Trijumfom na odmor

Ekipa Nevesinja je sinoć na gostovanju u Kotor Varošu kod Kmf Kotor Varoš upisala pobjedu rezultatom 1:3 u utakmici 7. kola Prve lige Republike Srpske, odnosno u posljednjem meču prvog dijela sezone.

Iako su u utakmicu ušli bez kapitena Miloša Prodanovića i Miloša Bulajića, gostujuća ekipa je pokazala sjajnu igru i tako stigla do veoma važne pobjede za kraj godine.

Za protivnika su  imali veoma kvalitetnu domaću ekipu. Do prednosti su gosti  stigli u 20. minutu pogotkom Dalibor Pudar.

Domaćin u trećem minutu nastavka preko kapitena Miroslava Nedića poravnavaju rezultat, ali  sa dva brza gola Gorana Kljakića i Dušana Šarena c a ponovo Nevsinjci dolaze  do prednosti od 1:3, a taj rezultat je i ostao na semaforu do kraja meča.