Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | |||||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
02.06.2021 18:00 | 13 Skojevki | 3 : 1 | Sloga DIPO |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | |||||||||
Polet
Elezagići
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
07.03.2021 14:00 | Polet | 0 : 2 | Sloga DIPO | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
06.03.2021 14:00 | 13 Skojevki | 3 : 3 | Sloboda |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | |||||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Polet
Elezagići
|
27.02.2021 14:00 | Sloga DIPO | 0 : 1 | Polet | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
28.02.2021 14:00 | Sloboda | 1 : 4 | 13 Skojevki |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | |||||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
01.10.2020 16:00 | Biseri | 0 : 2 | 13 Skojevki | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
30.09.2020 16:00 | Torpedo | 3 : 3 | Sloboda | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Polet
Elezagići
|
01.10.2020 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Polet | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Obradovac (Obradovac)
Obradovac
|
30.09.2020 16:00 | Sloga DIPO | 1 : 1 | Obradovac (Obradovac) |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | |||||||||
Kozara
Turjak
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
08.09.2020 17:30 | Kozara | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
08.09.2020 17:30 | Laminci | 0 : 4 | Sloga DIPO | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Vilusi
Vilusi
|
09.09.2020 17:30 | Polet | 4 : 0 | Vilusi | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Omladinac (Brestovčina)
Brestovčina
|
09.09.2020 17:30 | 13 Skojevki | 7 : 3 | Omladinac (Brestovčina) | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
09.09.2020 17:30 | Kalemi | 1 : 3 | Torpedo | ||||||
Obradovac (Obradovac)
Obradovac
|
|
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
|
10.09.2020 17:30 | Obradovac (Obradovac) | 4 : 1 | Bratstvo (Kozinci) | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
10.09.2020 17:30 | Biseri | 4 : 0 | Stevan Dukić | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Mladost
Seferovci
|
10.09.2020 17:30 | Borac | 1 : 3 | Mladost |
Datum | Vreme | Domaćin | Rez | Gost | |||||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
06.09.2020 17:30 | Romanovci | 0 : 5 | Stevan Dukić | ||||||
Bratstvo (Orahova)
Orahova
|
|
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
|
06.09.2020 17:30 | Bratstvo (Orahova) | 4 : 1 | Bratstvo (Kozinci) | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Mladost
Seferovci
|
06.09.2020 17:30 | Ratar | 1 : 2 | Mladost |