XS
SM
MD
LG

"Zvijezdašice" iz Obudovca gostuju u Ljubinju, Sokočanke u Banja Luci

Tokom vikenda u odbojkaškom prvenstvu Republike Srpske na rasporedu su mečevi 14. kola, a "Zvijezdašice" iz Obudovca nakon dva vezana poraza od He na Drini i Inove idu u Ljubinje grad odbojke, na noge domaćem sastavu.

Nakon što su obezbijedili siguran i rani opstanak strateg Obudovljanki profesor Milenko Perušinović već kuje planove za vrijeme koje je pred njima. 
Ekipu podmlađuje i više prilika za igru u nastavku dobiće i talentovane igračice iz kadetskog i pionirskog pogona te razultati neće biti u prvom planu.
Svoje prve prvoligaške minute već su upisale pionirke Miličić i Ristić, a uskoro će šansu dobiti i mlađana Zoranović gdje će kroz utakmice sticati potrebno iskustvo koje će im puno značiti u nastavku pionirske lige.

Obudovljanke su nadigrane u prethodna dva kolu te u susretu sa odbojkašicama iz Ljubinja traže ključ da slavljem zaliječe rane te preko našeg portala poručuju, uvažavaju maksimalno sportskog rivala ali vjeruju da će naći pozitivnu energiju i uz malo sportske sreće nadaju se najboljem.

Neće biti lako i odbojkašice iz Ljubinja imaju svoje ambicije, ove godine pokazuju da izrastaju u stabilnog prvoligaša, zaslužuje poštovanje, a i nezgodne su na svom parketu dvorane "Borovik" te se očekuje lijepa odbojkaška predstava.

Utakmica između odbojkašica Ljubinja Bankom i Crvene Zvijezde igra se u Ljubinju u subotu 16. marta sa početkom od 16,00 sati . Meč će suditi Milena Čančar iz Pala i Nebojša Pavlović iz Foče, a delegat kontrolor biće Nebojša Karadeglija iz Ljubinja.

U ostalim utakmicama 14. kola sastaće se: Inova - Glasinac (18,00), He na Drini - Radnik (17,00), Kozara - Slavija (17,00) i Derventa - Hercegovac (16,30), a svi se mečevi igraju u subotu 16. marta.

 

ŽOK Crvena zvijezda Obudovac


Ljubinje 3 : 0 Crvena zvijezda
Inova 3 : 0 Glasinac
HE na Drini 3 : 0 Radnik
Kozara 1 : 3 Slavija
Derventa 0 : 3 Hercegovac
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 HE na Drini 14 14 0 41
2 Inova 14 11 3 33
3 Hercegovac 13 9 4 26
4 Glasinac 13 8 5 24
5 Ljubinje 14 8 6 23
6 Crvena zvijezda 14 7 7 22
7 Radnik 14 7 7 21
8 Slavija 14 4 10 11
9 Kozara 14 1 13 6
10 Derventa 14 0 14 0