VuÄijak
Majevac
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
10.04.2019 16:00 | VuÄijak | 4 : 0 | OFK Pridjel |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
10.04.2019 18:00 | Sarajevo | 5 : 0 | Sloga | ||||||
TOÅ K
TeŔanj
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
10.04.2019 16:00 | TOÅ K | 0 : 1 | Å iroki Brijeg |
Zlatibor
Äajetina
|
|
TSC
BaÄka Topola
|
10.04.2019 16:00 | Zlatibor | 1 : 3 | TSC | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
InÄija
InÄija
|
10.04.2019 18:00 | Javor Matis | 3 : 1 | InÄija | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Bežanija
Beograd
|
10.04.2019 16:00 | Metalac | 2 : 0 | Bežanija | ||||||
SinÄeliÄ
Beograd
|
|
RadniÄki 1923
Kragujevac
|
10.04.2019 16:00 | SinÄeliÄ | 1 : 2 | RadniÄki 1923 |
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Trajal
KruŔevac
|
10.04.2019 16:00 | Novi Pazar | 0 : 2 | Trajal | ||||||
Teleoptik
Zemun
|
|
BuduÄnost
Dobanovci
|
10.04.2019 16:00 | Teleoptik | 0 : 1 | BuduÄnost | ||||||
Borac
ÄaÄak
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
10.04.2019 18:00 | Borac | 1 : 0 | OFK Žarkovo | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
BeÄej 1918
BeÄej
|
10.04.2019 19:00 | Sloboda | 1 : 1 | BeÄej 1918 |
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
10.04.2019 16:00 | IliÄka 01 | 1 : 1 | Bratstvo |
Tuzla City
Simin Han
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
10.04.2019 16:00 | Tuzla City | 3 : 2 | RadniÄki |
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
10.04.2019 14:00 | IliÄka 01 | 0 : 0 | Bratstvo |
Tuzla City
Simin Han
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
10.04.2019 14:00 | Tuzla City | 4 : 0 | RadniÄki |
Mineral
Banja VruÄica
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
10.04.2019 15:00 | Mineral | 1 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team |
Sokolac
Sokolac
|
|
Romanija
Pale
|
10.04.2019 16:30 | Sokolac | 0 : 8 | Romanija |
Mineral
Banja VruÄica
|
|
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
10.04.2019 16:30 | Mineral | 1 : 2 | ŽeljezniÄar Sport team |
Borac
Å amac
|
|
Äelik
Doboj
|
10.04.2019 19:00 | Borac | 1 : 4 | Äelik |
Å iroki
Å iroki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.04.2019 19:30 | Å iroki | 101 : 80 | Sloboda | ||||||
VogoÅ”Äa
VogoÅ”Äa
|
|
Mladost
MrkonjiÄ Grad
|
10.04.2019 19:00 | VogoÅ”Äa | 97 : 89 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Spars
Sarajevo
|
10.04.2019 19:00 | Zrinjski | 72 : 79 | Spars |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Student
Mostar
|
10.04.2019 17:00 | Bosna Royal | 80 : 99 | Student | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Kakanj
Kakanj
|
10.04.2019 18:00 | Bratunac | 103 : 92 | Kakanj |
Jedinstvo Piemonte
Tuzla
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
10.04.2019 17:00 | Jedinstvo Piemonte | 86 : 73 | Leotar 03 | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
RMU BanoviÄi
BanoviÄi
|
10.04.2019 15:30 | ŽeljezniÄar | 41 : 98 | RMU BanoviÄi | ||||||
Orlovi
Banja Luka
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
10.04.2019 19:00 | Orlovi | 93 : 36 | Rudar Sport | ||||||
Äelik Subor
Zenica
|
|
Play Off Ultra
Sarajevo
|
10.04.2019 19:00 | Äelik Subor | 70 : 64 | Play Off Ultra |
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
10.04.2019 17:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 26 : 31 | Lokomotiva |