Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
06.04.2019 19:30 | Željezničar | 0 : 3 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
06.04.2019 19:00 | Sloboda | 2 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
06.04.2019 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Tuzla Siti | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Čelik
Zenica
|
06.04.2019 16:30 | Radnik | 0 : 0 | Čelik |
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
06.04.2019 16:00 | Kozara | 1 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Tekstilac
Derventa
|
06.04.2019 16:00 | Drina | 0 : 0 | Tekstilac | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Janja
|
06.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
06.04.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
06.04.2019 16:00 | Slavija | 2 : 2 | Alfa Modriča |
Borac
Šamac
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
06.04.2019 16:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga(D) | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
06.04.2019 16:00 | Sloga(T) | 6 : 1 | Sloboda | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
06.04.2019 16:00 | Sloga(S) | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Dubrave
Dubrave
|
06.04.2019 16:00 | Proleter | 1 : 0 | Dubrave | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
06.04.2019 16:00 | Laktaši | 0 : 4 | Jedinstvo |
Famos
Vojkovići
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
06.04.2019 16:00 | Famos | 4 : 3 | Bratstvo | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
06.04.2019 16:00 | Jedinstvo(Bč) | 5 : 1 | Mladost(G) |
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
06.04.2019 15:00 | OFK Lauš | 2 : 2 | Mladost |
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
06.04.2019 16:00 | OFK Pridjel | 3 : 2 | Zvijezda |
Ratar
Stara Topola
|
|
Jablanica
Jablanica
|
06.04.2019 16:30 | Ratar | 5 : 0 | Jablanica | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Borac
Mašići
|
06.04.2019 16:30 | Vilusi | 1 : 4 | Borac |
Mladost(P)
Patkovača
|
|
Nacional
Bijeljina
|
06.04.2019 16:30 | Mladost(P) | 2 : 0 | Nacional |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Velež
Mostar
|
06.04.2019 16:00 | Zvijezda | 1 : 0 | Velež | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
06.04.2019 16:00 | Goražde | 5 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
06.04.2019 16:00 | Igman | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Bosna
Visoko
|
06.04.2019 16:00 | Vitez | 2 : 0 | Bosna | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
06.04.2019 16:00 | Orašje | 3 : 1 | Čapljina | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
06.04.2019 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
TOŠK
Tešanj
|
06.04.2019 16:00 | Slaven | 1 : 0 | TOŠK |
Iskra
Bugojno
|
|
FK Vitez
Vitez
|
06.04.2019 16:00 | Iskra | 2 : 1 | FK Vitez | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
06.04.2019 16:00 | Travnik | 8 : 0 | Podgrmeč |
Budućnost
Banovići
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
06.04.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Bosna(K) | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Radnički
Lukavac
|
06.04.2019 16:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Radnički | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Odžak 102
Odžak
|
06.04.2019 16:00 | Sloga | 3 : 2 | Odžak 102 |
Famos
Hrasnica
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
06.04.2019 16:00 | Famos | 3 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
06.04.2019 16:00 | Krivaja | 2 : 0 | Pobjeda |
Stolac
Stolac
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
06.04.2019 16:00 | Stolac | 1 : 1 | Rama | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Klis
Buturović Polje
|
06.04.2019 16:00 | Tomislav | 0 : 1 | Klis |
Bajer 99
Velagići
|
|
Gomila
Stijena
|
06.04.2019 16:00 | Bajer 99 | 4 : 0 | Gomila | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
06.04.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Rudar
Kamengrad
|
06.04.2019 16:00 | Vitez | 5 : 0 | Rudar | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
06.04.2019 16:00 | Ključ | 2 : 4 | Mladost(V) |
Sloga(P)
Prud
|
|
Dubrave
Dubrave
|
06.04.2019 16:30 | Sloga(P) | 3 : 0 | Dubrave |
Rudar
Breza
|
|
Napredak
Šije
|
06.04.2019 15:30 | Rudar | 2 : 1 | Napredak |
UNIS
Vogošća
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
06.04.2019 17:00 | UNIS | 2 : 1 | Saobraćajac | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
06.04.2019 11:00 | Vratnik | 0 : 2 | Mošćanica |
Cim
Cim
|
|
Kruševo
Kruševo
|
06.04.2019 16:30 | Cim | 0 : 8 | Kruševo |
Mladost(S)
Solina
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
06.04.2019 16:00 | Mladost(S) | 3 : 1 | OFK Tuzla | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Rudar
Bukinje
|
06.04.2019 16:00 | Grivice | 5 : 1 | Rudar |
Posavina
Brod
|
|
Majevica
Rašljani
|
06.04.2019 16:00 | Posavina | 2 : 1 | Majevica | ||||||
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
|
Mionica 85
Mionica
|
06.04.2019 16:00 | Zelinja 76 | 1 : 4 | Mionica 85 |
TSC
Bačka Topola
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
06.04.2019 16:00 | TSC | 4 : 2 | Javor Matis | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
06.04.2019 16:00 | Inđija | 3 : 0 | Zlatibor | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
06.04.2019 16:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Metalac | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Sinđelić
Beograd
|
06.04.2019 16:00 | Bežanija | 2 : 2 | Sinđelić |
Trajal
Kruševac
|
|
Borac
Čačak
|
06.04.2019 16:00 | Trajal | 1 : 1 | Borac | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Teleoptik
Zemun
|
06.04.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Teleoptik | ||||||
Bečej 1918
Bečej
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
06.04.2019 16:00 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Novi Pazar | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Sloboda
Užice
|
06.04.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sloboda |
Rudar
Pljevlja
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
06.04.2019 15:30 | Rudar | 2 : 2 | OFK Titograd |
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
|
Burnley
Burnley
|
06.04.2019 16:00 | AFC Bournemouth | 1 : 3 | Burnley | ||||||
Huddersfield Town
Huddersfield
|
|
Leicester
Leicester
|
06.04.2019 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 4 | Leicester | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Crystal Palace
London
|
06.04.2019 16:00 | Newcastle United | 0 : 1 | Crystal Palace |
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Valencia
Valencia
|
06.04.2019 18:30 | Rayo Vallecano | 2 : 0 | Valencia | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
06.04.2019 20:45 | Barcelona | 2 : 0 | Atlético Madrid | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Eibar
Eibar
|
06.04.2019 16:15 | Real Madrid | 2 : 1 | Eibar | ||||||
Girona
Girona
|
|
Espanyol
Barcelona
|
06.04.2019 13:00 | Girona | 1 : 2 | Espanyol |
Bayern
München
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
06.04.2019 18:30 | Bayern | 5 : 0 | Borussia Dortmund | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
06.04.2019 15:30 | Schalke 04 | 1 : 2 | Eintracht | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
06.04.2019 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 4 | RB Leipzig | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Nürnberg
Nürnberg
|
06.04.2019 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Nürnberg | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Fortuna
Düsseldorf
|
06.04.2019 15:30 | Hertha BSC | 1 : 2 | Fortuna | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Hannover 96
Hannover
|
06.04.2019 15:30 | Wolfsburg | 3 : 1 | Hannover 96 |
Sampdoria
Genova
|
|
Roma
Roma
|
06.04.2019 20:30 | Sampdoria | 0 : 1 | Roma | ||||||
Parma
Parma
|
|
Torino
Torino
|
06.04.2019 15:00 | Parma | 0 : 0 | Torino | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Milan
Milano
|
06.04.2019 18:00 | Juventus | 2 : 1 | Milan |
Amiens SC
Amiens
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
06.04.2019 20:00 | Amiens SC | 2 : 2 | Saint-Étienne | ||||||
Angers
Angers
|
|
Rennes
Rennes
|
06.04.2019 20:00 | Angers | 3 : 3 | Rennes | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Monaco
Monaco
|
06.04.2019 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Monaco | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Dijon
Dijon
|
06.04.2019 17:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 3 | Dijon | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Caen
Caen
|
06.04.2019 20:00 | Nîmes | 2 : 0 | Caen |
Velež
Mostar
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
06.04.2019 12:00 | Velež | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
06.04.2019 16:30 | Zrinjski | 3 : 0 | Široki Brijeg |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Krajina
Cazin
|
06.04.2019 15:00 | Metalleghe BSI | 4 : 1 | Krajina |
Slaven
Živinice
|
|
Drina
Zvornik
|
06.04.2019 12:00 | Slaven | 1 : 4 | Drina |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
06.04.2019 13:00 | Novi Grad | 4 : 1 | Željezničar | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
06.04.2019 13:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Bosna | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
06.04.2019 13:00 | Radnik | 8 : 1 | Bosna Union | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Rudar
Kakanj
|
06.04.2019 10:00 | Ilijaš | 1 : 0 | Rudar |
Žepče
Žepče
|
|
Iskra
Bugojno
|
06.04.2019 13:00 | Žepče | 6 : 0 | Iskra | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
06.04.2019 13:00 | TOŠK | 2 : 2 | Radnik |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Grude
Grude
|
06.04.2019 13:00 | Branitelj | 3 : 3 | Grude | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Troglav 1918
Livno
|
06.04.2019 13:00 | Brotnjo | 1 : 1 | Troglav 1918 |
GOŠK
Gabela
|
|
Čelik
Zenica
|
06.04.2019 16:30 | GOŠK | 1 : 2 | Čelik |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Krajina
Cazin
|
06.04.2019 13:00 | Metalleghe BSI | 0 : 3 | Krajina |
Slaven
Živinice
|
|
Drina
Zvornik
|
06.04.2019 10:00 | Slaven | 1 : 0 | Drina |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
06.04.2019 11:00 | Novi Grad | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
06.04.2019 11:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Bosna | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
06.04.2019 11:00 | Radnik | 6 : 0 | Bosna Union | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Rudar
Kakanj
|
06.04.2019 12:00 | Ilijaš | 0 : 0 | Rudar |
Žepče
Žepče
|
|
Iskra
Bugojno
|
06.04.2019 11:00 | Žepče | 1 : 1 | Iskra | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
06.04.2019 11:00 | TOŠK | 0 : 0 | Radnik |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Grude
Grude
|
06.04.2019 11:00 | Branitelj | 1 : 1 | Grude | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Troglav 1918
Livno
|
06.04.2019 11:00 | Brotnjo | 0 : 1 | Troglav 1918 |
GOŠK
Gabela
|
|
Čelik
Zenica
|
06.04.2019 15:00 | GOŠK | 0 : 1 | Čelik |
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
06.04.2019 10:00 | Borac | 8 : 1 | Željezničar | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
06.04.2019 10:00 | Kozara | 4 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
06.04.2019 10:00 | Modriča | 4 : 1 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
06.04.2019 09:30 | Tekstilac Kort | 6 : 1 | Proleter | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
06.04.2019 12:00 | Sloga(D) | 4 : 0 | Sloboda |
Borac
Šamac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
06.04.2019 10:00 | Borac | 5 : 1 | Radnik | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Podrinje
Janja
|
06.04.2019 10:00 | Zenit | 1 : 5 | Podrinje | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
06.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Rudar 1925 |
Mladost
Rogatica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
06.04.2019 10:00 | Mladost | 0 : 2 | Glasinac 2011 |
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
06.04.2019 11:30 | Borac | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
06.04.2019 11:30 | Kozara | 11 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
06.04.2019 10:00 | Modriča | 5 : 0 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
06.04.2019 11:00 | Tekstilac Kort | 2 : 1 | Proleter |
Seljak
Livno
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
06.04.2019 19:00 | Seljak | 1 : 2 | Brotnjo |
Šampion
Laktaši
|
|
Ugljevik
Ugljevik
|
06.04.2019 20:30 | Šampion | 6 : 5 | Ugljevik |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
06.04.2019 18:00 | Crvena zvezda MTS | 84 : 63 | Partizan NIS |
Vogošća
Vogošća
|
|
Spars
Sarajevo
|
06.04.2019 19:00 | Vogošća | 68 : 77 | Spars | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Sloboda
Tuzla
|
06.04.2019 | Mladost | 72 : 77 | Sloboda |
Kakanj
Kakanj
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
06.04.2019 20:00 | Kakanj | 92 : 70 | Bosna Royal |
Borac
Banja Luka
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
06.04.2019 20:30 | Borac | 65 : 56 | Budućnost BN |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Čelik Subor
Zenica
|
06.04.2019 19:00 | Sloboda | 55 : 88 | Čelik Subor | ||||||
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Brčanka
Brčko
|
06.04.2019 19:00 | Rudar Sport | 49 : 81 | Brčanka | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Jedinstvo Piemonte
Tuzla
|
06.04.2019 19:00 | Mladi Krajišnik | 47 : 49 | Jedinstvo Piemonte |
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
06.04.2019 19:00 | Domaljevac | 1 : 3 | Kakanj 78 |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Maglić
Foča
|
06.04.2019 19:00 | Ljubinje | 3 : 1 | Maglić |
Mostar
Mostar
|
|
Orašje
Orašje
|
06.04.2019 18:00 | Mostar | 3 : 0 | Orašje |
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
06.04.2019 19:00 | Kula Gradačac | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
06.04.2019 18:30 | Gacko | 3 : 0 | BL Volley |
Derventa
Derventa
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
06.04.2019 19:00 | Derventa | 0 : 3 | HE na Drini | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
06.04.2019 15:30 | Slavija | 3 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Glasinac
Sokolac
|
06.04.2019 15:00 | Radnik | 3 : 1 | Glasinac |
Sloboda
Tuzla
|
|
Krajina
Cazin
|
06.04.2019 19:00 | Sloboda | 43 : 27 | Krajina | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Čelik
Zenica
|
06.04.2019 19:00 | Sana 7 | 20 : 44 | Čelik | ||||||
Bosna 2
Visoko
|
|
BosnaTS
Tešanj
|
06.04.2019 15:00 | Bosna 2 | 35 : 32 | BosnaTS | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Kakanj
Kakanj
|
06.04.2019 19:00 | Lukavac | 32 : 36 | Kakanj |
Iskra
Bugojna
|
|
Travnik AG
Travnik
|
06.04.2019 | Iskra | 36 : 24 | Travnik AG | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Radnički
Goražde
|
06.04.2019 | Izviđač CO 2 | 30 : 27 | Radnički | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Neretva
Jablanica
|
06.04.2019 | RA Čapljina | 33 : 25 | Neretva |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Derventa
Derventa
|
06.04.2019 20:00 | Sloga(D) | 34 : 28 | Derventa | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
06.04.2019 19:00 | Bosna | 26 : 21 | Vogošća Poljine Hills | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
06.04.2019 19:00 | Slavija | 31 : 31 | Zrinjski | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Gračanica
Gračanica
|
06.04.2019 20:00 | Leotar | 29 : 30 | Gračanica | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
06.04.2019 19:00 | Konjuh | 26 : 23 | Lokomotiva | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
06.04.2019 19:00 | Maglaj | 22 : 24 | Borac M:TEL |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Prijedor
Prijedor
|
06.04.2019 19:00 | Hercegovina | 30 : 24 | Prijedor | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
06.04.2019 18:00 | Mladost | 23 : 21 | ORK Borac | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
06.04.2019 19:00 | Kotor Varoš | 31 : 24 | Jedinstvo 2015 |
Laktaši
Laktaši
|
|
Kaluđer
Banja Luka
|
06.04.2019 17:00 | Laktaši | 32 : 33 | Kaluđer | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
06.04.2019 18:00 | Srbac | 43 : 20 | Kozara Mlijekoprodukt 2 |
Krajina
Cazin
|
|
Vitez
Vitez
|
06.04.2019 | Krajina | 34 : 33 | Vitez |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Hadžići
Hadžići
|
06.04.2019 18:30 | Krivaja | 27 : 28 | Hadžići | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Goražde
Goražde
|
06.04.2019 18:30 | Izviđač | 32 : 26 | Goražde |