XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 163 utakmica za dan
Subota, 4 Maj 2019

Fudbal

04.05.2019 16:00 Javor Matis 1 : 1 Radnički 1923
04.05.2019 17:00 Krupa 2 : 0 Zvijezda 09
04.05.2019 17:00 Zrinjski 1 : 1 Radnik
04.05.2019 17:00 Široki Brijeg 4 : 0 Sloboda
04.05.2019 16:30 Podrinje 0 : 1 Borac
04.05.2019 16:30 Rudar Prijedor 0 : 1 Sloga
04.05.2019 16:30 Kozara 2 : 1 Željezničar
04.05.2019 16:30 Modriča 1 : 0 Tekstilac
04.05.2019 16:30 Drina 3 : 1 Slavija
04.05.2019 16:30 Sutjeska 4 : 0 Sloboda
04.05.2019 16:30 Sloboda 2 : 1 Karanovac
04.05.2019 16:30 Sloga(D) 0 : 2 Mladost
04.05.2019 16:30 Borac 1 : 2 Jedinstvo
04.05.2019 16:30 Sloga(T) 2 : 4 Ljubić
04.05.2019 16:30 Sloga(S) 5 : 2 Polet 1926
04.05.2019 16:30 Proleter 2 : 1 Vranjak
04.05.2019 16:30 Laktaši 4 : 0 Ozren
04.05.2019 16:30 Bratstvo 2 : 2 Velež
04.05.2019 16:30 Leotar 2 : 0 Jedinstvo(Br)
04.05.2019 16:30 Jedinstvo(Bč) 1 : 0 Budućnost
04.05.2019 16:30 Progres 1 : 1 Mladost
04.05.2019 16:30 OFK Lauš 3 : 1 Krajina
04.05.2019 16:30 Trebava 3 : 2 Vučijak
04.05.2019 17:00 Partizan 0 : 0 Lokomotiva
04.05.2019 16:30 Han Pijesak 2 : 3 Sokolac
04.05.2019 16:30 OFK Podgrab 1 : 0 Rudo
04.05.2019 17:30 Kozara 4 : 2 Omladinac
04.05.2019 19:30 Mladost Farmaprom 1 : 3 Šnjegotina
04.05.2019 13:00 Jadar 2 : 3 Lokanj
04.05.2019 17:30 Bratstvo(K) 9 : 0 Mladost
04.05.2019 17:30 Ratar 2 : 1 Bratstvo(O)
04.05.2019 17:00 Milan 5 : 3 Vrbas
04.05.2019 17:00 Ljeskovac 1 : 0 Drina
04.05.2019 17:00 Modran 5 : 2 Mladen Perić
04.05.2019 17:00 Novi Travnik 0 : 2 Velež
04.05.2019 17:00 Metalleghe BSI 0 : 0 Bratstvo
04.05.2019 17:00 Zvijezda 6 : 0 Bosna
04.05.2019 17:00 Goražde 6 : 1 Jedinstvo
04.05.2019 17:00 Igman 3 : 0 TOŠK
04.05.2019 17:00 Vitez 4 : 3 Slaven
04.05.2019 17:00 Orašje 3 : 1 Rudar
04.05.2019 17:00 Podgrmeč 0 : 2 Krajina
04.05.2019 17:00 Iskra 4 : 0 Bratstvo
04.05.2019 17:00 Travnik 3 : 2 Krajišnik
04.05.2019 17:00 Sloga 1 : 0 Dinamo
04.05.2019 17:00 Gradina 1 : 0 Seona
04.05.2019 17:00 Odžak 102 5 : 1 Mramor
04.05.2019 17:00 Mladost 5 : 1 Svatovac
04.05.2019 17:00 Radnički 3 : 5 Bosna(K)
04.05.2019 17:00 Krivaja 1 : 0 Žepče
04.05.2019 17:00 Borac 1 : 0 Usora
04.05.2019 17:00 Turbina 0 : 3 Rama
04.05.2019 17:00 Stolac 4 : 2 Grude
04.05.2019 17:00 Tomislav 6 : 0 Neum
04.05.2019 17:00 Omladinac 75 3 : 0 Rudar
04.05.2019 17:00 Bajer 99 4 : 2 Mladost(V)
04.05.2019 17:00 Sloga(P) 1 : 0 Mladost(DS)
04.05.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Željezničar
04.05.2019 17:00 Rudar 0 : 1 Vareš
04.05.2019 17:00 Rakitno 0 : 4 Šujica
04.05.2019 17:00 Izbor 5 : 1 Ograđenovac
04.05.2019 17:00 Orahovica 77 8 : 1 Mladost(P)
04.05.2019 17:00 Mladost(S) 4 : 0 Metalac
04.05.2019 17:00 Grivice 5 : 0 Slatina
04.05.2019 17:00 Brka 1948 1 : 0 Napredak
04.05.2019 17:00 Majevica 2 : 3 Mionica 85
04.05.2019 17:00 Rahićki ljiljani 0 : 2 Zelinja 76
04.05.2019 17:00 Posavina 2 : 0 Sloboda
04.05.2019 13:00 Konjuh 4 : 1 Oskova
04.05.2019 16:00 Budućnost 0 : 0 Zeta
04.05.2019 17:00 OFK Titograd 2 : 2 Grbalj
04.05.2019 17:00 Iskra 1 : 1 Sutjeska
04.05.2019 17:00 Rudar 3 : 1 Mornar
04.05.2019 17:00 OFK Petrovac 0 : 0 Lovćen
04.05.2019 13:30 AFC Bournemouth 1 : 0 Tottenham Hotspur
04.05.2019 18:30 Cardiff City 2 : 3 Crystal Palace
04.05.2019 20:45 Newcastle United 2 : 3 Liverpool
04.05.2019 16:00 West Ham United 3 : 0 Southampton
04.05.2019 16:00 Wolverhampton 1 : 0 Fulham
04.05.2019 18:30 Deportivo Alavés 0 : 1 Real Sociedad
04.05.2019 13:00 Levante 4 : 1 Rayo Vallecano
04.05.2019 16:15 Espanyol 3 : 0 Atlético Madrid
04.05.2019 20:45 Celta de Vigo 2 : 0 Barcelona
04.05.2019 15:30 Bayern 3 : 1 Hannover 96
04.05.2019 15:30 Borussia Mönchengladbach 2 : 2 Hoffenheim
04.05.2019 15:30 Hertha BSC 3 : 1 Stuttgart
04.05.2019 18:30 Werder 2 : 2 Borussia Dortmund
04.05.2019 15:30 Wolfsburg 2 : 0 Nürnberg
04.05.2019 20:30 Udinese 0 : 0 Internazionale
04.05.2019 18:00 Chievo 0 : 4 SPAL
04.05.2019 20:00 Bordeaux 0 : 1 Angers
04.05.2019 20:00 Guingamp 0 : 0 Caen
04.05.2019 17:00 PSG 1 : 1 Nice
04.05.2019 20:00 Reims 0 : 3 Nîmes
04.05.2019 16:30 Banja Luka 1 : 3 Modriča
04.05.2019 16:00 Fortuna 3 : 0 Čelik
04.05.2019 14:00 Široki Brijeg 10 : 0 Sloboda
04.05.2019 16:30 Mladost 4 : 5 Rosa Brandis
04.05.2019 17:00 Brotnjo 2 : 1 Troglav 1918
04.05.2019 15:00 Radnik 1 : 0 Široki Brijeg
04.05.2019 18:00 Velež 2 : 1 Sarajevo
04.05.2019 12:00 Rudar Prijedor 9 : 0 Sloga
04.05.2019 13:00 Željezničar 0 : 1 Bosna Union
04.05.2019 17:00 Ilijaš 0 : 7 Olimpik
04.05.2019 12:00 Sarajevo 0 : 0 Radnik
04.05.2019 12:00 Krivaja 0 : 6 Radnik
04.05.2019 11:00 Čapljina 0 : 2 GOŠK
04.05.2019 12:00 Branitelj 0 : 1 Tomislav
04.05.2019 10:00 Rudar Prijedor 10 : 0 Sloga
04.05.2019 10:00 Novi Grad 3 : 8 Slavija
04.05.2019 11:00 Željezničar 8 : 0 Bosna Union
04.05.2019 15:00 Ilijaš 1 : 1 Olimpik
04.05.2019 10:00 Sarajevo 1 : 2 Radnik
04.05.2019 10:00 Krivaja 2 : 0 Radnik
04.05.2019 10:00 Branitelj 3 : 3 Tomislav
04.05.2019 10:00 Borac 12 : 0 Rudar Prijedor
04.05.2019 10:00 Mineral 7 : 0 Tekstilac Kort
04.05.2019 10:00 Radnik 0 : 1 Podrinje
04.05.2019 10:00 Sloga 3 : 2 Rudar 1925
04.05.2019 10:00 Borac 8 : 2 Jedinstvo
04.05.2019 11:00 Han Pijesak 3 : 1 Famos
04.05.2019 10:00 Romanija 6 : 1 Rudo
04.05.2019 12:00 Velež 0 : 6 Hercegovac
04.05.2019 11:30 Borac 1 : 0 Rudar Prijedor
04.05.2019 11:30 Mineral 10 : 0 Tekstilac Kort
04.05.2019 11:00 Velež 4 : 0 Hercegovac

Košarka

Polufinale Prva utakmica
04.05.2019 19:30 Široki 104 : 90 Sloboda
04.05.2019 18:00 Spars 88 : 81 Zrinjski
04.05.2019 20:00 Borac 71 : 73 Leotar
04.05.2019 19:00 HEO 88 : 69 Sloboda 73
04.05.2019 17:00 Crvena zvezda MTS 82 : 65 FMP
04.05.2019 20:00 OKK Beograd 76 : 89 Zlatibor
04.05.2019 19:00 Borac 107 : 94 Dunav
Finale Treća utakmica
04.05.2019 19:00 RMU Banovići 64 : 71 Orlovi

Odbojka

04.05.2019 18:00 Ljubinje 3 : 0 Maglić
04.05.2019 12:00 Prijedor 2 : 3 Kozara
04.05.2019 20:00 Ljubinje 3 : 2 HE na Drini
04.05.2019 12:00 Slavija 3 : 2 Drina

Rukomet

04.05.2019 19:00 Sloga(D) 36 : 32 Vogošća Poljine Hills
04.05.2019 19:00 Goražde 32 : 28 Zrinjski
04.05.2019 19:00 Derventa 21 : 26 Gračanica
04.05.2019 19:00 Sloga(GV-U) 27 : 25 Lokomotiva
04.05.2019 19:00 Bosna 29 : 24 Borac M:TEL
04.05.2019 19:00 Slavija 28 : 23 Maglaj
04.05.2019 19:00 Leotar 27 : 30 Konjuh
04.05.2019 19:00 Prijedor 37 : 28 Kozara
04.05.2019 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 39 : 33 Kotor Varoš
04.05.2019 14:00 Jedinstvo 2015 28 : 24 Hercegovina
04.05.2019 16:30 Laktaši 0 : 10 Teslić
04.05.2019 16:00 Lukavac 39 : 29 Sana 7
04.05.2019 19:00 BosnaTS 33 : 42 Krivaja
04.05.2019 18:00 Čelik 34 : 26 Rudar
04.05.2019 19:00 Gradačac 27 : 24 Čelik Junior
04.05.2019 19:30 RA Čapljina 25 : 26 Izviđač CO 2
04.05.2019 19:00 Neretva 29 : 28 Briješće
04.05.2019 15:00 Radnički 42 : 27 Vogošča Poljine Hills 2
04.05.2019 18:00 Jajce 37 : 10 Velež
04.05.2019 18:00 Grude 37 : 25 Katarina
04.05.2019 18:00 Dubica 26 : 37 Izviđač
04.05.2019 19:00 Krivaja 38 : 32 Mira
04.05.2019 16:00 Knežopoljka 38 : 21 Rogatica
04.05.2019 16:00 Leotar 11 : 27 Borac
04.05.2019 17:30 Vitez 31 : 29 Živinice