XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 251 utakmica za dan
Nedelja, 21 April 2019

Fudbal

21.04.2019 18:30 Radnički (N) 3 : 1 Partizan
21.04.2019 17:00 Proleter 0 : 1 Mladost
21.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 2 Trajal
21.04.2019 16:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Bečej 1918
21.04.2019 16:00 Novi Pazar 5 : 0 Teleoptik
21.04.2019 16:30 Omarska 4 : 3 Sloboda
21.04.2019 16:30 Ozren 0 : 2 Vranjak
21.04.2019 16:30 Ilićka 01 5 : 0 Bratstvo
21.04.2019 16:30 Glasinac 2011 4 : 0 Jedinstvo(Br)
21.04.2019 16:30 Stakorina 2 : 0 Mladost(R)
21.04.2019 16:30 Proleter 1 : 1 Drina HE
21.04.2019 11:00 FSA 3 : 0 Krajina
21.04.2019 16:00 Čelinac 1 : 3 Borac
21.04.2019 16:00 OFK Brdo 0 : 2 Bratstvo
21.04.2019 16:00 Partizan 1 : 2 Lijevče
21.04.2019 16:00 Naprijed 1 : 1 Gorica
21.04.2019 16:30 Skugrić 2 : 0 Mineral
21.04.2019 16:30 Crvena zvijezda 2 : 1 Vučijak
21.04.2019 16:30 Rudanka 4 : 1 Zvijezda
21.04.2019 16:30 Sloga 2 : 1 Hajduk
21.04.2019 16:30 BSK Ledinci 2 : 1 Sloboda
21.04.2019 16:30 Podrinje 2 : 1 Rudar 1925
21.04.2019 16:30 Majevica 0 : 3 Jedinstvo
21.04.2019 16:30 Vlasenica 3 : 1 Birač
21.04.2019 16:30 OFK Trnovica 5 : 0 Omladinac
21.04.2019 16:30 Mladost 3 : 1 Čelopek
21.04.2019 16:30 Partizan 3 : 2 OFK Šekovići
21.04.2019 16:30 Lokomotiva 1 : 2 Milići
21.04.2019 16:00 Željeznica 3 : 0 Han Pijesak
21.04.2019 16:00 Romanija 3 : 2 Rudo
21.04.2019 16:00 Plamen 4 : 1 Podgrmeč
21.04.2019 16:00 Radnik 5 : 5 Ljubija
21.04.2019 11:00 Gomjenica 1 : 1 Mrakovica
21.04.2019 16:00 Brzi 6 : 3 OFK Ravan
21.04.2019 16:00 Svodna 1 : 0 Slaven
21.04.2019 16:30 Kozara 5 : 2 Mladi Krajišnik
21.04.2019 16:30 Sloboda 7 : 1 Tamaris
21.04.2019 16:30 Biseri 1 : 3 Omladinac
21.04.2019 16:30 Župa 2 : 3 Torpedo
21.04.2019 16:30 Potkozarje 8 : 0 Kalemi
21.04.2019 16:30 Borac 2 : 6 13 Skojevki
21.04.2019 16:00 Polet Krajišnik 5 : 0 OFK Spartak 2013
21.04.2019 16:00 Sloga Nektar 7 : 1 OFK Banja Luka 2017
21.04.2019 16:00 Šnjegotina 4 : 3 Gomionica
21.04.2019 16:00 Budućnost 0 : 1 Rekreativo
21.04.2019 16:00 Omladinac 1 : 2 Mladost Farmaprom
21.04.2019 16:00 Sloga 73 2 : 0 Borac(K)
21.04.2019 16:00 Ukrina 5 : 1 Pelagićevo
21.04.2019 16:00 Borac(O) 3 : 2 Bratstvo
21.04.2019 16:00 Budućnost 1 : 4 Trebavac
21.04.2019 16:00 BSK 2 : 2 Rudar
21.04.2019 16:00 Skugrić 1964 3 : 1 Kladari Gornji
21.04.2019 16:00 Hajduk 3 : 1 Borac(BL)
21.04.2019 16:00 Jugović 0 : 0 Slijepčevići
21.04.2019 16:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Sava 04
21.04.2019 16:00 OFK Brezik 3 : 2 Zadrugar
21.04.2019 16:00 Borac 3 : 2 Gredice
21.04.2019 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Mladost 2003
21.04.2019 16:00 Mladost(S) 2 : 1 Mladost(L)
21.04.2019 16:30 Zadrugar 2 : 1 Proleter
21.04.2019 16:30 Novo doba 3 : 2 Balatun
21.04.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Miloš Obilić
21.04.2019 16:30 Kolektiv 1 : 1 Stević Jovan
21.04.2019 16:30 Semberija 2 : 1 Obarska
21.04.2019 16:30 Priboj 0 : 4 OFK Janja 2009
21.04.2019 16:30 OFK Magnojević 0 : 2 Drina
21.04.2019 16:00 Polet 5 : 0 Pecka
21.04.2019 16:00 Jadar : Branjevo
21.04.2019 16:00 Jasenica 1 : 2 Borac
21.04.2019 16:00 Jardan 1 : 2 Lokanj
21.04.2019 16:00 Tabanci 3 : 0 Budućnost
21.04.2019 16:00 Moštanica 0 : 0 Rasavci
21.04.2019 16:00 Knežopoljac 2 : 0 Radnik Urije
21.04.2019 16:00 Kozara 5 : 0 Kiseljak
21.04.2019 17:00 Ratar : Borac
21.04.2019 17:00 Vilusi : Bratstvo(O)
21.04.2019 17:00 Laminci 3 : 0 Romanovci
21.04.2019 16:30 Polet 3 : 11 Budućnost
21.04.2019 16:30 Vrbas 2 : 1 Bratstvo
21.04.2019 16:30 OFK Nožičko 3 : 2 Milan
21.04.2019 16:30 Crvena zemlja 0 : 1 Crni vrh
21.04.2019 16:00 Ozrenski sokolovi 2 : 1 Zborište
21.04.2019 16:00 Polet 8 : 1 4. juli
21.04.2019 16:00 Liješće 7 : 1 Željezničar
21.04.2019 16:00 Posavina 3 : 1 Dobor
21.04.2019 16:00 Zvijezda 1 : 2 Crkvina
21.04.2019 16:00 Omladinac 4 : 3 Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Partizan : Sloga
21.04.2019 11:00 Strijelac 0 : 1 Budućnost Red Star
21.04.2019 11:00 Čelik : Sloboda
21.04.2019 11:00 Bobetino Brdo 6 : 1 Sveti Jovan
21.04.2019 17:00 Koridor 2011 0 : 4 Ljeljenča
21.04.2019 17:00 Panteri 7 : 1 Polet
21.04.2019 17:00 Magnojević 2001 3 : 4 Građanski
21.04.2019 17:00 Proleter 1 : 0 Kovačići 08
21.04.2019 17:00 Sloga 94 2 : 3 Omladinac
21.04.2019 17:00 Ljeskovac 8 : 0 Ostojićevo
21.04.2019 17:00 Pobjeda 2 : 3 Glogovac
21.04.2019 17:00 VSK 3 : 3 Drina
21.04.2019 17:00 Međaši 0 : 4 Sloga 2
21.04.2019 17:00 Borac 0 : 0 OFK Batković
21.04.2019 17:00 Tavna 1 : 1 Polet
21.04.2019 10:30 Borac 1 : 0 Lazarevica
21.04.2019 10:30 Mladen Perić 2 : 4 Piperci
21.04.2019 10:30 Sloga 1 : 3 Modran
21.04.2019 10:30 Budućnost 5 : 1 OFK Buk
21.04.2019 10:30 Nacional 1 : 2 Zenit
21.04.2019 10:30 Mladost(VO) 3 : 0 Gorica
21.04.2019 16:30 Pobjeda 3 : 0 Jedinstvo
21.04.2019 16:30 Sloga(P) 5 : 0 Mladost(S)
21.04.2019 16:30 Dubrave 3 : 0 Mladost(DS)
21.04.2019 16:30 Napredak 6 : 0 Bok
21.04.2019 16:30 Sloga(T) 0 : 1 Hajduk
21.04.2019 16:30 19 srpanj 0 : 0 Dizdaruša
21.04.2019 16:30 Dragovoljac 7 : 0 Vitanovići 78
21.04.2019 16:30 Mladost (D) 1 : 0 Kostrč
21.04.2019 16:30 Doboj Istok 1 : 1 DSK
21.04.2019 16:30 Ingram 4 : 0 Polet
21.04.2019 16:30 Proleter 3 : 0 Orahovica 74
21.04.2019 16:30 Rijeka 4 : 3 Vražići 92
21.04.2019 16:30 Gornji Rahić 3 : 0 Mladost(T)
21.04.2019 16:30 Trešnjevka 3 : 0 Mladost(B)
21.04.2019 16:30 Rudar 2 : 0 Zmaj
21.04.2019 16:30 Novi Šeher 4 : 1 Fortuna
21.04.2019 16:30 Stupčanica 2 : 0 Vareš
21.04.2019 16:00 Bojnik 1 : 2 Mladost
21.04.2019 17:00 Pofalićki 6 : 1 Biser 96
21.04.2019 11:00 Omadinac 2 : 6 Novi Grad
21.04.2019 10:00 Stup 1 : 2 Igman
21.04.2019 10:00 Vrbanjuša 6 : 4 Saobraćajac
21.04.2019 14:00 Butmir 2 : 1 Mošćanica
21.04.2019 16:30 OFK Brčko 0 : 1 Korpar
21.04.2019 16:30 Mladost 3 : 2 Mladi Zadrugar
21.04.2019 16:30 Tramošnica 0 : 2 Frankopan
21.04.2019 16:30 Ravne 0 : 2 Dinamo 75
21.04.2019 16:30 12 decembar 3 : 1 Biberovo Polje
21.04.2019 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Željezničar
21.04.2019 16:30 Trebava 4 : 1 Voćar
21.04.2019 16:00 Sloboda 4 : 0 Koraj
21.04.2019 16:30 OFK Međiđa 3 : 1 OFK Vida
21.04.2019 16:30 Izbor 3 : 1 Omladinac 68
21.04.2019 16:30 Ograđenovac 2 : 1 Graničar
21.04.2019 16:30 Mramor 3 : 0 Sloga
21.04.2019 16:30 Mladost(D) 2 : 2 Stjepan Polje
21.04.2019 16:30 Orahovica 77 1 : 1 Špionica 1953
21.04.2019 16:30 Turija 2 : 1 Bukovik
21.04.2019 16:30 25 maj 4 : 3 Mladost(P)
21.04.2019 16:30 Pribava 6 : 0 Rudar
21.04.2019 16:30 BSK 2 : 3 Polet
21.04.2019 16:30 Srnica 2 : 0 OFK Tuzla
21.04.2019 16:30 Vrana 3 : 0 Napredak
21.04.2019 16:30 Grivice : Metalac
21.04.2019 16:30 Partizan 2 : 5 Mladost(GŽ)
21.04.2019 16:30 Mladost 78 : Slatina
21.04.2019 Omladinac 3 : 0 Uskok
21.04.2019 Bratstvo 3 : 0 Moštre
21.04.2019 Liješeva : Monjare
21.04.2019 Poriječani : Dijamant
21.04.2019 Ljiljan : Kralupi
21.04.2019 16:30 Brka 1948 : Majevica
21.04.2019 16:30 Posavina 0 : 0 Mionica 85
21.04.2019 16:30 Sloboda 6 : 0 Zelinja 76
21.04.2019 16:00 Mladost : Spreča
21.04.2019 14:00 Memići 1 : 2 Krušik
21.04.2019 16:00 Radnik 018 : Sapna
21.04.2019 16:30 Pasci 78 3 : 4 Bijeljevac
21.04.2019 12:00 Toplice 4 : 0 Oskova
21.04.2019 12:00 Borac 1 : 2 Mladost
21.04.2019 16:30 Budućnost 4 : 0 OFK Titograd
21.04.2019 16:30 OFK Petrovac 0 : 1 Sutjeska
21.04.2019 16:30 Otrant-Olympic 1 : 3 Berane
21.04.2019 16:30 Dečić 1 : 0 Arsenal
21.04.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Kom
21.04.2019 16:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 3 : 1 Jezero
21.04.2019 16:30 Bokelj 1 : 0 Igalo
21.04.2019 17:00 Arsenal 2 : 3 Crystal Palace
21.04.2019 17:00 Cardiff City 0 : 2 Liverpool
21.04.2019 14:30 Everton 4 : 0 Manchester United
21.04.2019 20:45 Real Betis 1 : 2 Valencia
21.04.2019 14:00 Getafe 3 : 0 Sevilla
21.04.2019 16:15 Real Madrid 3 : 0 Athletic Club
21.04.2019 12:00 Levante 2 : 2 Espanyol
21.04.2019 18:30 Villarreal 2 : 1 Leganés
21.04.2019 18:00 Hertha BSC 0 : 0 Hannover 96
21.04.2019 15:30 Freiburg 0 : 4 Borussia Dortmund
21.04.2019 15:00 Nantes 3 : 2 Amiens SC
21.04.2019 17:00 Reims 0 : 2 Saint-Étienne
21.04.2019 15:00 Toulouse 0 : 0 Lille
21.04.2019 21:00 PSG 3 : 1 Monaco
21.04.2019 13:30 Lokomotiva 1 : 3 Emina
21.04.2019 14:30 Gradina 2 : 4 Banja Luka
21.04.2019 16:00 Sloga 0 : 7 Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Libero 5 : 0 Čelik
21.04.2019 16:30 Mladost 1 : 2 Krupa
21.04.2019 16:00 Travnik 0 : 6 Borac
21.04.2019 15:00 Radnik 0 : 1 Željezničar
21.04.2019 16:00 Krajina 2 : 0 Sloboda
21.04.2019 12:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Željezničar Sport team
21.04.2019 12:00 Kozara 5 : 0 Sloga
21.04.2019 12:00 Jedinstvo 4 : 3 Podgrmeč
21.04.2019 12:00 Proleter 0 : 1 Bratstvo
21.04.2019 12:00 Tekstilac 0 : 8 Sloga
21.04.2019 12:00 Zvijezda 2 : 3 Modriča
21.04.2019 12:00 Sloga(T) : Podrinje
21.04.2019 12:00 Budućnost 4 : 2 Drina
21.04.2019 12:00 Sloga(GC) 2 : 2 Radnički
21.04.2019 12:00 Slaven : Tuzla City
21.04.2019 11:00 Lokomotiva 0 : 4 Gradina
21.04.2019 12:30 Goražde 1 : 1 Bosna
21.04.2019 16:00 Olimpik 4 : 1 Bosna Union
21.04.2019 13:00 Borac 3 : 0 Radnik
21.04.2019 14:00 Krupa 1 : 2 Sloboda
21.04.2019 13:30 Mladost 4 : 3 Čelik
21.04.2019 12:00 Zvijezda 01 5 : 2 Radnik
21.04.2019 14:00 Krajina 5 : 2 Sloboda
21.04.2019 10:00 Rudar Prijedor 4 : 0 Željezničar Sport team
21.04.2019 14:00 Kozara 8 : 0 Sloga
21.04.2019 10:00 Jedinstvo 1 : 1 Podgrmeč
21.04.2019 10:00 Proleter 0 : 1 Bratstvo
21.04.2019 10:00 Tekstilac 1 : 5 Sloga
21.04.2019 10:00 Zvijezda 3 : 1 Modriča
21.04.2019 10:00 Sloga(T) : Podrinje
21.04.2019 10:00 Budućnost 6 : 0 Drina
21.04.2019 10:00 Sloga(GC) 1 : 5 Radnički
21.04.2019 10:00 Slaven 2 : 1 Tuzla City
21.04.2019 09:00 Lokomotiva 2 : 2 Gradina
21.04.2019 10:30 Goražde 1 : 3 Bosna
21.04.2019 14:00 Olimpik 3 : 0 Bosna Union
21.04.2019 11:00 Borac 1 : 0 Radnik
21.04.2019 12:00 Krupa 0 : 5 Sloboda
21.04.2019 12:00 Mladost 3 : 0 Čelik
21.04.2019 10:00 Zvijezda 09 1 : 2 Radnik
21.04.2019 10:00 Željezničar 1 : 1 Rudar Prijedor
21.04.2019 10:00 Sloga(S) 1 : 4 Modriča
21.04.2019 11:00 Velež 0 : 3 Mladost
21.04.2019 11:00 Radnik Urije 3 : 1 Modriča
21.04.2019 10:00 Velež 5 : 0 Mladost

Košarka

21.04.2019 19:00 Borac 64 : 58 Leotar
21.04.2019 19:30 Teslić 94 : 99 Sloboda 73

Odbojka

21.04.2019 12:00 Gradiška : Crvena zvijezda
21.04.2019 15:00 Kozara : Inova
21.04.2019 13:00 Smeč DN : Radnik
21.04.2019 Derventa 0 : 3 Crvena zvijezda
21.04.2019 15:00 Bratunac : Glasinac
21.04.2019 15:00 Velež : Ljubinje

Rukomet

21.04.2019 17:00 Leotar 28 : 27 Borac M:TEL
21.04.2019 16:30 Sloga : Teslić
21.04.2019 20:00 Kaluđer 27 : 26 Srednjoškolac
21.04.2019 Prijedor 2 27 : 31 Kozara Mlijekoprodukt 2
21.04.2019 17:00 Hrasnica 29 : 45 Hadžići
21.04.2019 18:00 Radnik : Rogatica