Jahorina desetkom ušla u novu sezonu

Futsaleri Jahorine pobjedom od 10:5 u Ljubinju najavili su novu sezonu Prve lige Republike Srpske u kojoj je cilj kluba, kako smo ranije i pisali, borba za Premijer ligu i ulazak u istu.

Paljani su u prvom kolu išli na nezgodno gostovanje u Ljubinje, koje je na kraju ipak odlučilo da igra Prvu ligu Republike Srpske, a ekipa Jahorine je uppisala pobjedu od 10:5.

Već na poluvremenu gosti su imali lakih 6:0 nakon tri gola Sanjina Zanovića, a po jednom su se u strijelce upisali Miloš Košarac, Gojko Kozić i Vladimir Dubovina.

U nastavku susreta Ljubinje se malo budi, postiže pet pogodaka, četiri Nedeljko Likić i jedan Nebojša Ćorović, dok gosti postižu još četiri za konačnih 10:5. Po još jedan gol postigli su Zanović i Košarac, a pridodali su se i Cerovina, te Čizmo.

KMF LJUBINJE - KMF JAHORINA 5:10 (0:6)
Dvorana Borovik
Gledalaca: 100
Sudije: Strahinja Vuković i Milan Jelačić (oba Trebinje)
Strijelci: 0:1 Kozić 2, 0:2 Zanović 4, 0:3 Zanović 14, 0:4 Dubovina 16, 0:5 Košarac 20, 0:6 Zanović 20, 1:6 Likić 23, 1:7 Čizmo 23, 2:7 Likić 24, 3:7 Likić 34, 3:9 Zanović 35, 3:9 Košarac 36, 3:10 Cerovina 36, 4:10 Likić 37, 5:10 Ćorović 40