Leotaru i Radniku po bod

Derbi meč 6. kola fudbalskog šampionata Republike Srpske odigran u Trebinju između domaćeg Leotara i Radnika iz Bijeljine okončan je bez pobjednika. Nakon 90 minuta bilo je 1:1.

Radnik je počeo meč sa više energije i želje da nešto uradi na Policama i to im se isplatilo u 13. minuti. Milorad Albijanić je savladao Ristu Perišića, a to vođstvo su gosti znalački čuvali do odlaska na odmor.

Ali već u 47. minuti su ga izgubili. Lakića je savladao Nikola Leko. Taj gol da bio vjetar u leđa igračima Leotara, imali su nekih 20-tak minuta inicijativu, bili bolji, ali do gola nisu stigli pa su bodovi podijeljeni.

Po završetku meča došlo je do dizanja tenzija, ali na sreću nije bilo većeg incidenta.

Leotar – Radnik 1:1 (0:1)

Trebinje. Stadion: Stadion Police. Gledalaca: 500. Sudije: Darko Vukojević (Doboj) [Glavni], Bojan Maksimović (Modrića) [Pomoćnik], Aleksandar Milaković (Banja Luka) [Pomoćnik], Strijelci: Nikola Leko 47', [Leotar (Trebinje)]; Milorad Albijanić 13', [Radnik (Bijeljina)]. Žuti kartoni: Đoko Milović 24', Marko Pandžić 85', [Leotar (Trebinje)];

Leotar: Risto Perišić (G) , Đoko Milović (K) , Mihailo Cmiljanović , Ammar Đuderija (57. Marko Pandžić), Zoran Milić , Ognjen Krneta (46. Kristijan Penić), Miloš Aćimović , Luka Begić , Marcos Ignacio Sosa , Nikola Leko , Stefan Paranos

Radnik: Nikola Lakić (G) , Andrija Janjić , Aleksandar Vasić (K) , Nathan Crepaldi Da Cruz (81. Dragan Došlo), Uglješa Stevanović , Marko Despotović , Milorad Albijanić (46. Sampson Boampong Virekou), Marko Perišić , Mihajlo Amidžić , Ognjen Ristanović , Adeshina Abdulfatai (60. Slaven Stjepanović)

Sloboda 2 : 0 Slavija
Modriča 1 : 1 Rudar Prijedor
Kozara 4 : 1 Romanija
Borac 2 : 1 Velež
Drina 3 : 1 Ljubić
Leotar 1 : 1 Radnik