18.02.2019 Radio Nevesinje

Puna mreža Šampionu

U 9. kolu Prve futsal lige RS KMF „Nevesinje“ deklasirao je KMF“Šampion“ rezultatom 9:1. U Sportskoj dvorani „Nevesinjka“ domaći su održali čas futsala lideru iz Laktaša nanijevši mu težak poraz. Gosti su poveli u 7. minutu, a nakon toga su parketom zagospodarili Nevesinjci i lijepim akcijama do poluvremena već stekli vođstvo 3:1. U nastavku su igrali strpljivo i taktički, kažnjavajući svaku grešku rivala. Najefikasniji igrač domaćih bio je Milićević sa pet golova. Pudar je sa svoja tri gola praktično donio preokret i najavio kanonadu.

Nevesinjska ekipa je pokazala da zaslužuje bolji plasman na tabeli od trenutno trećeg mjesta. Ali, u preostale četiri utakmice još mnogo toga može da se popravi. U narednom kolu Nevesinjci gostuju u Ljubinju.

KMF „NEVESINjE“ – KMF „ŠAMPION“    9:1 (3:1)

NEVESINjE: Romović, Pudar, Prodanović,Milićević, Kljakić, Gutić, Drašković, Radovanović, Laketa, Bulajić, Komlen, Glogovac.

ŠAMPION: Tatić, Nišić, Novaković, Glišić, Sremac, Martić, Zelenković, Bjelić, Doslov, Matić.