P I O N I R K E
GRUPA I
I KOLO
OK „PRIJEDOR“ - ŽOK „KOZARA “
Utakmica odložena.
I sudija:
II sudija:
OK „VOŽD PRIJEDOR“ - ŽOK„GRADIŠKA“
Utakmica odložena
I sudija:
II sudija:
VIII KOLO
OK „SMEČ“ - OK „VOŽD PRIJEDOR“ 0:3 (18:25,20:25,10:25) 48:75
Novi Grad, 17.11.2018.godine
I sudija: Ana Čulić iz Novog Grada
II sudija: Maja Svilar iz Novog Grada
ŽOK „KOZARA“ - ŽOK„GRADIŠKA“ 3:2 (18:25,25:21,25:23,16:25,15:12) 99:106
Gradiška, 18.11. 2018. godine
I sudija: Borisav Cvišić iz Gradiške
II sudija: Anja Gvozden iz Gradiške
TABELA PIONIRKE GRUPA 1
Pl. |
EKIPA |
U |
U+ |
U |
S+ |
S |
P+ |
P |
B |
1. |
ŽOK „KOZARA“ |
6 |
6 |
0 |
18 |
4 |
496 |
406 |
16 |
2. |
OK „VOŽD PRIJEDOR“ |
6 |
4 |
2 |
12 |
7 |
429 |
337 |
12 |
3. |
ŽOK „GRADIŠKA“ |
5 |
2 |
3 |
11 |
9 |
422 |
365 |
8 |
4. |
OK „SMEČ“ |
6 |
2 |
4 |
6 |
14 |
381 |
464 |
6 |
5. |
OK „PRIJEDOR“ |
5 |
0 |
5 |
2 |
15 |
264 |
420 |
0 |
GRUPA 2
VIII KOLO
OK „LAKTAŠI“ - OK „KOTOR VAROŠ“ 3:2 (12:25,25:21,19:25,25:18,15:9) 96:98
Laktaši, 17/.11.2018.godine
I sudija: Mile Ninić iz Laktaša
II sudija: Ana Marić iz Laktaša
OK „PLIVA“ - OK„INOVA“
Šipovo, 24/25.11.2018.godine
I sudija:
II sudija:
TABELA PIONIRKE GRUPA 2
Pl. |
EKIPA |
U |
U+ |
U |
S+ |
S |
P+ |
P |
B |
1. |
OK „INOVA“ |
6 |
6 |
0 |
18 |
1 |
467 |
265 |
18 |
2. |
OK „KOTOR VAROŠ“ |
6 |
4 |
2 |
15 |
7 |
506 |
381 |
13 |
3. |
ŽOK „BALKANA MP“ |
6 |
3 |
3 |
9 |
12 |
383 |
443 |
8 |
4. |
OK „LAKTAŠI“ |
6 |
2 |
4 |
8 |
16 |
437 |
545 |
5 |
5. |
OK „PLIVA“ |
6 |
0 |
6 |
3 |
18 |
335 |
494 |
1 |
GRUPA 3
VIII KOLO
ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ - ŽOK„MODRIČA“ 3:1 (25:18,23:25,25:3,25:13) 98:59
Obudovac, 16.11.2018.godine
I sudija: Dragan Miškić iz Obudovca
II sudija: Radmila Marković iz Obudovca
OK „UKRINA“ - OK„PANTER“ 0:3 (12:25,19:25,14:25) 45:75
Prnjavor, 18.11.2018.godine
I sudija: Luka Volaš iz Prnjavora
II sudija: Lana Vračević iz Prnjavora
TABELA PIONIRKE GRUPA 3
Pl. |
EKIPA |
U |
U+ |
U |
S+ |
S |
P+ |
P |
B |
1. |
OK „PANTER“ |
7 |
6 |
1 |
19 |
4 |
561 |
373 |
18 |
2. |
ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA“ |
7 |
6 |
1 |
19 |
5 |
578 |
367 |
18 |
3. |
ŽOK „MODRIČA“ |
6 |
2 |
7 |
7 |
12 |
322 |
422 |
6 |
4. |
OK „UKRINA“ |
6 |
1 |
5 |
4 |
15 |
336 |
440 |
3 |
5. |
OK „DERVENTA“ |
6 |
1 |
5 |
3 |
16 |
255 |
450 |
3 |
GRUPA 4
I KOLO
OK „SMEČ DN“ - OK„RUDAR“ 3:0 (25:0,25:0,25:0) 75:0
Brčko, 18.11.2018.godine.
Utakmica se registruje službenim rezultatom jer gosti nisu doputovali na utakmicu.
OK „TEMPO“ - ŠO„MLADOST“ 0:3 (8:25,12:25,12:25) 32:75
Brčko, 15.11.2018. godine
I sudija: Lazar Zeljić iz Brčkog
II sudija: Anastasia Vidović iz Brčkog
III KOLO
OK „SMEČ DN“ - OK „MAJEVICA“ 3:1 (25:13,25:27,25:13,25:15) 100:68
Lopare, 17.11.2018. godine
I sudija: Aleksandra Đukić iz Lopara
II sudija: Ljubica Đokić iz Lopara
VIII KOLO
OK „RUDAR“ - ŠO„MLADOST“ 0:3 (16:25,24:26,24:26) 64:77
Ugljevik, 17.11.2018. godine.
I sudija: Nebojša Simeunović iz Lopara
II sudija: Sanja Vlačić iz Lopara
ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ - OK„TEMPO“ 3:0 (25:1,25:5,25:4) 75:10
Brčko, 18.11.2018. godine.
I sudija: Viktorija Vidović iz Brčkog
II sudija: Lazar Zeljić iz Brčkog
OK „MAJEVICA“ - OK„SMEČ DN“ 0:3(14:25,10:25,14:25) 38: 75
Lopare, 17.11.2018. godine
I sudija: Ljubica Đokić iz Lopara
II sudija: Aleksandra Đukić iz Lopara
TABELA PIONIRKE GRUPA 4
Pl. |
EKIPA |
U |
U+ |
U |
S+ |
S |
P+ |
P |
B |
1. |
OK „SMEČ DN“ |
8 |
8 |
0 |
24 |
2 |
648 |
306 |
24 |
2. |
ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ |
8 |
6 |
2 |
19 |
6 |
578 |
358 |
18 |
3. |
ŠO „MLADOST“ |
8 |
6 |
2 |
18 |
6 |
537 |
485 |
18 |
4. |
OK „MAJEVICA“ |
8 |
2 |
6 |
7 |
19 |
431 |
560 |
6 |
5. |
OK „RUDAR“ |
8 |
2 |
6 |
7 |
18 |
379 |
532 |
4 |
6. |
OK „TEMPO“ |
8 |
0 |
8 |
0 |
24 |
172 |
600 |
0 |
Na osnovu člana 4. Propozicija takmičenja u OS RS, ekipi OK „RUDAR“ oduzima se 2 boda zbog nedolaska na utakmicu.
GRUPA 5
VIII KOLO
OK „DRINA“ - OK „NET“ 3:0 (25:8,25:8,25:15) 75:31
Zvornik, 12.11. 2018. godine.
I sudija: Milijana Gurdeljević iz Zvornika
II sudija: Miljana Pepić iz Zvornika
ŽOK „BRATUNAC“ - ŽOK„RADNIK“ 3:0 (25:16,25:20,25:12) 75:48
Bratunac, 18.11.2018.godine
I sudija: Bojana Graozdanić iz Bratunca
II sudija: Vedrana Šarenac iz Bratunca
TABELA PIONIRKE GRUPA 5
Pl. |
EKIPA |
U |
U+ |
U |
S+ |
S |
P+ |
P |
B |
1. |
ŽOK „BRATUNAC“ |
7 |
7 |
0 |
21 |
4 |
598 |
386 |
20 |
2. |
OK „DRINA“ |
6 |
5 |
1 |
16 |
3 |
451 |
304 |
15 |
3. |
ŽOK „RADNIK“ |
6 |
2 |
4 |
8 |
12 |
373 |
412 |
7 |
4. |
OK „LIBERO“ |
6 |
2 |
4 |
9 |
14 |
441 |
495 |
6 |
5. |
OK „NET“ |
7 |
0 |
7 |
0 |
21 |
259 |
525 |
0 |
GRUPA 6
VIII KOLO
OK „HAN PIJESAK“ - OK„SLAVIJA“ 3:0 (25:18,25:17,25:15) 75:50
Han Pijesak, 17.11.2018.godine
I sudija: Slađana Kosorić iz Han Pijeska
II sudija: Anđela Nikolić iz Han Pijeska
Crveni karton:-Jovica Tošić- trener OK „SLAVIJA“
Utakmica se registruje rezultatom 3:0 za OK „HAN PIJESAK“, jer je trener OK „SLAVIJA“ , kod rezultata 2:0 u setovima i 17:15 u trećem setu za OK „Han Pijesak“, povukao ekipu sa terena.
OK „GLASINAC“ - OK„MLADOST“ 3:0 (25:21,25:23,25:20) 75:64
Sokolac, 17.11.2018.godine.
I sudija: Ilijana Bašović iz Sokoca
II sudija: Ana Asonja iz Sokoca
ŽOK „JAHORINA“ - OK „JAHORINA“ 3:0 (25:19,25:10,25:13) 75:42
Pale, 17.11.2018.godine.
I sudija: Jovana Ćuzulan iz Rogatice
II sudija: Gorica Rudić iz Pala
TABELA PIONIRKE GRUPA 6
Pl. |
EKIPA |
U |
U+ |
U |
S+ |
S |
P+ |
P |
B |
1. |
OK „SLAVIJA“ |
7 |
6 |
1 |
20 |
7 |
636 |
532 |
18 |
2. |
OK „HAN PIJESAK“ |
7 |
5 |
2 |
17 |
6 |
549 |
424 |
15 |
3. |
ŽOK „JAHORINA“ |
8 |
6 |
2 |
20 |
11 |
688 |
607 |
17 |
4. |
OK „GLASINAC“ |
8 |
4 |
4 |
15 |
13 |
606 |
595 |
13 |
5. |
OK „JAHORINA“ |
8 |
2 |
6 |
7 |
20 |
523 |
579 |
5 |
6. |
OK „MLADOST“ |
8 |
0 |
8 |
2 |
24 |
360 |
627 |
1 |
GRUPA 7
VII KOLO
OK „MAGLIĆ“ - OK „HE NA DRINI“ 1:3 (29:27,18:25,20:25,19:25) 86:102
Foča, 14.11.2018. godine
I sudija: Zorica Ivanović iz Foče
II sudija: Vera Kapor iz Foče
VIII KOLO
OK „HE NA DRINI“ Û OK„RUDO“ 3:0 ( 25:16,27:25,25:6) 77:47
Višegrad, 18.11.2018.godine
I sudija: Jelena Stanojčić iz Višegrada
II sudija: Milan Janjić iz Rudog
ŽOK „GACKO“ - OK„STAKORINA“ 3:1 (22:25,26:24,27:25,25:18) 100:92
Gacko, 18.11.2018.godine
I sudija: Katarina Milović iz Gacka
II sudija: Slobodan Antunović iz Gacka
TABELA PIONIRKE GRUPA 7
Pl. |
EKIPA |
U |
U+ |
U |
S+ |
S |
P+ |
P |
B |
1. |
ŽOK „GACKO“ |
7 |
7 |
0 |
21 |
5 |
623 |
494 |
20 |
2. |
OK „HE NA DRINI“ |
6 |
4 |
2 |
16 |
7 |
535 |
425 |
14 |
3. |
OK „STAKORINA“ |
6 |
4 |
2 |
13 |
10 |
495 |
457 |
10 |
4. |
OK „MAGLIĆ“ |
6 |
1 |
5 |
8 |
15 |
465 |
525 |
4 |
5. |
OK „RUDO“ |
7 |
0 |
7 |
0 |
21 |
300 |
527 |
0 |
GRUPA 8
VIII KOLO
OK „HERCEGOVAC“ - OK „VELEŽ“ 2:3 (25:13,26:28,15:25,27:25,12:15) 105:106
Bileća, 17.11.2018.godine.
I sudija: Marija Krnjević iz Bileće
II sudija: Suzana Pudar iz Bileće
ŽOK „LEOTAR“ - OK„LjUBINjE BANKOM“
Trebinje, 19.11.2018.godine.
I sudija:
II sudija:
OK „LEOTAR“ - OOK „LEOTAR“
Trebinje, 21.11.2018.godine.
I sudija:
II sudija:
TABELA PIONIRKE GRUPA 8
Pl. |
EKIPA |
U |
U+ |
U |
S+ |
S |
P+ |
P |
B |
1. |
OK „LjUBINjE BANKOM“ |
7 |
7 |
0 |
21 |
3 |
584 |
440 |
20 |
2. |
OK „VELEŽ“ |
8 |
6 |
2 |
20 |
10 |
677 |
595 |
18 |
3. |
ŽOK „LEOTAR“ |
7 |
5 |
2 |
17 |
6 |
540 |
452 |
15 |
4. |
OK „LEOTAR“ |
7 |
2 |
5 |
6 |
16 |
407 |
514 |
6 |
5. |
OK „HERCEGOVAC“ |
8 |
1 |
7 |
8 |
21 |
566 |
674 |
4 |
6. |
OOK „LEOTAR“ |
7 |
1 |
6 |
3 |
19 |
422 |
521 |
3 |