Sloga 2 bolja od Čelinca

Druga ekipa Sloge koja nastupa na drugoligaškom zapadu zabilježila je novu prvenstvenu pobjedu na svom terenu. Oni su bili bolji od Čelinca rezultatom 38:30.
Sloga je od početka igrala lepršavo i efikasno. U 13.minutu Sloga je imala vođstvo 8:5. Prednost su samo povećavali. Koja je u 23.minutu iznosila plus šest 14:8. U finišu prvog dijela domaći prave seriju 4:0 i na odmor odlaze sa rezultatom 18:10.
Na otvaranju drugog dijela i 35.minutu Sloga je imala vođstvo 23:12. Deset minuta prije kraja utakmice Dobojlije su imale najveću prednost +13 (34:21). Do kraja utakmice gosti s postigli osam golova a domaći tri, čime su Čelinčani ublažili poraz. Na kraju pobjeda Sloge 38:30.
Dobojski tim do trijumfa predvodili su Vladan Marković sa 11, te Đorđe Ristić i Luka Kulušić sa po pet golova. Treba reći da je odlično branio Đorđe Radojčić. Kod gostiju najefikasniji u bili Slaven Pejanović sa 7, te po šest golova Luka Savić i Matej Ličina.

SLOGA 2 - ČELINAC 38:30 (18:10)

Dvorana: OŠ "Radoje Domanović". Gledalaca: 50. Sudije: Nataša Radulović i Darija Gajić (obje iz Doboja). Delegat: Svetozar Kovačević (Brod). Sedmerci: Sloga 2 5(3), Čelinac 2(1). Isključenja: Sloga 2 4, Čelinac 2 minuta.
SLOGA 2: Vladan Marković 11(3), Sergej Šarić, Đorđe Ristić 5, Pavle Đuričić, Aleksej Đekić 4, Adem Jusičić, Luka Kulušić 5, Nikola Stjepanović 4, Aljoša Karać 2, Đorđe Radojčić, Andrej Lazić 2, Sergej Helja 1, Danilo Simić 2, Eman Mak Hadžimujić, Ilija Krajina 2, Branko Marković. Trener: Ljubiša Ristić.
ČELINAC: Zoran Gavrić, Bojan Pekez 1, Tihomir Stanojević 2, Slaven Pejanović 7(1), Stefan Pejanović 3, Luka Savić 6, Igor Tomić, Damjan Pejaković 4, Stefan Savičić 1, Matej Ličina 6, Filip Kriminac, Filip Milanović, Vedran Ilić. Trener: Sanel Radmanović.