Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
23.04.2016 17:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Slavija | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Borac
Banja Luka
|
23.04.2016 17:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Borac | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
23.04.2016 17:00 | Čelik | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Vitez
Vitez
|
23.04.2016 17:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Vitez | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
23.04.2016 17:00 | Sarajevo | 0 : 1 | Željezničar | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Velež
Mostar
|
23.04.2016 17:00 | Travnik | 7 : 1 | Velež | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
23.04.2016 17:00 | Drina | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
23.04.2016 17:00 | Olimpic | 0 : 1 | Sloboda |
Borac
Šamac
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
23.04.2016 16:00 | Borac | 0 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Tekstilac
Derventa
|
23.04.2016 16:00 | Kozara | 2 : 1 | Tekstilac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
23.04.2016 16:00 | Krupa | 2 : 1 | Mladost (VO) |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Sutjeska
Foča
|
23.04.2016 16:00 | Vlasenica | 1 : 2 | Sutjeska | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.04.2016 16:00 | Drina HE | 0 : 1 | Leotar |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Proleter
Teslić
|
23.04.2016 | Ljubić | 4 : 3 | Proleter | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
BSK
Banja Luka
|
23.04.2016 | Sloga (D) | 5 : 0 | BSK | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Župa
Milosavci
|
23.04.2016 | Laktaši | 2 : 1 | Župa | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Mladost (DS)
Donja Slatina
|
23.04.2016 | Modriča | 1 : 0 | Mladost (DS) |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
23.04.2016 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
23.04.2016 16:00 | Ilićka 01 | 1 : 0 | Mladost (G) | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Podrinje
Janja
|
23.04.2016 16:00 | Glasinac 2011 | 1 : 0 | Podrinje |
FSA
Prijedor
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
23.04.2016 16:00 | FSA | 4 : 2 | Naprijed | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Progres
Kneževo
|
23.04.2016 16:00 | Lijevče | 3 : 1 | Progres | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
23.04.2016 16:00 | OFK Lauš | 1 : 0 | Sloga DIPO |
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Vranjak
Vranjak
|
23.04.2016 16:00 | OFK Pridjel | 1 : 2 | Vranjak | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
23.04.2016 16:00 | Polet 1926 | 2 : 1 | Budućnost |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Podrinje
Tršić
|
23.04.2016 16:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
23.04.2016 16:00 | Guber | 2 : 0 | Partizan |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Polet-Krajišnik
Dragočaj
|
23.04.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Polet-Krajišnik | ||||||
Mladost
Zalužani
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
23.04.2016 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Borac |
Željezničar
Ravnice
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
23.04.2016 16:00 | Željezničar | 3 : 0 | Kiseljak | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Blatna
Blatna
|
23.04.2016 16:00 | Radnik | 4 : 0 | Blatna |
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
|
Bratstvo
Orahova
|
23.04.2016 17:30 | Novi Napredak | 4 : 0 | Bratstvo | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Jablanica
Jablanica
|
23.04.2016 17:30 | Kalemi | 8 : 0 | Jablanica |
Brodac
Brodac
|
|
Drina
Batar
|
23.04.2016 17:00 | Brodac | 1 : 0 | Drina |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Čengić
Čengić
|
23.04.2016 16:00 | Ljeskovac | 3 : 0 | Čengić |
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
23.04.2016 12:00 | Borac | 0 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
23.04.2016 12:00 | Radnik | 1 : 0 | Slavija | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
23.04.2016 12:00 | Vitez | 2 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
23.04.2016 12:00 | Željezničar | 1 : 0 | Čelik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
23.04.2016 12:00 | Velež | 1 : 3 | Zrinjski | ||||||
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.04.2016 12:00 | Mladost | 1 : 3 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Travnik
Travnik
|
23.04.2016 12:00 | Sloboda | 11 : 0 | Travnik | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
23.04.2016 12:00 | Olimpic | 4 : 0 | Drina |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
23.04.2016 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
23.04.2016 10:00 | Slavija | 1 : 1 | Čelik | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Zrinjski
Mostar
|
23.04.2016 10:00 | Borac | 1 : 4 | Zrinjski | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
23.04.2016 10:00 | Radnik | 0 : 4 | Sarajevo | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
23.04.2016 10:00 | Vitez | 1 : 2 | Travnik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
23.04.2016 10:00 | Željezničar | 5 : 0 | Drina | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
23.04.2016 10:00 | Velež | 1 : 3 | Olimpic | ||||||
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Sloboda
Tuzla
|
23.04.2016 10:00 | Mladost | 1 : 1 | Sloboda |
Rudo
Rudo
|
|
Hercegovac
Bileća
|
23.04.2016 | Rudo | 1 : 2 | Hercegovac | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Velež
Nevesinje
|
23.04.2016 | Stakorina | 0 : 5 | Velež |
Rudo
Rudo
|
|
Hercegovac
Bileća
|
23.04.2016 | Rudo | 0 : 6 | Hercegovac | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Velež
Nevesinje
|
23.04.2016 | Stakorina | 0 : 0 | Velež | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
23.04.2016 | Han Pijesak | 0 : 0 | Mladost (G) |
Banjaluka
Banjaluka
|
|
Modriča
Modriča
|
23.04.2016 | Banjaluka | 1 : 2 | Modriča | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
23.04.2016 | Gradina | 0 : 3 | SFK 2000 |
Mladost
Nević Polje
|
|
Mostar
Mostar
|
23.04.2016 | Mladost | 3 : 6 | Mostar | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
23.04.2016 | Lokomotiva | 1 : 2 | Radnik Bumerang |
Mladost Poljavnice
Novi Grad
|
|
Čelik
Doboj
|
23.04.2016 15:00 | Mladost Poljavnice | 1 : 1 | Čelik | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Proleter
Teslić
|
23.04.2016 13:00 | Sokolac | 0 : 1 | Proleter |
Sutjeska
Foča
|
|
Rogatica
Rogatica
|
23.04.2016 19:00 | Sutjeska | 51 : 48 | Rogatica | ||||||
HEO
Bileća
|
|
Prijedor
Prijedor
|
23.04.2016 20:00 | HEO | 74 : 66 | Prijedor |
Krajina
Cazin
|
|
Vogošća
Vogošća
|
23.04.2016 18:00 | Krajina | 35 : 33 | Vogošća | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Prijedor
Prijedor
|
23.04.2016 18:00 | Izviđač | 37 : 21 | Prijedor | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Konjuh
Živinice
|
23.04.2016 18:00 | Maglaj | 40 : 30 | Konjuh | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Bosna
Visoko
|
23.04.2016 18:00 | Zrinjski | 29 : 26 | Bosna | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Derventa
Derventa
|
23.04.2016 18:00 | Sloga | 25 : 20 | Derventa | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
23.04.2016 18:00 | Bosna | 31 : 23 | Sloboda | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Gračanica
Gračanica
|
23.04.2016 18:00 | Čelik | 31 : 29 | Gračanica | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Gradačac
Gradačac
|
23.04.2016 18:00 | Igman | 0 : 10 | Gradačac |
Goražde
Goražde
|
|
Mira
Prijedor
|
23.04.2016 20:00 | Goražde | 22 : 24 | Mira | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
23.04.2016 20:00 | Zrinjski | 33 : 32 | Lokomotiva | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Ilidža
Ilidža
|
23.04.2016 20:00 | Rogatica | 19 : 25 | Ilidža | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Jedinstvo
Tuzla
|
23.04.2016 20:00 | Bihać | 21 : 22 | Jedinstvo | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Katarina
Mostar
|
23.04.2016 20:00 | Krivaja | 27 : 24 | Katarina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
23.04.2016 20:00 | Grude | 39 : 25 | Izviđač |