XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 241 utakmica za dan
Nedelja, 19 Maj 2019

Fudbal

19.05.2019 19:00 Crvena zvezda 3 : 0 Napredak
19.05.2019 19:00 Radnički (N) 2 : 2 Mladost
19.05.2019 19:00 Partizan 2 : 0 Proleter
19.05.2019 19:00 Čukarički 1 : 1 Vojvodina
19.05.2019 19:00 Spartak ŽK 2 : 1 Voždovac
19.05.2019 19:00 OFK Bačka 0 : 1 Dinamo
19.05.2019 19:00 Radnik 3 : 0 Mačva
19.05.2019 19:00 Rad 1 : 1 Zemun
19.05.2019 17:00 Mladost 2 : 1 Karanovac
19.05.2019 17:00 Sloga(D) 0 : 0 Jedinstvo
19.05.2019 17:00 Jedinstvo(Br) 0 : 1 Velež
19.05.2019 17:00 Glasinac 2011 3 : 0 Drina HE
19.05.2019 17:00 Stakorina 3 : 0 Guber
19.05.2019 17:00 Sloga 1 : 2 Borac
19.05.2019 17:00 BSK 1 : 3 Lijevče
19.05.2019 11:00 FSA 3 : 0 Gorica
19.05.2019 17:00 Čelinac 2 : 1 Naprijed
19.05.2019 17:00 OFK Brdo 0 : 2 Partizan
19.05.2019 17:00 Sloga 5 : 1 Mineral
19.05.2019 17:00 Željezničar 3 : 0 Vučijak
19.05.2019 17:00 Trebava 2 : 2 Hajduk
19.05.2019 17:00 Skugrić 4 : 3 Naša krila
19.05.2019 17:00 Crvena zvijezda 3 : 1 OFK Pridjel
19.05.2019 17:00 Rudanka 1 : 4 Sloga
19.05.2019 17:00 Jedinstvo 0 : 0 Sloboda
19.05.2019 17:00 Rudar 1925 1 : 3 Birač
19.05.2019 17:00 BSK Ledinci 1 : 1 Omladinac
19.05.2019 17:00 Podrinje 2 : 4 Čelopek
19.05.2019 17:00 Majevica 2 : 3 OFK Šekovići
19.05.2019 17:00 Vlasenica 2 : 3 Milići
19.05.2019 17:00 OFK Trnovica 5 : 0 Lokomotiva
19.05.2019 17:00 Mladost 0 : 2 Partizan
19.05.2019 17:00 Svodna 3 : 0 Gomjenica
19.05.2019 17:30 Tamaris 2 : 3 Sloga DIPO
19.05.2019 17:30 Kozara 3 : 1 Torpedo
19.05.2019 17:30 Sloboda 1 : 2 Kalemi
19.05.2019 17:30 Biseri 0 : 4 13 Skojevki
19.05.2019 17:30 Župa 5 : 4 Potkozarje
19.05.2019 17:00 Vrbas 2 : 1 Mladost Farmaprom
19.05.2019 17:00 Polet Krajišnik 5 : 2 Omladinac
19.05.2019 17:00 Sloga Nektar 3 : 0 Džaja
19.05.2019 17:00 Šnjegotina 3 : 0 Budućnost
19.05.2019 17:00 Sloga 73 5 : 4 Bratstvo
19.05.2019 17:00 Pelagićevo 0 : 3 Trebavac
19.05.2019 17:00 Borac(K) 1 : 4 Rudar
19.05.2019 17:00 Ukrina 2 : 0 Kladari Gornji
19.05.2019 17:00 Borac(O) 2 : 1 Borac(BL)
19.05.2019 17:00 Budućnost 1 : 1 Hajduk
19.05.2019 17:00 BSK 1 : 4 Skugrić 1964
19.05.2019 17:00 Jugović 0 : 0 Zadrugar
19.05.2019 17:00 Sava 04 0 : 3 Obilić
19.05.2019 17:00 Slijepčevići 4 : 1 Gredice
19.05.2019 17:00 Crvena zvijezda 3 : 2 Mladost 2003
19.05.2019 17:00 OFK Brezik 2 : 1 Mladost(L)
19.05.2019 17:00 Grčica 1 : 2 Mladost(S)
19.05.2019 17:00 Borac 0 : 0 Jedinstvo
19.05.2019 17:00 Zadrugar 3 : 0 Miloš Obilić
19.05.2019 17:00 Balatun 4 : 0 Stević Jovan
19.05.2019 17:00 Proleter 4 : 1 Obarska
19.05.2019 17:00 Novo doba 0 : 2 OFK Janja 2009
19.05.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 4 Drina
19.05.2019 17:00 Kolektiv 2 : 1 OFK Magnojević
19.05.2019 17:00 Semberija 2 : 0 Priboj
19.05.2019 17:00 Borac 1 : 1 Pecka
19.05.2019 17:00 Branjevo 2 : 3 Lokanj
19.05.2019 17:00 Polet 2 : 2 Budućnost
19.05.2019 14:00 Jasenica 1 : 1 Jardan
19.05.2019 17:30 Mladost 3 : 2 Jablanica
19.05.2019 17:30 Borac 2 : 1 Bratstvo(O)
19.05.2019 17:30 Ratar 5 : 2 Romanovci
19.05.2019 17:30 OFK Nožičko 1 : 0 Polet
19.05.2019 17:30 Crvena zemlja 0 : 3 Vrbas
19.05.2019 17:00 Liješće 3 : 3 27. Juli
19.05.2019 17:00 Željezničar 0 : 3 Ozrenski sokolovi
19.05.2019 17:00 4. juli 3 : 3 Zadrugar
19.05.2019 17:00 Partizan 2 : 3 Posavina
19.05.2019 17:00 Sloga 0 : 3 Zvijezda
19.05.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 6 Dobor
19.05.2019 17:00 Crvena zvijezda 2 : 4 Crkvina
19.05.2019 11:00 Budućnost Red Star 3 : 1 Sveti Jovan
19.05.2019 11:00 Polet 2 : 1 Bobetino Brdo
19.05.2019 11:00 Strijelac 3 : 0 Čelik
19.05.2019 17:00 Polet 0 : 0 Jedinstvo
19.05.2019 17:00 Ljeljenča 2 : 2 Građanski
19.05.2019 17:00 Koridor 2011 1 : 1 Omladinac
19.05.2019 17:00 Panteri 1 : 0 Sloga 94
19.05.2019 17:00 Magnojević 2001 1 : 4 Proleter
19.05.2019 17:00 Drina 2 : 2 Ostojićevo
19.05.2019 17:00 Glogovac 3 : 3 Sloga 2
19.05.2019 17:00 Pobjeda 1 : 3 Polet
19.05.2019 17:00 VSK 1 : 1 Tavna
19.05.2019 14:00 Međaši 5 : 4 Borac
19.05.2019 10:30 Sloga 5 : 2 Borac
19.05.2019 10:30 Budućnost 3 : 1 Mladen Perić
19.05.2019 10:30 OFK Buk 5 : 3 Lazarevica
19.05.2019 17:30 Olimpik 6 : 1 TOŠK
19.05.2019 17:30 Vlašić 3 : 0 Bratstvo
19.05.2019 17:30 Busovača 1 : 0 Kiseljak
19.05.2019 17:30 Rudar 3 : 1 Brekovica 78
19.05.2019 17:30 Čelić 4 : 4 Dinamo
19.05.2019 17:30 Prokosovići 3 : 1 Budućnost
19.05.2019 17:30 Priluk 3 : 1 Seona
19.05.2019 17:30 Bosna(M) 3 : 0 Mramor
19.05.2019 17:30 Žepče 2 : 2 Vis
19.05.2019 17:30 Moševac 2 : 2 Famos
19.05.2019 17:30 Pobjeda 2 : 2 SAŠK Napredak
19.05.2019 17:30 Azot 0 : 0 Radnik
19.05.2019 17:30 Ilijaš 1 : 4 Bosna Union
19.05.2019 17:30 Rama 9 : 0 Branitelj
19.05.2019 17:30 Sloga 1 : 1 Klis
19.05.2019 17:30 Bjelopoljac 1 : 2 Posušje
19.05.2019 17:30 Kamešnica 1 : 0 Grude
19.05.2019 17:30 Radnik 2 : 1 Mladost
19.05.2019 17:30 Dnoluka 3 : 0 Fojnica
19.05.2019 17:30 Kaćuni 6 : 1 Gorica
19.05.2019 17:30 Mladost(DS) 4 : 1 Hajduk
19.05.2019 17:30 Mladost(S) 3 : 2 Dizdaruša
19.05.2019 Dubrave 0 : 3 Vitanovići 78
19.05.2019 17:30 Napredak 1 : 3 Kostrč
19.05.2019 17:30 Sloga(T) 4 : 2 Mladost (D)
19.05.2019 17:30 19 srpanj 1 : 0 Dragovoljac
19.05.2019 17:30 Mladost(K) 5 : 1 DSK
19.05.2019 17:30 Polet 0 : 1 Orahovica 74
19.05.2019 17:30 Doboj Istok 4 : 1 Željezničar
19.05.2019 17:30 Ingram 2 : 2 Vražići 92
19.05.2019 17:30 Proleter 2 : 2 Mladost(B)
19.05.2019 17:30 Omazići 1937 1 : 2 Trešnjevka
19.05.2019 17:30 Rijeka 4 : 0 Gornji Rahić
19.05.2019 17:30 Napredak 2 : 1 Vareš
19.05.2019 17:30 Nemila 1 : 3 Stupčanica
19.05.2019 17:30 Rudar 1 : 1 Novi Šeher
19.05.2019 17:30 Kupres 1 : 2 Junak
19.05.2019 17:30 Ljubuški 3 : 0 Šujica
19.05.2019 17:30 Šator 4 : 0 Rakitno
19.05.2019 17:00 Višići 1 : 0 Lokomotiva
19.05.2019 17:00 Blagaj 3 : 1 Međugorje
19.05.2019 17:00 Buna 6 : 2 Mostar
19.05.2019 17:00 Iskra 0 : 0 Kruševo
19.05.2019 17:30 Nova Bila 2 : 2 Katarina
19.05.2019 17:30 Karaula 1 : 3 Brnjaci
19.05.2019 17:30 OFK Lugovi 0 : 4 Bilalovac
19.05.2019 17:30 OFK Brčko 1 : 3 Frankopan
19.05.2019 17:30 Mladi Zadrugar 4 : 1 Dinamo 75
19.05.2019 17:30 Korpar 2 : 5 Ravne
19.05.2019 17:30 Mladost 2 : 1 Tramošnica
19.05.2019 17:30 Voćar 0 : 2 Biberovo Polje
19.05.2019 17:30 Željezničar 3 : 4 Koraj
19.05.2019 17:30 12 decembar 2 : 1 OFK Vida
19.05.2019 17:30 Jedinstvo 0 : 1 Omladinac 68
19.05.2019 17:30 Trebava 5 : 0 Graničar
19.05.2019 17:30 Sloboda 6 : 1 Ograđenovac
19.05.2019 17:30 OFK Međiđa 3 : 1 Izbor
19.05.2019 17:30 Špionica 1953 1 : 0 Sloga
19.05.2019 17:30 Stjepan Polje 3 : 0 Bukovik
19.05.2019 17:30 Mramor 5 : 3 Mladost(P)
19.05.2019 17:30 Mladost(D) 0 : 3 Rudar
19.05.2019 17:30 Orahovica 77 4 : 1 Polet
19.05.2019 17:30 Turija 1 : 4 BSK
19.05.2019 17:30 25 maj 4 : 5 Pribava
19.05.2019 17:30 Napredak 1 : 0 OFK Tuzla
19.05.2019 17:30 Rudar 1 : 0 Metalac
19.05.2019 17:30 Srnica 2 : 3 Mladost(GŽ)
19.05.2019 17:30 Vrana 4 : 0 Rainci
19.05.2019 17:30 Partizan 3 : 0 Mladost 78
19.05.2019 Monjare 3 : 0 Uskok
19.05.2019 Moštre 3 : 6 Dijamant
19.05.2019 Omladinac 1 : 4 Kralupi
19.05.2019 Bratstvo 4 : 2 Ljiljan
19.05.2019 Liješeva 2 : 3 Poriječani
19.05.2019 17:00 Mladost 0 : 1 Sapna
19.05.2019 17:00 Krušik 4 : 0 Bijeljevac
19.05.2019 17:00 Spreča 0 : 2 Pasci 78
19.05.2019 17:00 Memići 2 : 1 Radnik 018
19.05.2019 13:00 Gornje Dubrave 2 : 1 Oskova
19.05.2019 13:00 Budućnost 3 : 1 Mladost
19.05.2019 13:00 Konjuh 4 : 1 Borac
19.05.2019 13:00 Jablanica 1 : 2 Toplice
19.05.2019 17:00 Rudar 2 : 2 Budućnost
19.05.2019 17:00 OFK Petrovac 0 : 4 Iskra
19.05.2019 17:00 Lovćen 1 : 3 OFK Titograd
19.05.2019 17:00 Mornar 0 : 3 Zeta
19.05.2019 17:00 Sutjeska 2 : 0 Grbalj
19.05.2019 17:30 Jezero 3 : 1 Berane
19.05.2019 17:30 Kom 2 : 0 Igalo
19.05.2019 17:30 Arsenal 2 : 2 Bokelj
19.05.2019 17:30 Otrant-Olympic 1 : 5 OFK Mladost Lješkopolje 1970
19.05.2019 17:30 Dečić 4 : 1 Jedinstvo
19.05.2019 16:15 Eibar 2 : 2 Barcelona
19.05.2019 12:00 Real Madrid 0 : 2 Real Betis
19.05.2019 20:30 Juventus 1 : 1 Atalanta
19.05.2019 15:00 Parma 1 : 0 Fiorentina
19.05.2019 18:00 Milan 2 : 0 Frosinone
19.05.2019 12:30 Chievo 0 : 0 Sampdoria
19.05.2019 15:00 Empoli 4 : 1 Torino
19.05.2019 20:30 Napoli 4 : 1 Internazionale
19.05.2019 16:00 SFK 2000 6 : 0 Emina
19.05.2019 17:30 Gradina 1 : 4 Modriča
19.05.2019 17:00 Radnik Bumerang 2 : 1 Banja Luka
19.05.2019 17:00 Drina 1 : 1 Sloga
19.05.2019 13:00 Fortuna 5 : 0 Sloboda
19.05.2019 17:00 Široki Brijeg 9 : 0 Rosa Brandis
19.05.2019 17:00 Libero 3 : 0 Mladost
19.05.2019 13:00 Brotnjo 2 : 0 Inter
19.05.2019 15:00 Borac 2 : 1 Zvijezda 09
19.05.2019 11:00 Travnik 2 : 1 Slavija
19.05.2019 16:00 Radnik 5 : 1 Sarajevo
19.05.2019 14:00 Čelik 0 : 7 Zrinjski
19.05.2019 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Krajina
19.05.2019 12:00 Sutjeska 2 : 2 Rudar
19.05.2019 12:00 Goražde 1 : 8 Radnik
19.05.2019 12:00 Olimpik 3 : 1 Sarajevo
19.05.2019 12:00 NK Vitez 6 : 0 FK Vitez
19.05.2019 12:00 Novi Travnik 2 : 1 Borac
19.05.2019 12:00 Igman 0 : 1 GOŠK
19.05.2019 12:00 Čapljina 0 : 1 Brotnjo
19.05.2019 15:30 Krupa 0 : 3 Sarajevo
19.05.2019 16:00 Željezničar 2 : 2 Široki Brijeg
19.05.2019 14:00 Tuzla Siti 3 : 1 Čelik
19.05.2019 10:00 Sutjeska 0 : 3 Rudar
19.05.2019 10:00 Goražde 1 : 3 Radnik
19.05.2019 10:00 Olimpik 1 : 1 Sarajevo
19.05.2019 10:00 NK Vitez 6 : 0 FK Vitez
19.05.2019 15:30 Travnik 5 : 3 TOŠK
19.05.2019 10:00 Novi Travnik 4 : 3 Borac
19.05.2019 10:00 Čapljina 4 : 0 Brotnjo
19.05.2019 14:00 Krupa 0 : 1 Sarajevo
19.05.2019 14:00 Željezničar 2 : 2 Široki Brijeg
19.05.2019 12:00 Tuzla City 1 : 1 Čelik

Košarka

19.05.2019 17:00 Spars 70 : 63 Široki
19.05.2019 17:00 Sloboda 81 : 82 Dynamic VIP PAY
19.05.2019 17:00 OKK Novi Pazar 88 : 71 Mega Bemax

Rukomet

19.05.2019 18:00 Prijedor 34 : 41 Kotor Varoš
19.05.2019 16:00 Bijeljina 22 : 24 Hercegovina
19.05.2019 18:00 Hercegovac 19 : 30 ORK Borac
19.05.2019 17:00 Lukavac 26 : 46 Krivaja
19.05.2019 18:00 Neretva 23 : 28 Vogošča Poljine Hills 2
19.05.2019 17:00 Krivaja 33 : 26 Hadžići
19.05.2019 Nestro grupa Brod 0 : 10 Borac
19.05.2019 12:00 Leotar 10 : 0 Borja
19.05.2019 18:00 Radnik 34 : 33 Doboj
19.05.2019 14:00 Neretva 18 : 20 Sloga 2013