Preslišana Modriča

U drugom pripremnom meču, koji su danas odigrali fudbaleri Sloge iz Gornjeg Crnjelova  protiv fudbalskog kluba 'Modriče', ostvarili su pobjedu rezultatom 4:2. Strijelci za domaći tim bili su Labović (2), Macanović i Jovanović.

I ovu utakmicu odigrali su na terenu sa umjetnom travom u Etno selu Stanišići.

Dragan Mićić, šef stručnog štaba, pružio je šansu svim igračima da odigraju po jedno poluvrijeme. Pružili su igrači Sloge  danas jednu vrlo dobru partiju, koja pokazuje da su na pravom putu.

Posebno inspirisani smo bili u prvom poluvremenu, kada je viđeno mnogo lijepih akcija, ali i 3 lijepa gola.

Narednu utakmicu Sloga igra  već u srijedu i to je ritam koji će imati sve do odlaska u Antaliju. Tamo su već zakazali dvije odlične provjere i do početka prvenstva odigraće dovoljan broj kvalitetnih utakmica.

Svi igrači imaće šansu da se nametnu stručnom štabu i već sada je evidentno da će trenerski tim Sloge  biti na slatkim mukama.

Željezničar Sport Team 4 : 0 Slavija
Alfa Modriča 2 : 1 Sloboda
Rudar Prijedor 2 : 1 Sloga
Podrinje 4 : 2 Drina
Tekstilac 0 : 0 Sutjeska
Borac 1 : 0 Kozara