10.03.2019 Radio Nevesinje

Preokretom do bodova

Fudbaleri Veleža pobjedom su otvorili proljećni dio sezone. Nevesinjci su do bodova došli preokretom u drugom poluvremenu.

Nakon nekoliko promašenih prilika domaći su kažnjeni u 39. minutu lijepim golom Miličevića. Već u uvodnim minutima nastavka Petković sa bijele tačke poravnava rezultat. Najbolji strijelac nevesinjske ekipe potpun preokret donosi 67. minutu. Da finiš prođe bez uzbuđenja pobrinuo se Grubačić desetak minuta prije kraja.

Sa tri boda iz današnje utakmice Velež se probio na četvrtu poziciju. U narednom kolu Nevesinjci gostuju Famosu.

VELEŽ – MLADOST 3:1 (0:1)

Gradski stadion u Nevesinju. Gledalaca: 120. Sudija: Marko Domazet (I. Sarajevo). Strijelci: 0:1 Miličević , 1:1 Petković, 2:1 Petković, 3:1 Grubačić.

VELEŽ: Zurovac, Repović, Vučetić, Petković (O. Ivanišević), Prodanović, Kovačević, Mrkajić (Grubačić), Radović, Milidrag, Ivanišević, Grujičić (Sikimić).

MLADOST: Kojić, J.Rajak, Ćućula, Tošović, M. Rajak, Šarenac,Marjanović (Popović),Ristanović, Sokolović, Obradović, Miličević.

Velež 3 : 1 Mladost(R)
Jedinstvo(Br) 2 : 2 Drina HE
Bratstvo 1 : 0 Budućnost
Leotar 5 : 0 Guber
Ilićka 01 2 : 1 Proleter
Glasinac 2011 3 : 0 Jedinstvo(Bč)