Borac pregazio Laktaše

Laktaši su danas poraženi u Šamcu od Borca u susretu posljednjeg 15. kola. Poveli su domaći preko Samira Isanovića u 10. minuti, međutim minut prije su mogli i gosti doći do prednosti ali je šut Popovića odbranio Lakić. Na 2:0 je povećao Isanović u 22. a osam minuta kasnije za 3:0 je zabio Dragan Ilić glavom poslije kornera. Četvrti gol za Borac postigao je Janko Dujmušić u 51. minuti. Nakon toga Laktaši u razmaku od pet minuta smanjuju rezultat na 4:2. Oba gola djelo su rezerviste Cvije Banjca, prvi u 55. a drugi u 60. minuti. Konačan rezultat 5:2 postavio je Miloš Ilić u 77. minuti danas vrlo korektne utakmice. Na kraju ipak očekivan ishod ako se uzme u obzir da smo nastupili bez 7 standardnih igrača, dok su neki danas upisali i svoje prve minute ove sezone.

BORAC - LAKTAŠI 5:2

BORAC: Lakić (od 84. Đurić), Ilić D, Dujmušić (od 80. Pavlović), Ilić M, Ćosović, Milićević, Delić, Bijelić, Ilić N. (od 58. Maksimović), Zurapović, Isanović. Trener: Amir Durgutović

LAKTAŠI: Blagojević, Radetić, Stamenković, Erceg, Vukotić (od 60. Metlar), Laješić, Lekić, Banjac N. (od 68. Trninić), Banjac C, Popović, Keleman. Trener: Dragan Vukša

Sloga(S) 3 : 0 Karanovac
Sloga(T) 3 : 0 Proleter
Borac 5 : 2 Laktaši
Omarska 8 : 0 Ozren
Sloga(D) 2 : 2 Vranjak