Sokolovi kao nekad: Radovanović i Regoje donijeli ogromnu pobjedu Slaviji

Fudbaleri Slavije ostvarili su nevjerovatno važnu pobjedu na gostovanju kod Slobode iz Mrkonjić Grada u Krupi na Vrbasu.

Sokolovi su poslije preokreta u drugom poluvremenu slavili pobjedu od 3:1 i to sa dva gola Igora Radovanovića i jednim golom Bojana Regoje.

Poslije nešto mirnijeg prvog poluvremena, Sloboda dolazi do vodstva na samom startu drugog poluvremena preko Admira Ljutića. Ipak, radost im nije dugo trajala jer je rezervista Igor Radovanović, samo što je ušao u igru, postigao svoj prvi gol na meču i izjednačio rezultat na 1:1.

I onda u samom finišu meča, Bojan Regoje pogađa za potpuni preokret, da bi pobjedu ovjerio Igor Radovanović svojim drugim golom.

+

SLOBODA MG - SLAVIJA 1:3 (0:0)
Stadion Krupe u Krupi na Vrbasu
GLedalaca: 30
Sudija: Dražen Marić (Bijeljina)
Strijelci: 1:0  Adm. Ljutić 47, 1:1 Radovanović 50, 1:2 Regoje 89, 1:3 Radovanović 90
Žuti kartoni: Mitrić, Šamara, Peno (Sloboda), A. Pušara, Rizvanović (Slavija)

Sloboda; Zeljković, Peno, Bašović (od 88. Crnomarković), Savanović (od 46. Adn. Ljutić, Šamara (od 84. Dučić), Gračanin, Vidović, Vučković, Adm. Ljutić, Malinović, Mitrić

Slavija: Butorović, Rizvanović (od 67. Jolović), Regoje, A. Pušara, N.Pušara, Babić, Popovac (od 46. Radovanović), Šćepanović, Bojanić (od 46. Rajbhandari), Arbinja, Lalović

Željezničar Sport Team 4 : 0 Slavija
Alfa Modriča 2 : 1 Sloboda
Rudar Prijedor 2 : 1 Sloga
Podrinje 4 : 2 Drina
Tekstilac 0 : 0 Sutjeska
Borac 1 : 0 Kozara