Podrinje porazom počelo polusezonu

U okviru 17. kola Rudar je u Prijedoru zabilježio ubjedljivu pobjedu nad Podrinjem iz Janje,  rezultatom od 3:0.

Sve je riješeno u drugom poluvremenu. Gosti su bili donekle ravnopravni  samo u prvom dijelu, ali ih je rezervista Marmat za 3 minuta ražalostio postigavši dva gola. Prijedorčani ostaju treći na tabeli,  a Podrinje nastavlja borbu za 6. mjesto i pored ovog poraza.

RUDAR - PODRINJE 3:0 (0:0)
Gradski stadion u Prijedoru. Gledalaca: 300. Sudija: Velemir Drinić (Modrića). Pomoćnici: Tomislav Gračanin i Siniša Ivanović (Banja Luka). Delegat: Slavko Pančić (Doboj). Kontrolor: Siniša Radić (Laktaši).
Strijelci: 1:0 Ramić u 53, 2:0 Marmat  u 75,  3:0 Marmat u 78.
RUDAR: Hamzabegović, Ramić, Lezić, Kovačević (od 61. Sojak), Dizdarić, Pekija, Gavranović, Kukavica, Mrkić (od 71. Marmat), Marić, Davidović
PODRINJE: Avramović, Mandić, Zekić (od 78. Purić), Klasanović, Došlo, Đokić, Vujić, M.Arnautović (od 80. Mulamustafić), Rakić, Guzijan, Musić (od 46. Hadžić)

Željezničar Sport Team 4 : 0 Slavija
Alfa Modriča 2 : 1 Sloboda
Rudar Prijedor 2 : 1 Sloga
Podrinje 4 : 2 Drina
Tekstilac 0 : 0 Sutjeska