Srpčani i Teslićani podijelili bodove

U zanimljivoj utakmici na Gradskom stadionu u Srpcu domaća Sloga i gostujući Proleter odigrali su neriješeno – 2:2.
Teslićani su dva puta vodili, 1:0 i 2:1, ali su na kraju kući odnijeli samo jedan bod. Srpčani su do remija došli pet minuta prije kraja utakmice.

Sloga (S) – Proleter (T)    2:2 (1:2)

Gradski stadion u Srpcu. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Petrović (Prijedor). Strijelci: 0:1 Ostojić (14), 1:1 I. Njažić (29), 1:2 Nikolić (45), 2:2 Travar (85). Žuti kartoni: Travar, Đaković, Kondić (Sloga), Nikolić, T. Osmić, S. Kuzmanović, E. Osmić (Proleter). Crveni karton: Slaven Karamehić (Sloga) u 44. minutu.
SLOGA (S): Smiljanić, Zec, V. Njažić, Karamehić, Đaković, I. Njažić, Šervel, R. Zelenac (od 44. Remić), Travar, G. Zelenac (od 61. Cvijetić), Kondić.
PROLETER (T): Hasić, Nikolić, E. Osmić, T. Osmić, Radešić, Stanković, Simić, S. Kuzmanović, Sekulić (od 61. Aleksić), Ostojić, B. Kuzmanović.

Čelinac 1 : 2 Proleter
Brdo : Gorica
Jedinstvo : Tekstilac
Crni vrh : Sloboda
Progres 1 : 2 FSA
Naprijed 2 : 2 Borac