Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
08.05.2019 18:00 | Borac | 2 : 1 | Željezničar Sport team | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Kozara
Gradiška
|
08.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
08.05.2019 17:00 | Podrinje | 1 : 0 | Rudar Prijedor |
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
08.05.2019 17:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
08.05.2019 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Sutjeska | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Drina
Zvornik
|
08.05.2019 17:00 | Alfa Modriča | 1 : 0 | Drina |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
08.05.2019 18:00 | Sarajevo | 3 : 0 | Široki Brijeg |
Kom
Podgorica
|
|
Berane
Berane
|
08.05.2019 17:00 | Kom | 2 : 1 | Berane | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Jezero
Plav
|
08.05.2019 17:00 | Arsenal | 2 : 0 | Jezero | ||||||
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
08.05.2019 17:00 | Otrant-Olympic | 3 : 0 | Igalo | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Bokelj
Kotor
|
08.05.2019 17:00 | Dečić | 1 : 0 | Bokelj | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
08.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 |
Sloga
Doboj
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
08.05.2019 12:00 | Sloga | 5 : 1 | Ilićka 01 |
NK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
08.05.2019 17:00 | NK Vitez | 0 : 0 | Kiseljak |
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
08.05.2019 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Željezničar |
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
08.05.2019 14:00 | Tuzla Siti | 2 : 5 | Mladost |
Sloga
Doboj
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
08.05.2019 10:00 | Sloga | 6 : 1 | Ilićka 01 |
NK Vitez
Vitez
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
08.05.2019 15:00 | NK Vitez | 2 : 2 | Kiseljak | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Iskra
Bugojno
|
08.05.2019 16:00 | Travnik | 1 : 2 | Iskra |
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
08.05.2019 13:30 | Sloboda | 1 : 3 | Željezničar |
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
08.05.2019 12:00 | Tuzla City | 2 : 2 | Mladost |
Romanija
Pale
|
|
Mladost
Rogatica
|
08.05.2019 17:00 | Romanija | 6 : 2 | Mladost |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Mostar SG
Mostar
|
08.05.2019 19:30 | Brotnjo | 1 : 6 | Mostar SG |
FMP
Železnik
|
|
Dunav
Stari Banovci
|
08.05.2019 17:00 | FMP | 89 : 47 | Dunav | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Borac
Čačak
|
08.05.2019 18:00 | Zlatibor | 74 : 80 | Borac | ||||||
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
OKK Beograd
Beograd
|
08.05.2019 19:00 | Crvena zvezda MTS | 82 : 50 | OKK Beograd |
Zrinjski
Mostar
|
|
Spars
Sarajevo
|
08.05.2019 19:00 | Zrinjski | 70 : 65 | Spars | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
08.05.2019 19:30 | Sloboda | 82 : 72 | Široki |
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
08.05.2019 20:30 | Borac M:TEL | 21 : 21 | Izviđač |
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Goražde
Goražde
|
08.05.2019 18:30 | Hrasnica | 23 : 38 | Goražde |
Doboj
Doboj
|
|
Borja
Teslić
|
08.05.2019 20:30 | Doboj | 31 : 17 | Borja |
Hadžići
Hadžići
|
|
Grude
Grude
|
08.05.2019 18:00 | Hadžići | 26 : 28 | Grude |