Sedam golova viđeno u Kostajnici

Naša Krila

Nakon utakmice 11. kola, sa timom Rudanke i trijumfa od 5:2 Naša krila su se izjednačila po broju bodova sa timom Skugrića, koji ima meč manje.

Skugrić danas gostuje kod Omladinca u Modriči.

Naša krila su sa po dva gola Marka Novakovića i Slaviše Đedovića, te jednim Nikole Savića porazili Rudanku sa 5:2. Golove za goste su dali Dejan Kovačević i Nikola Mitrić.

Bila je ovo zanimljiva i efikasna utakmica. Gosti su sve do 82. minute imali nadu da mogu barem do boda. Domaćin je tada postigao i četvrti gol, strijelac je bio Marko Novaković, te je tako riješio pitanje pobjednika, a za ubjedljiv trijumf pobrinuo se opet Marko Novaković u 90. minuti, za konačnih 5:2.

Naša krila – Rudanka REZULTAT 5:2

Stadion: FK Naša krila. Gledalaca: 30. Sudije: Dejan Sunarić (Doboj) [Glavni], Nemanja Perić (Vukosavlje) [Pomoćnik], Marko Maksimović (Modriča) [Pomoćnik], Strijelci: Nikola Savić 15', Slaviša Đedović 40', Slaviša Đedović 59', Marko Novaković 82', Marko Novaković 90', [Naša krila (Kostajnica)]; Dejan Kovačević 45', Nikola Mitrić 55', [Rudanka]. Žuti kartoni: Bojan Đurković 83', [Naša krila (Kostajnica)];

Naša krila: Mladen Žilić (G) , Bojan Đurković , Marko Novaković , Slaviša Đedović , Dario Prodić , Nikola Savić (90. Žarko Paravac), Milenko Jokić (K) , Milan Stjepanović (14. Pavle Marković), Dejan Blažanović (90. Adam Lazić), Mario Paravac , Slobodan Petrović

Rudanka: Draško Ninković (G) , Kristijan Sekulić , Filip Jović , Nikola Mitrić , Slađan Nešković , Davor Mikerević , Srđan Lazić (K) , Darko Jozić , Dejan Kovačević , Goran Nešković , Bojan Savić

Hajduk (K) 5 : 3 Crvena zvijezda
Naša krila 5 : 2 Rudanka
Hajduk (B) 2 : 1 Crkvina
Rudar 3 : 0 Zvijezda
Ozren 1 : 0 Željezničar
Sloga 5 : 0 Ukrina