Ljubić deklasirao Sokrates

Klub malog fudbala "Ljubić" iz Prnjavora stigao je do trećeg uzastopnog trijumfa, pošto je večeras u okviru 7. kola Druge futsal lige grupa Zapad, kao domaćin savladao Sokrates 12:2.

Da će ovo biti efikasna utakmica, moglo se naslutiti već u prvoj minuti, kada je Ljubić poveo golom Aleksandra Žiška, minut kasnije isti igrač povisio je na 2:0. Sokrates se u igru vraća u 8. minuti kada mrežu Ljubića pogađa Trnjak, ali minut kasnije Živković povećava na 3:1. Nekoliko sekundi kasnije Živković minijaturom postiže i najljepši gol na utakmici, za 4:1. U 15. minuti Trnjak je smanjio na 4:2, a minut kasnije Boris Žižak iz kaznenog udarca povećava na 5:2. U posljednoj minuti prvog poluvremena Živković ubacuje šestu loptu u mrežu  Sokratesa, da bi efikasno prvo poluvrijeme zaključio Segić pet sekudni prije kraja, kada je povećao prednost domaćih na 7:2.

U nastavku susreta šansu  kod damćih dobili su i rezervisti, a mreža gostiju iz Banjaluke nastavila se puniti. Živković u 25. minuti postiže svoj četvrti, a Ljubićev osmi pogodak,potom je Segić dva puta pogodio, pa opet Živković, a tačku na I što se pogodaka tiče stavio je Radonjić, koji postavlja konačnih 12:2.

Ovim trijumfom Prnjavorčani su stigli do 5. boda, dok je Sokrates ostao na 10.

Viktorija 8 : 7 Čelinac
Jošavka 1 : 2 Policajac
Gradiška 1 : 6 Starčevica
Ljubić 12 : 2 Sokrates