GOŠK
Gabela
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.04.2019 16:30 | GOŠK | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
14.04.2019 19:30 | Sarajevo | 0 : 0 | Široki Brijeg |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Proleter
Teslić
|
14.04.2019 11:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Proleter | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
14.04.2019 16:00 | Dubrave | 0 : 0 | Sloga(S) | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Sloga(T)
Trn
|
14.04.2019 16:00 | Mladost | 4 : 1 | Sloga(T) |
Velež
Nevesinje
|
|
Budućnost
Pilica
|
14.04.2019 16:00 | Velež | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
14.04.2019 16:00 | Mladost(R) | 0 : 2 | Jedinstvo(Bč) | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Famos
Vojkovići
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo(Br) | 1 : 0 | Famos |
Krajina
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
14.04.2019 11:00 | Krajina | 1 : 1 | Čelinac | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
14.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | OFK Lauš |
Naša krila
Kostajnica
|
|
Sloga
Jakeš
|
14.04.2019 16:00 | Naša krila | 4 : 0 | Sloga | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
14.04.2019 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | OFK Pridjel | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
14.04.2019 16:00 | Zvijezda | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
14.04.2019 16:00 | Vučijak | 3 : 2 | Rudanka | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
14.04.2019 16:00 | Mineral | 0 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Skugrić
Skugrić
|
14.04.2019 16:00 | Željezničar | 2 : 0 | Skugrić |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Milići
Milići
|
14.04.2019 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Milići | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.04.2019 16:00 | OFK Šekovići | 4 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
14.04.2019 16:00 | Čelopek | 1 : 1 | Partizan | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
14.04.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Birač
Derventa
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
14.04.2019 16:00 | Birač | 3 : 3 | OFK Trnovica | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Vlasenica | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Majevica
Lopare
|
14.04.2019 16:00 | Rudar 1925 | 9 : 0 | Majevica | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Podrinje
Tršić
|
14.04.2019 16:00 | BSK Ledinci | 1 : 0 | Podrinje |
Sokolac
Sokolac
|
|
Rudo
Rudo
|
14.04.2019 16:30 | Sokolac | 4 : 2 | Rudo |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Slaven
Dobrljin
|
14.04.2019 15:30 | Podgrmeč | 1 : 1 | Slaven | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Svodna
Svodna
|
14.04.2019 15:30 | OFK Ravan | 0 : 5 | Svodna | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Brzi
Busnovi
|
14.04.2019 15:30 | Mrakovica | 4 : 0 | Brzi | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
14.04.2019 15:30 | Ljubija | 1 : 2 | Gomjenica | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
14.04.2019 15:30 | Plamen | 2 : 0 | Radnik |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
14.04.2019 16:30 | Mladi Krajišnik | 0 : 2 | 13 Skojevki | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Borac
Maglajani
|
14.04.2019 16:30 | Kalemi | 10 : 3 | Borac | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
14.04.2019 16:30 | Torpedo | 3 : 1 | Potkozarje | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Župa
Milosavci
|
14.04.2019 16:30 | Sloga DIPO | 4 : 1 | Župa | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
14.04.2019 16:30 | Tamaris | 0 : 6 | Biseri | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
14.04.2019 16:30 | Kozara | 1 : 0 | Sloboda |
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
14.04.2019 15:30 | Rekreativo | 3 : 0 | Džaja | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
14.04.2019 15:30 | Gomionica | 6 : 2 | Budućnost | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
14.04.2019 12:00 | OFK Banja Luka 2017 | 1 : 5 | Šnjegotina | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
14.04.2019 20:00 | OFK Spartak 2013 | 2 : 1 | Sloga Nektar | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
14.04.2019 15:30 | Borac | 1 : 5 | Vrbas |
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
14.04.2019 16:00 | Borac(BL) | 3 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
14.04.2019 16:00 | Kladari Gornji | 1 : 0 | Hajduk | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
14.04.2019 16:00 | Rudar | 5 : 1 | Skugrić 1964 | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
BSK
Bušletić
|
14.04.2019 16:00 | Trebavac | 2 : 1 | BSK | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
14.04.2019 16:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Borac(O)
Osinja
|
14.04.2019 16:00 | Pelagićevo | 2 : 2 | Borac(O) | ||||||
Borac(K)
Kotorsko
|
|
Ukrina
Čečava
|
14.04.2019 16:00 | Borac(K) | 3 : 3 | Ukrina |
Mladost(L)
Lončari
|
|
Jugović
Gredice 1
|
14.04.2019 16:00 | Mladost(L) | 2 : 0 | Jugović | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
14.04.2019 16:00 | Mladost 2003 | 0 : 3 | Mladost(S) | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
14.04.2019 16:00 | Gredice | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Borac
Ražljevo
|
14.04.2019 16:00 | Obilić | 0 : 0 | Borac | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Grčica
Brčko
|
14.04.2019 16:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Grčica | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
14.04.2019 16:00 | Sava 04 | 3 : 0 | OFK Brezik | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
14.04.2019 16:00 | Slijepčevići | 1 : 1 | Crvena zvijezda |
Drina
Amajlije
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
14.04.2019 16:00 | Drina | 5 : 2 | Zadrugar | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
14.04.2019 16:00 | OFK Janja 2009 | 2 : 0 | OFK Magnojević | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Priboj
Priboj
|
14.04.2019 16:00 | Obarska | 4 : 2 | Priboj | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Semberija
Popovi
|
14.04.2019 16:00 | Stević Jovan | 2 : 1 | Semberija | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Kolektiv
Međaši
|
14.04.2019 16:00 | Miloš Obilić | 7 : 0 | Kolektiv | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
14.04.2019 16:00 | Balatun | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Novo doba
Čardačine
|
14.04.2019 16:00 | Proleter | 3 : 1 | Novo doba |
Pecka
Roćević
|
|
Budućnost
Skelani
|
14.04.2019 16:00 | Pecka | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Jardan
Jardan
|
14.04.2019 16:00 | Borac | 6 : 4 | Jardan | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Jasenica
Jasenica
|
14.04.2019 16:00 | Branjevo | 5 : 0 | Jasenica | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Jadar
Kasaba
|
14.04.2019 16:00 | Polet | 3 : 3 | Jadar |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
14.04.2019 15:30 | Radnik Urije | 1 : 1 | Berek 1975 | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
14.04.2019 15:30 | Rasavci | 3 : 3 | Knežopoljac | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Moštanica
Božići
|
14.04.2019 15:30 | Rudar | 2 : 0 | Moštanica |
Jablanica
Jablanica
|
|
Romanovci
Romanovci
|
14.04.2019 16:30 | Jablanica | 0 : 4 | Romanovci | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Laminci
Laminci
|
14.04.2019 16:30 | Polet | 1 : 0 | Laminci | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Vilusi
Vilusi
|
14.04.2019 16:30 | Mladost | 0 : 2 | Vilusi |
Crni vrh
Jaružani
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
14.04.2019 16:30 | Crni vrh | 10 : 0 | Polet | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
14.04.2019 16:30 | Milan | 1 : 2 | Crvena zemlja | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
14.04.2019 16:30 | Bratstvo | 3 : 4 | OFK Nožičko | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
14.04.2019 16:30 | Budućnost | 3 : 2 | Vrbas |
4. juli
Pojezna
|
|
Liješće
Liješće
|
14.04.2019 16:00 | 4. juli | 1 : 3 | Liješće | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
14.04.2019 16:00 | Zborište | 4 : 1 | 27. Juli | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
14.04.2019 16:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Ozrenski sokolovi |
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Posavina
Miloševac
|
14.04.2019 16:00 | Mladost(ST) | 2 : 4 | Posavina | ||||||
Jedinstvo
Obudovac
|
|
Partizan
Koprivna
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Partizan | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Omladinac
Modriča
|
14.04.2019 16:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Omladinac | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
14.04.2019 16:00 | Dobor | 2 : 3 | Zvijezda |
Sloboda
Mrtvica
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
14.04.2019 11:00 | Sloboda | 2 : 2 | Bobetino Brdo | ||||||
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Čelik
Grbavica
|
14.04.2019 11:00 | Budućnost Red Star | 9 : 0 | Čelik | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
14.04.2019 11:00 | Polet | 2 : 0 | Strijelac |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
14.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | Omladinac | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
14.04.2019 16:30 | Kovačići 08 | 1 : 0 | Sloga 94 | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
14.04.2019 16:30 | Građanski | 1 : 3 | Proleter | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
14.04.2019 16:30 | Polet | 3 : 1 | Magnojević 2001 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Panteri
Zagoni
|
14.04.2019 16:30 | Ljeljenča | 3 : 2 | Panteri |
Ostojićevo
Ostojićevo
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
14.04.2019 16:30 | Ostojićevo | 0 : 1 | Polet | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Tavna
Banjica
|
14.04.2019 16:30 | OFK Batković | 4 : 0 | Tavna | ||||||
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Borac
Trnjaci
|
14.04.2019 16:30 | Sloga 2 | 2 : 3 | Borac | ||||||
Drina
Batar
|
|
Međaši
Međaši
|
14.04.2019 16:30 | Drina | 5 : 1 | Međaši | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
VSK
Velino Selo
|
14.04.2019 16:30 | Glogovac | 0 : 3 | VSK |
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
14.04.2019 10:00 | OFK Buk | 4 : 3 | Borac | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
14.04.2019 10:00 | Piperci | 2 : 0 | Sloga |
Gorica
Pučile
|
|
Mladost(P)
Patkovača
|
14.04.2019 10:30 | Gorica | 3 : 1 | Mladost(P) | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Mladost(VO)
Velika Obarska
|
14.04.2019 10:30 | Zenit | 4 : 4 | Mladost(VO) | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Nacional
Bijeljina
|
14.04.2019 10:30 | Sava | 5 : 3 | Nacional |
TOŠK
Tešanj
|
|
Rudar
Kakanj
|
14.04.2019 16:30 | TOŠK | 2 : 1 | Rudar |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
14.04.2019 16:00 | Krajišnik | 0 : 2 | Brekovica 78 | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Travnik
Travnik
|
14.04.2019 16:00 | Vlašić | 0 : 0 | Travnik |
Priluk
Priluk
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
14.04.2019 16:00 | Priluk | 1 : 1 | Dinamo | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
14.04.2019 16:00 | Bosna(M) | 4 : 3 | Prokosovići | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Seona
Seona
|
14.04.2019 16:00 | Bosna(K) | 0 : 1 | Seona | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Mramor
Mramor
|
14.04.2019 16:00 | Svatovac | 1 : 2 | Mramor |
Moševac
Moševac
|
|
Vis
Kosova
|
14.04.2019 16:00 | Moševac | 0 : 0 | Vis | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Žepče
Žepče
|
14.04.2019 16:00 | Azot | 2 : 1 | Žepče | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
14.04.2019 16:00 | Ilijaš | 2 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Famos
Hrasnica
|
14.04.2019 16:00 | Radnik | 4 : 0 | Famos | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Natron
Maglaj
|
14.04.2019 16:00 | SAŠK Napredak | 2 : 2 | Natron |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Grude
Grude
|
14.04.2019 16:00 | Branitelj | 1 : 1 | Grude | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Neum
Neum
|
14.04.2019 16:00 | Posušje | 3 : 0 | Neum | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
14.04.2019 16:00 | Troglav 1918 | 1 : 2 | Tomislav | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Stolac
Stolac
|
14.04.2019 16:00 | Klis | 3 : 0 | Stolac | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
14.04.2019 16:00 | Rama | 1 : 1 | Brotnjo | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Kamešnica
Podhum
|
14.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Kamešnica |
Gomila
Stijena
|
|
Ključ
Ključ
|
14.04.2019 16:00 | Gomila | 3 : 0 | Ključ | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Omladinac
Sanica
|
14.04.2019 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
14.04.2019 16:00 | Željezničar | 3 : 2 | Mladost(P) |
Dnoluka
Kruščica
|
|
Mladost
Nević Polje
|
14.04.2019 16:00 | Dnoluka | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Gorica
Guča Gora
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
14.04.2019 16:00 | Gorica | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
14.04.2019 16:00 | Fojnica | 2 : 1 | Elektrobosna |
Kostrč
Kostrč
|
|
Sloga(P)
Prud
|
14.04.2019 16:30 | Kostrč | 5 : 0 | Sloga(P) | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
14.04.2019 16:30 | Vitanovići 78 | 3 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Bok
Bok
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
14.04.2019 16:30 | Bok | 2 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Napredak
Matići
|
14.04.2019 16:30 | Mladost(DS) | 1 : 2 | Napredak | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
14.04.2019 16:30 | Mladost(S) | 3 : 0 | Dubrave |
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
DSK
Devetak
|
14.04.2019 16:00 | Ingram | 2 : 0 | DSK | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Polet
Palanka
|
14.04.2019 16:00 | Proleter | 1 : 2 | Polet | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
14.04.2019 16:00 | Rijeka | 3 : 0 | Orahovica 74 | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
14.04.2019 16:00 | Gornji Rahić | 5 : 0 | Željezničar | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Vražići 92
Vražići
|
14.04.2019 16:00 | Trešnjevka | 1 : 0 | Vražići 92 | ||||||
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
14.04.2019 16:00 | Mladost(B) | 4 : 3 | Mladost(T) |
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
14.04.2019 16:00 | Zmaj | 3 : 3 | Novi Šeher | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Rudar
Breza
|
14.04.2019 16:00 | Proleter | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Nemila
Nemila
|
14.04.2019 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Nemila |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
14.04.2019 12:00 | Novi Grad | 6 : 2 | Ozren | ||||||
Biser 96
Sarajevo
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
14.04.2019 20:00 | Biser 96 | 6 : 4 | Omadinac | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
14.04.2019 16:00 | Bojnik | 0 : 3 | Pofalićki |
Igman
Ilidža
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
14.04.2019 14:00 | Igman | 4 : 0 | Vratnik | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
14.04.2019 16:30 | Mošćanica | 0 : 2 | UNIS | ||||||
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
14.04.2019 17:00 | Saobraćajac | 2 : 1 | Butmir | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
Vrbanjuša
Sarajevo
|
14.04.2019 10:00 | Stup | 0 : 4 | Vrbanjuša |
Šator
Glamoč
|
|
Kupres
Kupres
|
14.04.2019 16:30 | Šator | 3 : 2 | Kupres | ||||||
Šujica
Šujica
|
|
Junak
Srđevići
|
14.04.2019 16:30 | Šujica | 1 : 3 | Junak |
Buna
Buna
|
|
Višići
Višići
|
14.04.2019 16:00 | Buna | 2 : 4 | Višići | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
14.04.2019 16:00 | Kruševo | 8 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Međugorje
Međugorje
|
14.04.2019 15:30 | Mostar | 2 : 3 | Međugorje |
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
14.04.2019 16:00 | OFK Lugovi | 1 : 2 | Nova Bila | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Šantići
Šantići
|
14.04.2019 16:00 | Bilalovac | 3 : 0 | Šantići | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Katarina
Fojnica
|
14.04.2019 16:00 | Brnjaci | 4 : 1 | Katarina |
Dinamo 75
Prijedor
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
14.04.2019 16:30 | Dinamo 75 | 3 : 5 | OFK Brčko | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Ravne
Zovik
|
14.04.2019 16:30 | Frankopan | 4 : 1 | Ravne | ||||||
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
14.04.2019 16:30 | Mladi Zadrugar | 6 : 1 | Tramošnica | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Mladost
Vidovice
|
14.04.2019 16:30 | Korpar | 1 : 0 | Mladost |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
14.04.2019 16:00 | Biberovo Polje | 5 : 1 | Graničar | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
14.04.2019 16:00 | Omladinac 68 | 6 : 0 | Ograđenovac | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Izbor
Brčko
|
14.04.2019 16:00 | OFK Vida | 1 : 0 | Izbor | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
14.04.2019 16:00 | Koraj | 4 : 2 | OFK Međiđa | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Sloboda
Kerep
|
14.04.2019 16:00 | Voćar | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
14.04.2019 16:00 | Željezničar | 1 : 1 | Trebava | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
14.04.2019 16:00 | 12 decembar | 3 : 1 | Jedinstvo |
Sloga
Bikodže
|
|
Polet
Hrvati
|
14.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Polet | ||||||
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
|
BSK
Bokavići
|
14.04.2019 16:00 | Rudar | 5 : 0 | BSK | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Pribava
Pribava
|
14.04.2019 16:00 | Mladost(P) | 0 : 0 | Pribava | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
25 maj
Uroža
|
14.04.2019 16:00 | Bukovik | 2 : 2 | 25 maj | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Turija
Turija
|
14.04.2019 16:00 | Špionica 1953 | 2 : 0 | Turija | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
14.04.2019 16:00 | Stjepan Polje | 1 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
14.04.2019 16:00 | Mramor | 5 : 0 | Mladost(D) |
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
14.04.2019 16:00 | OFK Tuzla | 2 : 1 | Rainci | ||||||
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
14.04.2019 16:00 | Mladost(GŽ) | 2 : 1 | Mladost 78 | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Partizan
Kiseljak
|
14.04.2019 16:00 | Metalac | 3 : 0 | Partizan | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Grivice
Grivice
|
14.04.2019 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Grivice | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
14.04.2019 16:00 | Rudar | 6 : 2 | Vrana | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Mladost(S)
Solina
|
14.04.2019 16:00 | Srnica | 0 : 3 | Mladost(S) |
Uskok
Dobrinje
|
|
Kralupi
Kralupi
|
14.04.2019 | Uskok | 0 : 3 | Kralupi | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Ljiljan
Zimča
|
14.04.2019 | Dijamant | 5 : 1 | Ljiljan | ||||||
Monjare
Kološići
|
|
Poriječani
Poriječani
|
14.04.2019 | Monjare | 1 : 6 | Poriječani | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Liješeva
Liješeva
|
14.04.2019 | Moštre | 5 : 2 | Liješeva | ||||||
Omladinac
Porijećani
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
14.04.2019 | Omladinac | 2 : 3 | Bratstvo |
Mionica 85
Mionica
|
|
Sloboda
Mujkići-Brčko
|
14.04.2019 16:30 | Mionica 85 | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Posavina
Brod
|
14.04.2019 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Posavina | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
14.04.2019 16:30 | Majevica | 3 : 0 | Rahićki ljiljani |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Radnik 018
Lipnica
|
14.04.2019 16:00 | Krušik | 5 : 0 | Radnik 018 |
Oskova
Oskova
|
|
Borac
Kovači
|
14.04.2019 12:00 | Oskova | 6 : 1 | Borac | ||||||
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Jablanica
Barice
|
14.04.2019 12:00 | Gornje Dubrave | 3 : 1 | Jablanica | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Konjuh
Kladanj
|
14.04.2019 12:00 | Budućnost | 1 : 1 | Konjuh |
TSC
Bačka Topola
|
|
Inđija
Inđija
|
14.04.2019 16:00 | TSC | 1 : 0 | Inđija | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Bežanija
Beograd
|
14.04.2019 16:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Bežanija | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
14.04.2019 18:00 | Javor Matis | 4 : 1 | Zlatibor | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Sinđelić
Beograd
|
14.04.2019 17:00 | Metalac | 3 : 0 | Sinđelić |
Budućnost
Dobanovci
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
14.04.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Novi Pazar | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Sloboda
Užice
|
14.04.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Bečej 1918
Bečej
|
|
Borac
Čačak
|
14.04.2019 16:00 | Bečej 1918 | 1 : 1 | Borac |
Berane
Berane
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
14.04.2019 16:00 | Berane | 1 : 3 | Igalo | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Bokelj
Kotor
|
14.04.2019 16:00 | Jezero | 1 : 0 | Bokelj | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
14.04.2019 16:00 | Kom | 1 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
14.04.2019 16:00 | Arsenal | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
Dečić
Tuzi
|
14.04.2019 16:00 | Otrant-Olympic | 0 : 0 | Dečić |
Crystal Palace
London
|
|
Manchester City
Manchester
|
14.04.2019 15:05 | Crystal Palace | 1 : 3 | Manchester City | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Chelsea
London
|
14.04.2019 17:30 | Liverpool | 2 : 0 | Chelsea |
Athletic Club
Bilbao
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
14.04.2019 14:00 | Athletic Club | 3 : 2 | Rayo Vallecano | ||||||
Girona
Girona
|
|
Villarreal
Villarreal
|
14.04.2019 18:30 | Girona | 0 : 1 | Villarreal | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Eibar
Eibar
|
14.04.2019 16:15 | Real Sociedad | 1 : 1 | Eibar | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
14.04.2019 12:00 | Real Valladolid | 2 : 2 | Getafe | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Levante
Valencia
|
14.04.2019 20:45 | Valencia | 3 : 1 | Levante |
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
14.04.2019 13:30 | Hoffenheim | 2 : 0 | Hertha BSC | ||||||
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Augsburg
Augsburg
|
14.04.2019 18:00 | Eintracht | 1 : 3 | Augsburg | ||||||
Fortuna
Düsseldorf
|
|
Bayern
München
|
14.04.2019 15:30 | Fortuna | 1 : 4 | Bayern |
Fiorentina
Firenze
|
|
Bologna
Bologna
|
14.04.2019 15:00 | Fiorentina | 0 : 0 | Bologna | ||||||
Torino
Torino
|
|
Cagliari
Cagliari
|
14.04.2019 12:30 | Torino | 1 : 1 | Cagliari | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Genoa
Genova
|
14.04.2019 15:00 | Sampdoria | 2 : 0 | Genoa | ||||||
Frosinone
Frosinone
|
|
Internazionale
Milano
|
14.04.2019 20:30 | Frosinone | 1 : 3 | Internazionale | ||||||
Chievo
Verona
|
|
Napoli
Napoli
|
14.04.2019 18:00 | Chievo | 1 : 3 | Napoli | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Parma
Parma
|
14.04.2019 15:00 | Sassuolo | 0 : 0 | Parma |
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
PSG
Paris
|
14.04.2019 21:00 | Lille | 5 : 1 | PSG | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Toulouse
Toulouse
|
14.04.2019 15:00 | Montpellier | 2 : 1 | Toulouse | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Nice
Nice
|
14.04.2019 15:00 | Rennes | 0 : 0 | Nice | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
14.04.2019 17:00 | Saint-Étienne | 3 : 0 | Bordeaux |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
14.04.2019 12:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.04.2019 15:30 | Slavija | 1 : 1 | Zrinjski | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.04.2019 16:00 | Borac | 1 : 3 | Radnik |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
14.04.2019 14:00 | Sloboda | 0 : 6 | Podgrmeč | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
14.04.2019 12:00 | Sloga | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
14.04.2019 12:00 | Željezničar Sport Team | 4 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.04.2019 12:00 | Krajina | 0 : 3 | Rudar Prijedor |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Modriča
Modriča
|
14.04.2019 12:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Modriča | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
14.04.2019 12:00 | Orašje | 3 : 3 | Zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
14.04.2019 12:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Borac |
Podrinje
Janja
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.04.2019 12:00 | Podrinje | 2 : 0 | Gradina | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.04.2019 12:00 | Tuzla City | 8 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Slaven
Živinice
|
14.04.2019 12:00 | Radnički | 2 : 1 | Slaven | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
14.04.2019 12:00 | Drina | 4 : 1 | Sloga(GC) | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Budućnost
Banovići
|
14.04.2019 12:00 | Sloga(T) | 0 : 5 | Budućnost |
Rudar
Kakanj
|
|
Radnik
Hadžići
|
14.04.2019 13:00 | Rudar | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
14.04.2019 15:00 | Bosna | 0 : 6 | Olimpik | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.04.2019 13:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Željezničar |
Iskra
Bugojno
|
|
Borac
Jelah
|
14.04.2019 16:30 | Iskra | 3 : 0 | Borac | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
14.04.2019 13:00 | FK Vitez | 1 : 4 | Novi Travnik |
Grude
Grude
|
|
Stolac
Stolac
|
14.04.2019 13:00 | Grude | 2 : 4 | Stolac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Mostar
|
14.04.2019 14:00 | Leotar | 1 : 0 | Velež |
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Vučijak
Majevac
|
14.04.2019 | Zvijezda | 0 : 3 | Vučijak | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Rudanka
Rudanka
|
14.04.2019 | OFK Pridjel | 1 : 3 | Rudanka |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
GOŠK
Gabela
|
14.04.2019 16:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | GOŠK |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
14.04.2019 12:00 | Sloboda | 1 : 7 | Podgrmeč | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
14.04.2019 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
14.04.2019 10:00 | Željezničar Sport Team | 5 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.04.2019 10:00 | Krajina | 0 : 3 | Rudar Prijedor |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Modriča
Modriča
|
14.04.2019 10:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Modriča | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
14.04.2019 10:00 | Orašje | 0 : 4 | Zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
14.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 12 : 3 | Borac |
Podrinje
Janja
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.04.2019 10:00 | Podrinje | 0 : 4 | Gradina | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.04.2019 10:00 | Tuzla City | 0 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Slaven
Živinice
|
14.04.2019 10:00 | Radnički | 0 : 1 | Slaven | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
14.04.2019 10:00 | Drina | 3 : 0 | Sloga(GC) | ||||||
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Budućnost
Banovići
|
14.04.2019 10:00 | Sloga(T) | 0 : 1 | Budućnost |
Rudar
Kakanj
|
|
Radnik
Hadžići
|
14.04.2019 11:00 | Rudar | 1 : 3 | Radnik | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
14.04.2019 13:00 | Bosna | 0 : 1 | Olimpik | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.04.2019 11:00 | Sutjeska | 0 : 3 | Željezničar |
Iskra
Bugojno
|
|
Borac
Jelah
|
14.04.2019 14:30 | Iskra | 3 : 0 | Borac | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
14.04.2019 11:00 | FK Vitez | 1 : 4 | Novi Travnik |
Grude
Grude
|
|
Stolac
Stolac
|
14.04.2019 11:00 | Grude | 4 : 0 | Stolac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Mostar
|
14.04.2019 12:00 | Leotar | 1 : 3 | Velež |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
GOŠK
Gabela
|
14.04.2019 14:30 | Zvijezda 09 | 6 : 0 | GOŠK |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.04.2019 10:00 | Sloga(D) | 0 : 1 | Borac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.04.2019 10:00 | Modriča | 0 : 2 | Kozara | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Željezničar
Doboj
|
14.04.2019 10:00 | Polet 1926 | 3 : 4 | Željezničar |
Mladost
Gacko
|
|
Leotar
Trebinje
|
14.04.2019 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Leotar |
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.04.2019 11:30 | Sloga | 0 : 2 | Borac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.04.2019 11:30 | Modriča | 0 : 5 | Kozara | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Željezničar
Doboj
|
14.04.2019 11:30 | Polet 1926 | 2 : 0 | Željezničar |
Mladost
Gacko
|
|
Leotar
Trebinje
|
14.04.2019 10:00 | Mladost | 0 : 2 | Leotar |
Sana 2014
Sanski Most
|
|
Fortuna
Živinice
|
14.04.2019 16:00 | Sana 2014 | 6 : 1 | Fortuna | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Mladost
Nević Polje
|
14.04.2019 13:00 | Čelik | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Libero
Goražde
|
14.04.2019 15:00 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Libero |
Troglav 1918
Livno
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
14.04.2019 11:30 | Troglav 1918 | 1 : 2 | Brotnjo |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.04.2019 16:00 | SFK 2000 | 5 : 0 | Lokomotiva |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Gradina
Srebrenik
|
14.04.2019 13:00 | Radnik Bumerang | 3 : 0 | Gradina | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
14.04.2019 16:00 | Modriča | 3 : 1 | Banja Luka |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Borac
Šamac
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Borac |
Starčevica
Banja Luka
|
|
Šampion
Laktaši
|
14.04.2019 15:30 | Starčevica | 5 : 1 | Šampion | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
14.04.2019 17:30 | Nevesinje | 8 : 4 | Glasinac | ||||||
Starčevica
Banja Luka
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
14.04.2019 20:30 | Starčevica | 1 : 2 | Nevesinje |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
14.04.2019 19:00 | Crvena zvezda MTS | 107 : 69 | Budućnost VOLI |
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
HEO
Bileća
|
14.04.2019 19:00 | Sloboda 73 | 67 : 70 | HEO |
Derventa
Derventa
|
|
WBS
Teslić
|
14.04.2019 | Derventa | 72 : 60 | WBS |
Orlovi 2
Banja Luka
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
14.04.2019 20:00 | Orlovi 2 | 89 : 60 | Igman |
Maglić
Foča
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
14.04.2019 14:00 | Maglić | 3 : 1 | Ljubinje |
Napredak
Odžak
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
14.04.2019 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Centar ORT |
Inova
Banja Luka
|
|
Derventa
Derventa
|
14.04.2019 11:00 | Inova | 3 : 0 | Derventa |
Smeč DN
Brčko
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
14.04.2019 13:00 | Smeč DN | 3 : 0 | Kotor Varoš | ||||||
Servitium
Gradiška
|
|
Pliva
Šipovo
|
14.04.2019 15:00 | Servitium | 1 : 3 | Pliva |
Travnik AG
Travnik
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
14.04.2019 14:00 | Travnik AG | 31 : 31 | RA Čapljina | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Bosna
Sarajevo
|
14.04.2019 15:00 | Neretva | 23 : 27 | Bosna | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Briješće
Sarajevo
|
14.04.2019 19:00 | Radnički | 30 : 25 | Briješće |
Hercegovac
Bileća
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
14.04.2019 15:00 | Hercegovac | 22 : 37 | Kotor Varoš | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Mladost
Banja Luka
|
14.04.2019 17:30 | Čelinac | 25 : 27 | Mladost |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.04.2019 17:00 | Borac M:TEL | 33 : 22 | Slavija |
Borac
Banja Luka
|
|
Borja
Teslić
|
14.04.2019 13:30 | Borac | 39 : 9 | Borja | ||||||
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.04.2019 18:00 | Nestro grupa Brod | 18 : 19 | Radnik |