Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
GOŠK
Gabela
|
18.05.2019 17:00 | Krupa | 4 : 0 | GOŠK | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
18.05.2019 17:00 | Sarajevo | 4 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
18.05.2019 17:00 | Zrinjski | 5 : 1 | Tuzla Siti | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
18.05.2019 17:00 | Željezničar | 1 : 2 | Čelik | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Radnik
Bijeljina
|
18.05.2019 17:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
18.05.2019 17:00 | Sloboda | 0 : 1 | Mladost |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
18.05.2019 19:30 | Borac | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Podrinje
Janja
|
18.05.2019 17:00 | Željezničar Sport team | 4 : 1 | Podrinje | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
18.05.2019 17:00 | Kozara | 2 : 0 | Rudar Prijedor |
Tekstilac
Derventa
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
18.05.2019 17:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Slavija | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
18.05.2019 12:00 | Sloboda | 0 : 1 | Alfa Modriča | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Drina
Zvornik
|
18.05.2019 17:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Drina |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Dubrave
Dubrave
|
18.05.2019 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | Dubrave | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
18.05.2019 17:00 | Omarska | 0 : 5 | Ljubić | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Polet 1926
Brod
|
18.05.2019 17:00 | Borac | 9 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Vranjak
Vranjak
|
18.05.2019 17:00 | Sloga(T) | 8 : 0 | Vranjak | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Ozren
Petrovo
|
18.05.2019 17:00 | Sloga(S) | 9 : 0 | Ozren | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Laktaši
Laktaši
|
18.05.2019 17:00 | Proleter | 1 : 2 | Laktaši |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
18.05.2019 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Mladost(G) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
18.05.2019 17:00 | Leotar | 3 : 0 | Mladost(R) | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Budućnost
Pilica
|
18.05.2019 17:00 | Famos | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Proleter
Dvorovi
|
18.05.2019 17:00 | Jedinstvo(Bč) | 3 : 0 | Proleter |
Progres
Kneževo
|
|
Krajina
Banja Luka
|
18.05.2019 17:00 | Progres | 4 : 0 | Krajina | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
18.05.2019 17:00 | OFK Lauš | 1 : 1 | Bratstvo |
Jadar
Kasaba
|
|
Tabanci
Tabanci
|
18.05.2019 17:00 | Jadar | 0 : 4 | Tabanci |
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Polet
Elezagići
|
18.05.2019 17:30 | Bratstvo(K) | 1 : 4 | Polet | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Obradovac
Gradiška
|
18.05.2019 17:30 | Vilusi | 0 : 10 | Obradovac |
Milan
Kosjerovo
|
|
Bratstvo
Povelič
|
18.05.2019 17:30 | Milan | 3 : 5 | Bratstvo |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
OFK Batković
Batković
|
18.05.2019 17:00 | Ljeskovac | 4 : 2 | OFK Batković |
Modran
Modran
|
|
Piperci
Piperci
|
18.05.2019 17:00 | Modran | 3 : 0 | Piperci |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Velež
Mostar
|
18.05.2019 17:30 | Bratstvo | 0 : 3 | Velež | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Bosna
Visoko
|
18.05.2019 17:30 | Novi Travnik | 1 : 0 | Bosna | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Čapljina
Čapljina
|
18.05.2019 17:30 | Metalleghe BSI | 3 : 1 | Čapljina | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
18.05.2019 17:30 | Zvijezda | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Slaven
Živinice
|
18.05.2019 17:30 | Goražde | 3 : 1 | Slaven | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Rudar
Kakanj
|
18.05.2019 17:30 | Igman | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Orašje
Orašje
|
18.05.2019 17:30 | Vitez | 1 : 2 | Orašje |
Krajina
Cazin
|
|
FK Vitez
Vitez
|
18.05.2019 17:30 | Krajina | 2 : 0 | FK Vitez | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
18.05.2019 17:30 | Podgrmeč | 1 : 2 | Krajišnik | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
18.05.2019 17:30 | Travnik | 8 : 1 | Sloga |
Sloga
Tojšići
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
18.05.2019 17:30 | Sloga | 6 : 5 | Lokomotiva | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Svatovac
Poljice
|
18.05.2019 17:30 | Gradina | 3 : 1 | Svatovac | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
18.05.2019 17:30 | Odžak 102 | 4 : 3 | Bosna(K) | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Radnički
Lukavac
|
18.05.2019 17:30 | Mladost | 3 : 4 | Radnički |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
18.05.2019 17:30 | Krivaja | 0 : 0 | Usora | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Natron
Maglaj
|
18.05.2019 17:30 | Borac | 6 : 0 | Natron |
Turbina
Jablanica
|
|
Troglav 1918
Livno
|
18.05.2019 17:30 | Turbina | 2 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Neum
Neum
|
18.05.2019 17:30 | Brotnjo | 2 : 0 | Neum | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
18.05.2019 17:30 | Stolac | 1 : 0 | Tomislav |
Rudar
Kamengrad
|
|
Gomila
Stijena
|
18.05.2019 17:30 | Rudar | 1 : 2 | Gomila | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
18.05.2019 17:30 | Željezničar | 1 : 2 | Mladost(V) | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Ključ
Ključ
|
18.05.2019 17:30 | Omladinac 75 | 5 : 0 | Ključ | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Vitez
Bužim
|
18.05.2019 17:30 | Bajer 99 | 0 : 3 | Vitez | ||||||
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Omladinac
Sanica
|
18.05.2019 17:30 | Mladost(P) | 7 : 1 | Omladinac |
Sloga(P)
Prud
|
|
Bok
Bok
|
18.05.2019 17:30 | Sloga(P) | 1 : 1 | Bok |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
18.05.2019 17:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Mladost(T) |
Mladost(S)
Solina
|
|
Slatina
Bašigovci
|
18.05.2019 17:30 | Mladost(S) | 6 : 3 | Slatina |
Brka 1948
Brka
|
|
Mionica 85
Mionica
|
18.05.2019 17:30 | Brka 1948 | 3 : 0 | Mionica 85 | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
18.05.2019 17:30 | Napredak | 5 : 1 | Zelinja 76 | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Sloboda
Mujkići-Brčko
|
18.05.2019 17:30 | Majevica | 1 : 4 | Sloboda | ||||||
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Posavina
Brod
|
18.05.2019 17:30 | Rahićki ljiljani | 2 : 6 | Posavina |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Girona
Girona
|
18.05.2019 20:45 | Deportivo Alavés | 2 : 1 | Girona | ||||||
Celta de Vigo
Vigo
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
18.05.2019 20:45 | Celta de Vigo | 2 : 2 | Rayo Vallecano | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
18.05.2019 16:15 | Espanyol | 2 : 0 | Real Sociedad | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Villarreal
Villarreal
|
18.05.2019 16:15 | Getafe | 2 : 2 | Villarreal | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Leganés
Leganés
|
18.05.2019 20:45 | Huesca | 2 : 1 | Leganés | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
18.05.2019 16:15 | Sevilla | 2 : 0 | Athletic Club | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
18.05.2019 13:00 | Levante | 2 : 2 | Atlético Madrid | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Valencia
Valencia
|
18.05.2019 16:15 | Real Valladolid | 0 : 2 | Valencia |
Bayern
München
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
18.05.2019 15:30 | Bayern | 5 : 1 | Eintracht | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
18.05.2019 15:30 | Schalke 04 | 0 : 0 | Stuttgart | ||||||
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
18.05.2019 15:30 | Borussia Mönchengladbach | 0 : 2 | Borussia Dortmund | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
18.05.2019 15:30 | Hertha BSC | 1 : 5 | Bayer Leverkusen | ||||||
Werder
Bremen
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
18.05.2019 15:30 | Werder | 2 : 1 | RB Leipzig | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Nürnberg
Nürnberg
|
18.05.2019 15:30 | Freiburg | 5 : 1 | Nürnberg | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
18.05.2019 15:30 | Mainz 05 | 4 : 2 | Hoffenheim | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Augsburg
Augsburg
|
18.05.2019 15:30 | Wolfsburg | 8 : 1 | Augsburg | ||||||
Fortuna
Düsseldorf
|
|
Hannover 96
Hannover
|
18.05.2019 15:30 | Fortuna | 2 : 1 | Hannover 96 |
Genoa
Genova
|
|
Cagliari
Cagliari
|
18.05.2019 18:00 | Genoa | 1 : 1 | Cagliari | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Roma
Roma
|
18.05.2019 20:30 | Sassuolo | 0 : 0 | Roma | ||||||
Udinese
Udine
|
|
SPAL
Ferrara
|
18.05.2019 15:00 | Udinese | 3 : 2 | SPAL |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Reims
Reims
|
18.05.2019 21:00 | Bordeaux | 0 : 1 | Reims | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Nîmes
Nîmes
|
18.05.2019 21:00 | Guingamp | 2 : 2 | Nîmes | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Angers
Angers
|
18.05.2019 21:00 | Lille | 5 : 0 | Angers | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Caen
Caen
|
18.05.2019 21:00 | Olympique Lyonnais | 4 : 0 | Caen | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Amiens SC
Amiens
|
18.05.2019 21:00 | Monaco | 2 : 0 | Amiens SC | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Nantes
Nantes
|
18.05.2019 21:00 | Montpellier | 1 : 1 | Nantes | ||||||
PSG
Paris
|
|
Dijon
Dijon
|
18.05.2019 21:00 | PSG | 4 : 0 | Dijon | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Nice
Nice
|
18.05.2019 21:00 | Saint-Étienne | 3 : 0 | Nice | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Rennes
Rennes
|
18.05.2019 21:00 | Strasbourg | 0 : 2 | Rennes | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
18.05.2019 21:00 | Toulouse | 2 : 5 | Olympique Marseille |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
18.05.2019 12:00 | Mladost | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
18.05.2019 15:00 | Velež | 1 : 0 | Sloboda |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
18.05.2019 12:00 | Novi Grad | 2 : 0 | Bosna |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Iskra
Bugojno
|
18.05.2019 12:00 | Kiseljak | 5 : 0 | Iskra | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Žepče
Žepče
|
18.05.2019 12:00 | Krivaja | 0 : 4 | Žepče |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
18.05.2019 13:00 | Sloboda | 0 : 0 | Zrinjski |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
18.05.2019 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Radnik |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
18.05.2019 10:00 | Novi Grad | 0 : 2 | Bosna | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
18.05.2019 12:00 | Slavija | 3 : 1 | Bosna Union |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Iskra
Bugojno
|
18.05.2019 10:00 | Kiseljak | 1 : 2 | Iskra | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Žepče
Žepče
|
18.05.2019 10:00 | Krivaja | 3 : 0 | Žepče |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
18.05.2019 11:00 | Sloboda | 4 : 2 | Zrinjski |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
18.05.2019 14:00 | Mladost | 1 : 2 | Radnik |
Borac
Banja Luka
|
|
Modriča
Modriča
|
18.05.2019 10:00 | Borac | 6 : 1 | Modriča | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
18.05.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 1 : 5 | Željezničar Sport Team | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
18.05.2019 10:00 | Željezničar | 3 : 0 | Sloboda |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
18.05.2019 10:00 | Ilićka 01 | 7 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
18.05.2019 10:00 | Radnik | 0 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Zenit
Bijeljina
|
18.05.2019 10:00 | Sloga | 1 : 0 | Zenit | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Drina
Zvornik
|
18.05.2019 10:00 | Borac | 1 : 3 | Drina |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Famos
Vojkovići
|
18.05.2019 10:00 | Glasinac 2011 | 1 : 1 | Famos |
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
18.05.2019 11:00 | Leotar | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Sutjeska
Foča
|
18.05.2019 12:00 | Velež | 1 : 1 | Sutjeska | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Stakorina
Čajniče
|
18.05.2019 12:30 | Hercegovac | 5 : 0 | Stakorina |
Borac
Banja Luka
|
|
Modriča
Modriča
|
18.05.2019 11:30 | Borac | 7 : 0 | Modriča | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
18.05.2019 11:30 | Rudar Prijedor | 0 : 4 | Željezničar Sport team |
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
18.05.2019 10:00 | Leotar | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Sutjeska
Foča
|
18.05.2019 11:00 | Velež | 2 : 0 | Sutjeska |
Troglav 1918
Livno
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
18.05.2019 17:00 | Troglav 1918 | 3 : 0 | Željezničar 2011 |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Iskra
Bugojno
|
18.05.2019 17:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Iskra |
Borac
Čačak
|
|
FMP
Železnik
|
18.05.2019 19:00 | Borac | 59 : 73 | FMP | ||||||
OKK Beograd
Beograd
|
|
Dunav
Stari Banovci
|
18.05.2019 16:30 | OKK Beograd | 88 : 92 | Dunav | ||||||
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
18.05.2019 17:00 | Crvena zvezda MTS | 83 : 57 | Zlatibor |
Partizan NIS
Beograd
|
|
Tamiš
Pančevo
|
18.05.2019 18:00 | Partizan NIS | 61 : 88 | Tamiš |
Bosna 2
Visoko
|
|
Sloboda
Tuzla
|
18.05.2019 | Bosna 2 | 0 : 10 | Sloboda | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Rudar
Banovići
|
18.05.2019 19:00 | Kakanj | 37 : 24 | Rudar | ||||||
BosnaTS
Tešanj
|
|
Žepče
Žepče
|
18.05.2019 19:00 | BosnaTS | 29 : 29 | Žepče | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
18.05.2019 18:00 | Čelik | 32 : 27 | Čelik Junior | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Gradačac
Gradačac
|
18.05.2019 18:30 | Krajina | 33 : 46 | Gradačac |
Travnik AG
Travnik
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
18.05.2019 18:00 | Travnik AG | 37 : 34 | Izviđač CO 2 | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Briješće
Sarajevo
|
18.05.2019 20:00 | Bosna | 20 : 29 | Briješće | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Velež
Mostar
|
18.05.2019 18:00 | Radnički | 35 : 25 | Velež |
Leotar
Trebinje
|
|
Gračanica
Gračanica
|
18.05.2019 19:00 | Leotar | 27 : 24 | Gračanica | ||||||
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
18.05.2019 19:00 | Vogošća Poljine Hills | 27 : 31 | Izviđač | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Bosna
Visoko
|
18.05.2019 18:00 | Sloga | 31 : 28 | Bosna | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
18.05.2019 19:00 | Konjuh | 24 : 24 | Borac M:TEL |
Kozara
Gradiška
|
|
Drina
Zvornik
|
18.05.2019 16:00 | Kozara | 24 : 38 | Drina | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Mladost
Banja Luka
|
18.05.2019 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 28 : 28 | Mladost | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Čelinac
Čelinac
|
18.05.2019 17:00 | Jedinstvo 2015 | 34 : 31 | Čelinac |
Srbac
Srbac
|
|
Sloga
Prnjavor
|
18.05.2019 00:00 | Srbac | 43 : 15 | Sloga |
Iskra(B)
Bugojno
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
18.05.2019 | Iskra(B) | 0 : 10 | Iskra(S) | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Živinice
Živinice
|
18.05.2019 15:00 | Turbina | 29 : 15 | Živinice | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Vitez
Vitez
|
18.05.2019 19:30 | Zrinjski | 45 : 36 | Vitez |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Grude
Grude
|
18.05.2019 20:00 | Izviđač | 35 : 42 | Grude |
Rogatica
Rogatica
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
18.05.2019 17:00 | Rogatica | 28 : 18 | Nestro grupa Brod |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Borac
Banjaluka
|
18.05.2019 11:00 | Dubica | 25 : 18 | Borac | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
18.05.2019 13:00 | Mira | 36 : 33 | Jedinstvo | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Mira
Prijedor
|
18.05.2019 17:00 | Dubica | 34 : 23 | Mira |