 3 OK Leotar
30.03.2019 14:00 Zelengora 1 : 3 Velež
30.03.2019 15:00 Panter 0 : 3 Smeč DN
30.03.2019 17:00 Han Pijesak 0 : 3 Bratunac
30.03.2019 14:00 Libero 0 : 3 Drina
30.03.2019 14:00 Jahorina 2 0 : 3 Radnik 2
30.03.2019 19:00 Orašje 0 : 3 Mostar
30.03.2019 12:30 Zavidovići 1 : 3 Stars
30.03.2019 15:00 Delminium 3 : 2 Mostar 2
30.03.2019 16:00 Student 3 : 1 Breza 1934
30.03.2019 13:00 Sa Volley 3 : 0 Ljubuški

Rukomet

30.03.2019 19:30 Lokomotiva 22 : 24 Maglaj
30.03.2019 19:30 Gračanica 30 : 28 Konjuh
30.03.2019 19:30 Vogošća Poljine Hills 25 : 27 Slavija
30.03.2019 19:30 Goražde 29 : 25 Bosna
30.03.2019 19:30 Derventa 22 : 26 Sloga(GV-U)
30.03.2019 19:00 Prijedor 32 : 25 Bijeljina
30.03.2019 19:00 Hercegovac 31 : 28 Kozara Mlijekoprodukt
30.03.2019 18:00 ORK Borac 28 : 27 Drina
30.03.2019 18:00 Hercegovina 32 : 21 Mladost
30.03.2019 19:00 Čelik 36 : 28 Bosna 2
30.03.2019 19:00 Krajina 44 : 26 Sana 7
30.03.2019 19:00 Gradačac 22 : 36 Sloboda
30.03.2019 19:00 Čelik Junior 24 : 34 Krivaja
30.03.2019 Travnik AG 32 : 33 Neretva
30.03.2019 Međugorje 23 : 27 Izviđač CO 2
30.03.2019 Jajce 36 : 27 Briješće
30.03.2019 Iskra 31 : 19 Vogošča Poljine Hills 2
30.03.2019 18:00 Hadžići 34 : 32 Mira
30.03.2019 16:00 Jedinstvo(B) 42 : 33 Hrasnica
30.03.2019 17:00 Rogatica 24 : 12 Omladinac
30.03.2019 18:00 Nestro grupa Brod 33 : 8 Borja
30.03.2019 19:00 Knežopoljka 33 : 25 Doboj
30.03.2019 16:00 Leotar 20 : 15 Radnik
30.03.2019 13:00 Borac 3 22 : 32 Borac 2