Klis iznenadio Slogu

U prvoj utakmici četvrfinala kupa Bosne i Hercegovine Sloga iz Gornjeg Crnjelova i Klis su odigrali nerješeno 1:1. Gosti su poveli u 29. minutiu preko Bajrićča,a domaćin je izjednačio u nastavku, strelac je bio Komarčević.

Fotografije:

Tok susreta:

90.minut. Zaustavno vreme. Ulazi se u nadokandu vrmena. Klis ima sjajajn rezultat pred revanš na svom terenu 13. marta. Potrebno je da izdrže gosti još tri - četiri minute.

85.minut. Još samo pet minuta nade za Slogu da može do povoljnijeg rezultata, a tim Klisa bi napravio veliko izneđenje ukoliko izdrži do kraja susreta i ne primi gol, pa ode kući sa povoljnim rezultatom.

78.minut.Ulazi se polako u sami kraj meča. Nema promjene rezultat i dalje je 1:1.

Šut na gol. Sloga. Ekipa domaćina, nakon pogotka, krenula još agresivnije. Propustili su dvije dobre prilike za gol.

Sloga. Komarčević se najbolje snalazi u gužvi, ispred golmana Klisa, a posle asistencije Hadžikadunića.

67.minut. Gol. Sloga. Domaćin stiže do poravnanja. Pogodio je gostujuću mrežu kapiten Dragiša Komarčević.

61.minut. Šut na gol.Sloga. Konačno jedan dobar napad domaćina,ali na kraju Matović šutira preko gola Ramića.

60.minut. Nastavljaju se napadi Sloge, ali jalovi. Klis i dalje ima prednost,onu stečenu u 29. minuti...

54.minut. Šut na gol. Klis .Gosti su mogli stići i do drugog gola. Imali su veliku šansu pred golom Bodiroge,ali su izborli samo korner.

50.minut.Prošlo je prvih pet minuta drugog poluvremena. Nema promjene rezultat. Gosti vode sa 0:1. Jedini pogodak u 29. minti postigao je Bajrić.

46.minut. izmena Sloga: Ulazi Hadžikadunić umjesto Branislava Paniča.

46.minut. Počelo je drugo poluvrijeme susreta Sloga - Klis,

45.minut. Poluvreme

Na odmor se otišli kod rezultat 0:1. Gosti zasluženo vode,a Sloga će morati u nastavku zaigrati mnogo bolje i odgovornije ukoliko želi da na revanš odu sa povoljnijim rezultatom.

45.minut. Zaustavno vreme. Samo jedan minuit nadoknade u prvom poluvremenu....

43.minut.. Bliži se kraj prvog poluvrmena. Gosti sve bliži da na odmor odu sa golom prednosti. Sloga ima terensku inicijativu,ali nema prilike za gol. Dobro se brani  Klis.

35.minut. Nema promjene rezultata. Gosti od 29. minute vode sa 0:1. Sloga pokušava stići doi poravnanja.

31. minut. Sloga.Tim domaćina je od prve minute imao terensku inicijativu, napadao,a gosti su iz prvog pravog kontra udara stili do gola.

Mrežu Bodiroge zatresao je Amel Bajrić.

29.minut.Gol. Klis. Gosti na opšte iznenađenje vode u Velikoj Obarskoj sa 0:1.

22.minut. Šut na gol. Sloga

Opet se u dobroj poziciji našao Macanović,ali je golman Ramić zaustavio njegov udarac.

20.minut. Korner. Sloga

Macanović je tukao glavom, ali nije pogodio.

15.minut. Nema i dalje promjene rezultata.

Šut na gol. Sloga Na gol gostiju je šutirao Vukašin Benovića, ali brani čuvar mreže gostiju.

9. minut. Nema golova, i dalje je 0:0.

Meč se igra u Velikoj Obarskoj...

1. minut.Počela utakimica četvrt finala Kupa BiH.

Sudije: Bojo Danijel (Kiseljak), Marko Perić (Mostar), Jure Musa (Čitluk), Frano Jelić (Široki brijeg). Kontolor: Izet Čejvanović (Tuzla). Delegat: Ferid Čovčić (Goražde).

Klis:Ramić, Šehić, Ćosić, Bitevija, Vila, Šimunović, Bajrić, Habibijha, Husrep, Čilić, Makan. Na klupi: Padalović, Jahić, A. Kudra, Mušinović, Hakalović, N. Kudra, Letuka. Trener: A. Padalović.

Sloga: Bodiroga, Matović, Arnautović, Macanović, Komarčević, Krmar, Stokić, Mihjalović, Panić, Benović, Lazić. Na klupi: Savić, Panić, Ristić, Miljković, Labović, Hadžikadunić, Novaković. Trener: Dragan Mičić.