Sloboda pregazila Slaven

Fudbaleri Slobode i Slavena odigrali su prijateljski meč, a pobjedu je slavio tim Zlatana Nalića rezultatom 7:3.

Prvo poluvrijeme igralo se 60. minuta, a prvi dio susreta ponudio je čak šest pogodaka, te se moglo uživati u prvom dijelu meča. Već u petoj minuti Vidović je pogodio mrežu Slavena, a samo sedam minuta kasnije isti igrač je ponovo pogodio mrežu Brezičanina. U 26. minuti susreta Hodžić je pogodio mrežu Vukliša za smanjenje vodstva Slobode na 2:1.

Do kraja prvog djela viđena su još tri pogotka. Prvo je Vidović svojim trećim pogotkom u 33. minuti povisio prednost na 3:1, da bi dvije minute kasnije Salihović sa bijele tačke smanjio na 3:2. Konačan rezultat prvog dijela susreta postavio je Said Husejinović u 45. minuti susreta.

Drugi dio susreta donio je još tri pogotka. Prvo je u 66. minuti pogodio Zukić, da bi u 84. minuti Musić sjajnim pogotkom povisio rezultat na 6:2.

Sloboda je pred sami kraj susreta stigla i do sedmog pogotka, a strijelac je bio Livančić koji je pogodio sa svega nekoliko metara.

Do kraja susreta Slaven je uspio još jednom da pogodi mrežu Slobode, a za konačnih 7:3 pogodio je Šepić.

Sloboda: Vukliš, Beganović, Ivetić, Ignjatović, Adžem, Hadžanović, Alispahić M, Baraban, Smajić, Husejinović, Vidović.

Slaven: Brezičanin, Islamović, Mujagić, Mujkić, Todorović, Gogić, Salihović, Musić, Hodžić, M. Salihović, Junuzović.