Radniku bodovi u Simin Hanu

Omladinci Radnika savladali Tuzla Siti rezultatom 3:1

U okviru 2. kola Razvojne lige za kadete, fudbaleri Radnika savladali su Tuzla Siti rezultatom 3:1 i stigli do veoma bitne pobjede.

Domaći tim je u 32. minuti susreta stigao do prednosti preko Kasumovića, ali su gosti deset minuta kasnije preko Lalovića poravnali rezultat.

Radnik je do potpunog preokreta stigao u 45. minuti susreta kada je Perković pogodio mrežu Hamzića.

Konačan rezultat ovog susreta postavio je Cvijanović u 65. minuti susreta i tako donio veoma bitnu pobjedu Radniku.

FK TUZLA SITI: Hamzić, Jašarević, Husić, Kamberović, Alić, Kasumović, Korkutović, Sejdinović, Husejinović, Stjepić i Šehić.

FK RADNIK: Jevtić, Mionić, Vujadinović, Karać, Cvijanović, Marić, Perković, Gađić, Lalović, Mićić i Dakić