Dinamo
Vranje
|
|
Proleter
Novi Sad
|
31.10.2018 13:00 | Dinamo | 2 : 4 | Proleter | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
31.10.2018 18:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | OFK Bačka | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Mačva
Šabac
|
31.10.2018 16:00 | Radnički (N) | 3 : 0 | Mačva | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Rad
Beograd
|
31.10.2018 16:00 | Voždovac | 2 : 0 | Rad | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Zemun
Zemun
|
31.10.2018 13:00 | Spartak ŽK | 2 : 2 | Zemun | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Mladost
Lučani
|
31.10.2018 16:00 | Napredak | 4 : 1 | Mladost | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Partizan
Beograd
|
31.10.2018 16:30 | Čukarički | 1 : 1 | Partizan | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Radnik
Surdulica
|
31.10.2018 16:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Radnik |
Inđija
Inđija
|
|
Sloboda
Užice
|
31.10.2018 13:30 | Inđija | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Borac
Čačak
|
|
Teleoptik
Zemun
|
31.10.2018 17:00 | Borac | 3 : 0 | Teleoptik | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Trajal
Kruševac
|
31.10.2018 13:30 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Trajal | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Bečej 1918
Bečej
|
31.10.2018 13:30 | Novi Pazar | 0 : 4 | Bečej 1918 | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
TSC
Bačka Topola
|
31.10.2018 13:30 | Bežanija | 0 : 1 | TSC | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
31.10.2018 13:30 | Budućnost | 1 : 1 | OFK Žarkovo | ||||||
Sindjelić
Beograd
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
31.10.2018 13:30 | Sindjelić | 1 : 0 | Metalac | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Javor
Ivanjica
|
31.10.2018 13:30 | Zlatibor | 1 : 2 | Javor |
Milan
Milano
|
|
Genoa
Genova
|
31.10.2018 20:30 | Milan | 2 : 1 | Genoa |
Borac
Banja Luka
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
31.10.2018 13:00 | Borac | 1 : 1 | Mladost |
GOŠK
Gabela
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
31.10.2018 14:00 | GOŠK | 1 : 1 | Zvijezda 09 |
GOŠK
Gabela
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
31.10.2018 12:00 | GOŠK | 2 : 2 | Zvijezda 09 |
Sutjeska
Foča
|
|
Stakorina
Čajniče
|
31.10.2018 14:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Stakorina |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Iskra
Bugojno
|
31.10.2018 13:00 | SFK 2000 | 0 : 0 | Iskra |
Helios Suns
Domžale
|
|
Rogaška
Rogaška Slatina
|
31.10.2018 19:00 | Helios Suns | 66 : 58 | Rogaška | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Dynamic VIP PAY
Beograd
|
31.10.2018 19:00 | Sutjeska | 80 : 74 | Dynamic VIP PAY | ||||||
OKK Spars
Sarajevo
|
|
Vršac
Vršac
|
31.10.2018 18:00 | OKK Spars | 67 : 54 | Vršac | ||||||
Borac
Čačak
|
|
Zrinjski
Mostar
|
31.10.2018 20:00 | Borac | 82 : 76 | Zrinjski | ||||||
Sixt Primorska
Kopar
|
|
Lovćen 1947
Cetinje
|
31.10.2018 20:00 | Sixt Primorska | 77 : 74 | Lovćen 1947 |
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
|
Kozara
Gradiška
|
31.10.2018 | Mladost Bulldogs | 63 : 73 | Kozara |