Karatisti Igmana uspješni u Banjaluci

Juniori i kadetkinje Igmana iz Istočne Ilidže ostvarili su odličan rezultat na 20. Internacionalnom karate kupu "Banja Luka 2023". U konkurenciji od oko 500 takmičara osvojili su šest medalja i to po dvije zlatne, srebrne i bronzane.

Zlato su osvojili junioti Andrej Lubura i Vladan Gavrilović, a u konkurenciji juniora Igman je imao još dva takmičara u finalu, pa su Andrej Vuković  i Matej Kovač osvojili drugo mjesto.

Kadetkinje Ana Lubura i Elena Vuković  bile su treće.

- Ovo je ztaista odličan rezultat, pogotovo naših juniora koji su pokazali da ulaze u formu – rekao je Mileta Vuković, trener Igmana, koji je pohvalio i nastupe i rezultate svojih takmičarki u kadetskoj konkurenciji.

Karatiste Igmana u narednom periodu očekuju dva jaka međunarodna turnira, Srpska Open i Grawe Energija, koji će se održati u Banja Luci.