Minimalni poraz Nevesinjaca

Večeras su u meču 4. kola Prve lige Republike Srpske igrači Nevesinja  na gostovanju u Brčkom kod aktuelnog osvajača Kup-a RS i prošlosezonskog premijerligaša, Kmf Brcko Zdravlje Brcko, pomalo nesrećno, poraženi minimalnim rezultatom 2:1.

U ovaj susret su gosti ušli znatno oslabljeni. Nisu mogli računati na Miličevića, Kovačevića, Komlena, Kašikovića, Bulajića i Bratića, dok su domaći bili oslabljeni neigranjem Nedića i Dodića.

Nakon početnog odmjeravanja snaga, domaćin se sjajno snalazi u dvije prilke, i u 11. i 14. minutu stiže do prednosti od 2:0 golovima Hodžića i Vidovića.

To je bio i konačan rezultat prvog dijela.

U drugom dijelu potpuna dominacija gostujuće ekipe, mnogo prilika, ali nedostatak sreće je uticao na to dane  izbore  povoljan rezultat.

Dva minuta prije kraja Gutić dobija crveni karton i ostajaju Nevesinjci  sa igračem manje, ali velika borba i zalaganje  nagrađeno je minut prije kraja kada su pogotkom Nemanja Radovanovic smanjili na 2:1, ali više nije bilo vremena, te je to bio i konačan rezultat utakmice.

Nakon loše igre u prva tri kola raduje Nevesinjce dosta kvalitetnija igra u Brčkom i veliki trud i zalaganje svih igrača.