Sloga u polufinalu (video)

U Konjicu je u toku revanš utakmica četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine. Domaći Klis je dočekao Slogu iz Gornjeg Crnjelova. Prva utakmica ova dva kluba završena je nerešeno 1:1.

Već u prvoj minuti domaći su stigli do vođstva, mrežu Bodiroge pogodio je  Anmel Bajrić.

Gosti stižu do izjednačenja u 7.minuti. Nakon kornera gol postiže Matović.

Kompletan rezultatski preokret videli smo u 35.minuti, opet je pogodio Matović.

Domači do poravnanja dolaze u 80.minuti sa bijele tačke.Strijelac je opet bio Bajrić.

Nakon toga sigurna igra gostiju koji ase nalaze na korak od plasmana u polufinale Kupa BiH.

Domaći su poravnali u 80.minuti sa bijele tačke. Strelac je bio opet Bajrić.

Zbog dva gola u gostima dalje ide Sloga Gornje Crnjelovo. Oni su u polufinalu Kupa,a tamo je i Toš, jer je bio bolji od Zvijezde Gradačac.Trijumfovali su igrači Toška sa 4:1.

Klis: Ramić, Ćosić, Šehić, Bitevija, Vila, Mušinović, Bajrić, Habibija, Husrep, Čilić, Makan.

Sloga: Bodiroga, Benović, Matović, Arnautović, Ristić, Macanović, Komarčević, Krmar, Mihajlović, Hadžikadunić, Stokić.