Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
24.10.2015 17:00 | Borac | 0 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
24.10.2015 14:30 | Radnik | 2 : 1 | Slavija | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
24.10.2015 14:30 | Vitez | 3 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
24.10.2015 14:30 | Velež | 0 : 1 | Zrinjski | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
24.10.2015 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Travnik
Travnik
|
24.10.2015 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Travnik | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
24.10.2015 14:30 | Olimpic | 4 : 0 | Drina |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Tekstilac
Derventa
|
24.10.2015 14:00 | Vlasenica | 0 : 2 | Tekstilac | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
24.10.2015 14:00 | Leotar | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Borac
Šamac
|
24.10.2015 14:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Borac | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
24.10.2015 14:00 | Drina HE | 1 : 2 | Sloboda (NG) | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Kozara
Gradiška
|
24.10.2015 14:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Kozara |
Laktaši
Laktaši
|
|
Željezničar
Doboj
|
24.10.2015 14:00 | Laktaši | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Mladost (DS)
Donja Slatina
|
24.10.2015 14:00 | Sloga (D) | 3 : 0 | Mladost (DS) | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
BSK
Banja Luka
|
24.10.2015 14:00 | Ljubić | 2 : 0 | BSK | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Omarska
Omarska
|
24.10.2015 14:00 | Proleter | 3 : 0 | Omarska |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
24.10.2015 14:00 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Glasinac 2011 | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
24.10.2015 14:00 | Napredak | 1 : 1 | Mladost (G) |
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
24.10.2015 14:00 | OFK Lauš | 2 : 2 | Željezničar | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
24.10.2015 14:00 | Lijevče | 6 : 0 | Budućnost | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
24.10.2015 14:00 | FSA | 2 : 0 | Sloga DIPO | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
24.10.2015 14:00 | Dubrave | 3 : 1 | Gomjenica | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Progres
Kneževo
|
24.10.2015 14:00 | OFK Brdo | 3 : 3 | Progres | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
24.10.2015 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Naprijed |
Polet 1926
Brod
|
|
Skugrić
Skugrić
|
24.10.2015 14:00 | Polet 1926 | 0 : 0 | Skugrić | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
24.10.2015 14:00 | OFK Pridjel | 8 : 0 | Crvena zvijezda |
Guber
Srebrenica
|
|
Milići
Milići
|
24.10.2015 14:00 | Guber | 3 : 0 | Milići | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Lokanj
Lokanj
|
24.10.2015 14:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Lokanj |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Ratar
Stara Topola
|
24.10.2015 14:30 | Mladi Krajišnik | 4 : 0 | Ratar |
Sloga-Nektar
Potkozarje
|
|
Džaja
Banja Luka
|
24.10.2015 14:00 | Sloga-Nektar | 6 : 1 | Džaja | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Čelinac
Čelinac
|
24.10.2015 14:00 | Borac | 0 : 4 | Čelinac | ||||||
Mladost
Zalužani
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina
|
24.10.2015 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Šnjegotina |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Balatun
Balatun
|
24.10.2015 14:00 | Sloga 94 | 3 : 3 | Balatun |
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Rasavci
Rasavci
|
24.10.2015 14:00 | Radnik | 3 : 2 | Rasavci |
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Bratstvo
Orahova
|
24.10.2015 14:00 | Stevan Dukić | 2 : 2 | Bratstvo | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Obradovac
Obradovac
|
24.10.2015 14:00 | Polet | 2 : 1 | Obradovac |
Crni vrh
Jaružani
|
|
Bratstvo
Povelič
|
24.10.2015 14:00 | Crni vrh | 8 : 1 | Bratstvo |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
24.10.2015 12:00 | Široki Brijeg | 2 : 2 | Borac | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.10.2015 12:00 | Slavija | 2 : 2 | Radnik | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Vitez
Vitez
|
24.10.2015 12:00 | Rudar Prijedor | 4 : 2 | Vitez | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
24.10.2015 12:00 | Čelik | 1 : 5 | Željezničar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
24.10.2015 12:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Velež | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
24.10.2015 12:00 | Sarajevo | 6 : 0 | Mladost | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.10.2015 12:00 | Travnik | 1 : 5 | Sloboda | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
24.10.2015 12:00 | Drina | 2 : 2 | Olimpic |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Borac
Banja Luka
|
24.10.2015 10:00 | Široki Brijeg | 4 : 1 | Borac | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.10.2015 10:00 | Slavija | 1 : 2 | Radnik | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Vitez
Vitez
|
24.10.2015 10:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Vitez | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
24.10.2015 10:00 | Čelik | 0 : 1 | Željezničar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
24.10.2015 10:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Velež | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
24.10.2015 10:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.10.2015 10:00 | Travnik | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Olimpic
Sarajevo
|
24.10.2015 10:00 | Drina | 1 : 2 | Olimpic |
Velež
Nevesinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
24.10.2015 | Velež | 2 : 1 | Glasinac |
Velež
Nevesinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
24.10.2015 | Velež | 0 : 0 | Glasinac | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
24.10.2015 | Hercegovac | 1 : 1 | Han Pijesak |
Mladost
Nević Polje
|
|
Gradina
Srebrenik
|
24.10.2015 15:00 | Mladost | 5 : 3 | Gradina | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
24.10.2015 15:00 | Modriča | 1 : 0 | Radnik Bumerang | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Banjaluka
Banjaluka
|
24.10.2015 15:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Banjaluka | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Mostar
Mostar
|
24.10.2015 15:00 | SFK 2000 | 10 : 0 | Mostar |
Čelik
Doboj
|
|
Mladost Poljavnice
Novi Grad
|
24.10.2015 16:00 | Čelik | 1 : 4 | Mladost Poljavnice | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sokolac
Sokolac
|
24.10.2015 16:00 | Proleter | 10 : 0 | Sokolac |
Olimpija
Ljubljana
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
24.10.2015 17:00 | Olimpija | 63 : 67 | Budućnost VOLI | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Krka
Novo Mesto
|
24.10.2015 19:00 | Partizan NIS | 69 : 70 | Krka | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Sutjeska
Niksic
|
24.10.2015 21:00 | Igokea | 75 : 58 | Sutjeska |
Student
Mostar
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
24.10.2015 18:00 | Student | 74 : 56 | Radnik BN Basket |
Play Off
Sarajevo
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
24.10.2015 18:00 | Play Off | 100 : 43 | Sloboda | ||||||
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
24.10.2015 18:00 | Rudar Sport | 65 : 63 | Mladi Krajišnik | ||||||
RMU Banovići
Banovići
|
|
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
24.10.2015 18:00 | RMU Banovići | 85 : 93 | Jedinstvo BHT | ||||||
Orlovi
Banja Luka
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
24.10.2015 18:00 | Orlovi | 47 : 70 | Željezničar |
Drina
Zvornik
|
|
Gradiška
Gradiška
|
24.10.2015 18:00 | Drina | 3 : 2 | Gradiška | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
24.10.2015 18:00 | Tempo | 3 : 1 | Modriča Optima | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Jahorina
Pale
|
24.10.2015 18:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Jahorina | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
24.10.2015 18:00 | Majevica | 3 : 0 | Pelagićevo |
Maglić
Foča
|
|
Balkana
Mrkonjić Grad
|
24.10.2015 18:00 | Maglić | 3 : 0 | Balkana | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
24.10.2015 18:00 | Glasinac | 0 : 3 | Slavija | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
HE Drini
Višegrad
|
24.10.2015 18:00 | Laktaši | 1 : 3 | HE Drini | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Jahorina
Pale
|
24.10.2015 18:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Jahorina | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Stakorina
Čajniče
|
24.10.2015 18:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Stakorina |
Derventa
Derventa
|
|
Vogošća
Vogošća
|
24.10.2015 19:00 | Derventa | 24 : 28 | Vogošća | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bosna
Visoko
|
24.10.2015 19:00 | Sloboda | 30 : 15 | Bosna | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Konjuh
Živinice
|
24.10.2015 18:00 | Gračanica | 30 : 23 | Konjuh | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Maglaj
Maglaj
|
24.10.2015 20:00 | Bosna | 27 : 31 | Maglaj |
Golić Šarić
Banja Luka
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
24.10.2015 14:00 | Golić Šarić | 32 : 29 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
24.10.2015 17:00 | Slavija | 33 : 23 | Kotor Varoš |
Mira
Prijedor
|
|
Rogatica
Rogatica
|
24.10.2015 20:00 | Mira | 32 : 19 | Rogatica | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Bihać
Bihać
|
24.10.2015 20:00 | Zrinjski | 24 : 25 | Bihać | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
24.10.2015 20:00 | Goražde | 31 : 27 | Krivaja | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Grude
Grude
|
24.10.2015 20:00 | Lokomotiva | 23 : 36 | Grude | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Katarina
Mostar
|
24.10.2015 20:00 | Jedinstvo | 40 : 27 | Katarina |
Borac
Banjaluka
|
|
Borja
Teslić
|
24.10.2015 18:00 | Borac | 25 : 28 | Borja |
Leotar
Trebinje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.10.2015 17:00 | Leotar | 32 : 19 | Radnik |