U Zvijezdi ne znaju propise

Igman, Konjic

Prvu četvrtfinalnu utakmicu Kupa BiH u Gradačcu su odigrali prvoligaši Zvijezda i konjički Igman. Domaći su prvi imali prilike preko Huseinbašića, Mujčića i Živkovića, Konjičani su uzvratili preko Bešagića, i Kašića, ali je Aljkanović bio sjajan.

Na početku drugog poluvremena Adnan Hrelja je pogodio prečku, a u 78. minuti Sedin Ljuca pogađa mrežu domaćih za 0:1, što je i konačni rezultat ove utakmice.

Međutim, ova utakmica bi mogla dobiti i treće poluvrijeme. Naime, golman Zvijezde Azur Aljkanović branio je na ovoj utakmici, mada je ove sezone nastupao u Kupu za FK Radnik u utakmici sa Čapljinom. Iz Igmana su uputili žalbu, pa se očekuje da će  Igman  dobiti utakmicu za zelenim stolom 3:0.

Zvijezda – Igman 0:1 (0:0)

Gradačac, stadion „Banja Ilidža), gledalaca : 300, glavni sudija : Goran Dujak (Odžak).Strijelac – 0:1- Ljuca (78), žuti kartoni : Bijelić, Mujčić, Vehabović (Zvijezda), Pehilj, Bešagić, Drljević, Kašić  (Igman), crveni karton : Bibić (Igman).

Zvijezda : Aljkanović, Hukara, Bijelić (od 46. Vehabović), Fačić, Huseinbašić, Avdić, Živković (od 80. Mahmutović), Kovčić, Mujčić, Živanović, Dedić. Trener : Nebojša Đekanović.

Igman : Ćeman , Hebibović, Velić, Bešagić (od 80. Alič), Ćubara, Hreljić (od 88. Herić), Drljević, Bibić, Pehilj ( od 70. Ljuca), Hrelja, Kašić . Trener : Adnan Elezović.