XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 154 utakmica za dan
Subota, 11 Maj 2019

Fudbal

11.05.2019 16:00 Mladost 1 : 1 Čukarički
11.05.2019 16:00 Napredak 3 : 3 Radnički (N)
11.05.2019 16:00 Vojvodina 1 : 2 Partizan
11.05.2019 16:00 Dinamo 2 : 1 Spartak ŽK
11.05.2019 16:00 Voždovac 1 : 0 OFK Bačka
11.05.2019 16:00 Zemun 2 : 1 Radnik
11.05.2019 16:00 Mačva 0 : 0 Rad
11.05.2019 17:00 Sloboda 1 : 2 Krupa
11.05.2019 17:00 Mladost 1 : 0 Široki Brijeg
11.05.2019 17:00 Radnik 0 : 1 Željezničar
11.05.2019 17:00 Čelik 0 : 1 Zrinjski
11.05.2019 17:00 Tuzla Siti 1 : 0 Sarajevo
11.05.2019 17:00 Zvijezda 09 2 : 1 GOŠK
11.05.2019 17:00 Rudar Prijedor 1 : 3 Borac
11.05.2019 17:00 Kozara 1 : 0 Podrinje
11.05.2019 17:00 Željezničar 2 : 1 Sloga
11.05.2019 17:00 Drina 1 : 1 Tekstilac
11.05.2019 17:00 Sutjeska 3 : 0 Modriča
11.05.2019 17:00 Sloboda 1 : 3 Slavija
11.05.2019 16:30 Karanovac 3 : 2 Laktaši
11.05.2019 16:30 Polet 1926 2 : 3 Sloga(T)
11.05.2019 16:30 Ljubić 1 : 0 Borac
11.05.2019 16:30 Guber 1 : 2 Jedinstvo(Bč)
11.05.2019 16:30 Drina HE 6 : 1 Famos
11.05.2019 16:30 Mladost(G) 0 : 2 Leotar
11.05.2019 16:30 Lijevče 3 : 1 FSA
11.05.2019 16:30 Bratstvo 5 : 3 BSK
11.05.2019 16:30 Borac 6 : 2 OFK Lauš
11.05.2019 16:30 OFK Pridjel 0 : 1 Rudanka
11.05.2019 17:00 Lokanj 7 : 1 Polet
11.05.2019 14:00 Polet 2 : 1 Liješće
11.05.2019 17:30 Sveti Jovan 3 : 2 Polet
11.05.2019 17:00 Lazarevica 2 : 5 Modran
11.05.2019 17:00 Velež 3 : 0 Orašje
11.05.2019 17:00 Rudar 1 : 1 Vitez
11.05.2019 17:00 Slaven 1 : 0 Igman
11.05.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Olimpik
11.05.2019 17:00 Čapljina 2 : 0 Zvijezda
11.05.2019 17:00 Bosna 1 : 5 Metalleghe BSI
11.05.2019 17:00 Bratstvo 3 : 2 Novi Travnik
11.05.2019 17:00 FK Vitez 6 : 1 Brekovica 78
11.05.2019 17:00 Sloga 3 : 0 Busovača
11.05.2019 17:00 Bratstvo 0 : 2 Podgrmeč
11.05.2019 17:00 Krajina 2 : 0 Vlašić
11.05.2019 17:00 Mramor 2 : 0 Gradina
11.05.2019 17:00 Lokomotiva 0 : 0 Prokosovići
11.05.2019 17:00 Famos 3 : 2 Borac
11.05.2019 17:00 Grude 5 : 1 Brotnjo
11.05.2019 17:30 Gomila 1 : 0 Omladinac
11.05.2019 17:30 Vitez 5 : 1 Mladost(P)
11.05.2019 17:30 Ključ 4 : 2 Bajer 99
11.05.2019 17:30 Mladost(V) 3 : 1 Omladinac 75
11.05.2019 17:30 Rudar 1 : 3 Željezničar
11.05.2019 17:00 Fojnica 1 : 2 Kaćuni
11.05.2019 Dizdaruša 3 : 0 Dubrave
11.05.2019 17:00 Hajduk 0 : 4 Mladost(S)
11.05.2019 17:00 Mladost(T) 1 : 0 Proleter
11.05.2019 17:00 Mladost 3 : 1 Omadinac
11.05.2019 18:00 Ozren 3 : 2 Pofalićki
11.05.2019 14:00 UNIS 3 : 0 Vrbanjuša
11.05.2019 14:00 Vratnik 2 : 8 Stup
11.05.2019 17:00 Posavina 1 : 0 Brka 1948
11.05.2019 17:00 Sloboda 5 : 1 Rahićki ljiljani
11.05.2019 17:00 Zelinja 76 8 : 4 Majevica
11.05.2019 17:00 Mionica 85 2 : 1 Napredak
11.05.2019 17:00 Sapna 2 : 2 Krušik
11.05.2019 17:00 OFK Petrovac 0 : 0 Budućnost
11.05.2019 17:00 Lovćen 0 : 1 Rudar
11.05.2019 17:00 Mornar 1 : 3 Iskra
11.05.2019 16:00 Sutjeska 1 : 2 OFK Titograd
11.05.2019 17:00 Grbalj 0 : 0 Zeta
11.05.2019 15:30 Hoffenheim 0 : 1 Werder
11.05.2019 15:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Fortuna
11.05.2019 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Schalke 04
11.05.2019 15:30 RB Leipzig 0 : 0 Bayern
11.05.2019 15:30 Stuttgart 3 : 0 Wolfsburg
11.05.2019 15:30 Augsburg 3 : 4 Hertha BSC
11.05.2019 15:30 Hannover 96 3 : 0 Freiburg
11.05.2019 15:30 Nürnberg 0 : 4 Borussia Mönchengladbach
11.05.2019 15:00 Atalanta 2 : 1 Genoa
11.05.2019 18:00 Cagliari 1 : 2 Lazio
11.05.2019 20:30 Fiorentina 0 : 1 Milan
11.05.2019 20:00 Amiens SC 0 : 0 Toulouse
11.05.2019 17:00 Angers 1 : 2 PSG
11.05.2019 20:00 Caen 3 : 2 Reims
11.05.2019 20:00 Dijon 2 : 1 Strasbourg
11.05.2019 20:00 Nice 1 : 1 Nantes
11.05.2019 20:00 Nîmes 1 : 0 Monaco
11.05.2019 17:00 Iskra 0 : 2 SFK 2000
11.05.2019 16:30 Banja Luka 3 : 0 Gradina
11.05.2019 16:30 Modriča 3 : 2 Radnik Bumerang
11.05.2019 17:00 Sloga 0 : 3 Drina
11.05.2019 16:30 Mladost 9 : 1 Fortuna
11.05.2019 15:00 Rosa Brandis 0 : 10 Libero
11.05.2019 17:00 Sana 2014 1 : 0 Široki Brijeg
11.05.2019 13:00 Inter 2 : 1 Troglav 1918
11.05.2019 17:30 Zrinjski 5 : 1 Velež
11.05.2019 12:00 Sarajevo 3 : 0 Čelik
11.05.2019 12:00 Sarajevo 2 : 0 Novi Grad
11.05.2019 12:00 Radnik 0 : 2 Olimpik
11.05.2019 12:00 Ilijaš 5 : 1 Goražde
11.05.2019 12:00 Žepče 2 : 4 Novi Travnik
11.05.2019 16:00 Tomislav 0 : 3 Stolac
11.05.2019 12:00 Troglav 1918 1 : 0 Čapljina
11.05.2019 10:00 Vučijak 1 : 2 Trebava
11.05.2019 16:00 Široki Brijeg 3 : 0 Sloboda
11.05.2019 14:00 Čelik 2 : 0 GOŠK
11.05.2019 10:00 Sarajevo 2 : 1 Novi Grad
11.05.2019 10:00 Radnik 2 : 1 Olimpik
11.05.2019 10:00 Ilijaš 2 : 1 Goražde
11.05.2019 10:00 Žepče 3 : 1 Novi Travnik
11.05.2019 10:00 Radnik 4 : 0 Travnik
11.05.2019 14:00 Tomislav 0 : 3 Stolac
11.05.2019 10:00 Troglav 1918 2 : 1 Čapljina
11.05.2019 14:00 Široki Brijeg 0 : 1 Sloboda
11.05.2019 12:30 Čelik 6 : 0 GOŠK
11.05.2019 09:30 Tekstilac Kort 1 : 5 OFK Spartak 2013
11.05.2019 10:00 Sloga(D) 1 : 1 Kozara
11.05.2019 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Polet 1926
11.05.2019 10:00 Modriča 2 : 0 Rudar Prijedor
11.05.2019 10:00 Zenit 0 : 9 Borac
11.05.2019 10:00 Jedinstvo 7 : 0 Sloga
11.05.2019 10:00 Rudar 1925 0 : 5 Radnik
11.05.2019 10:00 Podrinje 1 : 1 Ilićka 01
11.05.2019 15:00 Famos 8 : 0 Sokolac
11.05.2019 11:00 Tekstilac Kort 2 : 5 OFK Spartak 2013
11.05.2019 11:30 Sloga 0 : 6 Kozara
11.05.2019 11:30 Željezničar Sport team 4 : 0 Polet 1926
11.05.2019 11:30 Modriča 2 : 1 Rudar Prijedor

Košarka

Polufinale Treća utakmica
11.05.2019 18:00 Spars 79 : 71 Zrinjski
11.05.2019 19:30 Široki 74 : 72 Sloboda
11.05.2019 19:00 Sloboda 73 87 : 69 Teslić
11.05.2019 19:30 OKK Beograd 89 : 100 FMP
11.05.2019 20:00 Borac 67 : 77 Crvena zvezda MTS
11.05.2019 20:30 Zlatibor 86 : 66 Dunav

Rukomet

11.05.2019 19:00 ORK Borac 36 : 37 Jedinstvo 2015
11.05.2019 19:00 Kotor Varoš 41 : 32 Kozara
Polufinale
11.05.2019 18:00 Borac M:TEL 31 : 34 Sloga(D)
11.05.2019 20:00 Leotar 28 : 26 Lokomotiva
11.05.2019 19:00 Žepče 26 : 28 Čelik
11.05.2019 19:00 Rudar 26 : 26 BosnaTS
11.05.2019 18:00 Krivaja 51 : 28 Kakanj
11.05.2019 18:00 Sloboda 34 : 18 Lukavac
11.05.2019 19:00 Sana 7 10 : 0 Bosna 2
11.05.2019 18:00 Jajce 45 : 30 Travnik AG
11.05.2019 20:00 Velež 22 : 20 Međugorje
11.05.2019 17:00 Iskra 30 : 25 Radnički
11.05.2019 18:00 Donji Vakuf 36 : 31 Neretva
11.05.2019 20:00 Briješće 30 : 25 RA Čapljina
11.05.2019 20:00 Izviđač CO 2 35 : 34 Bosna
11.05.2019 18:00 Borja 13 : 19 Radnik
11.05.2019 15:00 Živinice 13 : 40 Zrinjski
11.05.2019 20:00 Iskra(S) 31 : 27 Neretva
11.05.2019 Krajina 10 : 0 Iskra(B)