Leo šampion (video)

Leo šampion...

Košarkaši Leotara novi su šampioni Republike Srpske i naredne sezone igraće u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Trebinjci su sinoć u punoj dvorani Borik u majstorici, poslije produžetka, savladali Borac 73:71.

Košarkaši Leotara poslije osvajanja titule Republike Srpske u banalučkom restoranu.

Posted by Fudbaloljubci Banjaluka on Saturday, May 4, 2019

Peti meč ponudio je mnogo uzbuđenja. Imao je Borac šansu za trijumf i nakon 40 minuta, ali Srđan Lončar nije pogodio pa je ostalo 62:62 i ušlo se u produžetak. U dodatnih pet minuta bolje su se snašli gosti, ali je Borac opet imao priliku da dođe do pobjede. Međutim, ovaj put Peđa Lončar je promašio i uslijedilo je veliko slavlje Trebinjaca u Boriku.

Leotar šampion Republike Srpske.

ekioa leotara porazila Borac iz banjaluke sa 3:2 u seriji od pet utakmica. Postali su šampioni i članovi Premijer lige BiH za košarkaše.

Posted by Sport DC on Sunday, May 5, 2019

Leotar je do pobjede predvodio Šakotić sa 20 poena. On je proglašen i za najkorisnijeg igrača finala. U Borcu, koji je doživio prvi poraz na domaćem terenu u sezoni, ubjedljivo najbolji pojedinac bio je Arsenije Vučković sa 26 poena.