Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
15.05.2019 17:00 | Mladost Farmaprom | 0 : 2 | Polet Krajišnik |
Ostojićevo
Ostojićevo
|
|
Borac
Trnjaci
|
15.05.2019 18:00 | Ostojićevo | 0 : 2 | Borac |
Budućnost
Banovići
|
|
Priluk
Priluk
|
15.05.2019 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Priluk |
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
15.05.2019 17:00 | Ingram | 2 : 0 | Jedinstvo |
Cim
Cim
|
|
Buna
Buna
|
15.05.2019 17:00 | Cim | 3 : 0 | Buna |
Izbor
Brčko
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
15.05.2019 17:00 | Izbor | 6 : 2 | Željezničar |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
15.05.2019 17:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Sarajevo |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
15.05.2019 17:00 | Krupa | 6 : 0 | Ljubić | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
15.05.2019 17:00 | Radnik | 5 : 2 | Jedinstvo |
Budućnost
Podgorica
|
|
Grbalj
Radanovići
|
15.05.2019 17:00 | Budućnost | 5 : 3 | Grbalj | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
15.05.2019 17:00 | Zeta | 1 : 1 | Sutjeska | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Mornar
Bar
|
15.05.2019 17:00 | OFK Titograd | 6 : 1 | Mornar | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Lovćen
Cetinje
|
15.05.2019 17:00 | Iskra | 2 : 0 | Lovćen | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
15.05.2019 17:00 | Rudar | 0 : 1 | OFK Petrovac |
Igalo
Herceg Novi
|
|
Arsenal
Tivat
|
15.05.2019 17:00 | Igalo | 3 : 2 | Arsenal |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.05.2019 17:00 | Sloboda | 0 : 1 | Zrinjski |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
15.05.2019 12:00 | Sloboda | 0 : 3 | Kozara |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
15.05.2019 13:00 | Bosna Union | 1 : 3 | Sutjeska |
TOŠK
Tešanj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
15.05.2019 17:00 | TOŠK | 5 : 0 | Krivaja |
Leotar
Trebinje
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
15.05.2019 17:00 | Leotar | 2 : 0 | Brotnjo |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
15.05.2019 16:30 | Željezničar | 1 : 1 | Sarajevo |
GOŠK
Gabela
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
15.05.2019 16:00 | GOŠK | 0 : 7 | Mladost |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
15.05.2019 10:00 | Sloboda | 0 : 3 | Kozara |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
15.05.2019 11:00 | Bosna Union | 2 : 0 | Sutjeska |
TOŠK
Tešanj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
15.05.2019 15:00 | TOŠK | 0 : 6 | Krivaja |
Leotar
Trebinje
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
15.05.2019 15:00 | Leotar | 1 : 2 | Brotnjo |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
15.05.2019 14:30 | Željezničar | 0 : 1 | Sarajevo |
GOŠK
Gabela
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
15.05.2019 14:30 | GOŠK | 0 : 7 | Mladost |
Mladost
Rogatica
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
15.05.2019 17:00 | Mladost | 0 : 6 | Slavija |
Stakorina
Čajniče
|
|
Velež
Nevesinje
|
15.05.2019 12:00 | Stakorina | 1 : 2 | Velež |
FMP
Železnik
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
15.05.2019 17:00 | FMP | 96 : 50 | Zlatibor | ||||||
Dunav
Stari Banovci
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
15.05.2019 20:00 | Dunav | 65 : 91 | Crvena zvezda MTS | ||||||
Borac
Čačak
|
|
OKK Beograd
Beograd
|
15.05.2019 19:00 | Borac | 89 : 81 | OKK Beograd |