Pobjeda Stupčanice u gostima kod Mladosti, Bratstva protiv Slobode

U Gornjem Rahiću, FK Gornji Rahić je ugostio ekipu OFK Gradine, u 57. minuti Mazić je doveo domaće u prednost, 1:0, ali tri minute kasnije Numanović je izjednačio na 1:1. U 90. minuti Hasić je donio veliku radost gostiju1:2.

U Gračanici domaće Bratstvo je ugostilo lidera na tabele, FK Slobodu iz Tuzle, više prilika su imali fudbaleri Bratstva, a i Sloboda je imala dvije prilike u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu Bratstvo je preko Poturalića u 51. minuti steklo prednost, uz velike ovacije domaćih navijača, 1:0. U 55.  minuti domaće fudbaler stativa spašava nakon šuta Mujkića. U 60. minuti Husejnović iz penala izjednačuje na 1:1. Bratstvo je steklo prednost preko De Karvalja u 78. minuti 2:1.

U Hadžićima u duelu domaće Radnika i kakanjskog Rudara, mreže su mirovale.

Utakmica u Goraždu između FK Goražda i NK Zvijezde nije odigrana, igraći NK Zvijezde su se vratili u Gradačac sa velikom razočarenjem. Dugovanja bivšem treneru Mili Lazareviću i kriminalnom ugovoru koji je sklopljen  sa bivšom rukovodstvom napravio je velike probleme, stoji između ostalog na FB stranici NEK Zvijezde.

Tešanjski TOŠK je bio domaćin sastavu Gradine koji je preko Stjepanovića u 5.  minuti pogodio za 0:1. Baltić je u 67' izjednaćio na 1:1, da bi Blagojević u 88. Minuti postigao pobjednosni gol za Simm Bau.

Zenički Čeliki je ugostio banovićku Budućnost, u 26. minuti Durmiš je pogodio za domaće za 1:0. U 71. minuti Trumić je izjednačio na 1:1.  U 90- minuti Isaković je donio pobjedu Zeničanima 2:1.

U Tomislavgradu NK Tomislav za rivala je imao bihaćko Jedinstvo, domaći su imali više prilika, ali je Jedinstvo u 40. minuti imalo sjajnu šansu, Kurić je sam izašao pred Šehovića, ali golman  spašava Tomislav. U 54. minuti Tomislav je došao do vodstva preko Musića 1:0. U 61. minuti Imamagić izjednačuje na 1:1. U 76. minuti Šiško je golom  doveo Tomislav  ponovo u prednost 2:1. U 90. minuti Jedinstvo je nakon kornera imalo veliku šansu, ali Šiško spašava domaćine. Tri minuta kasnije u nadoknadi izgubljenog vreme Bajraktarević je izjednačio na 2:2.

FK Mladost Doboj Kakanj je ugostio drugoplasiranu Stupčanicu, nakon prvog poluvremena nije bio golova, ali u 52. Mehanović je iz penala doveo goste u prednost. U 70. minuti  Piljug je poravnao na 1:1, u 76. minuti Bešić je donio pobjedu gostima, 1:2.

Utakmice u Goraždu je odgođena, problem je bio dug NK Zvijezde prema Miletu Lazareviću bivšem treneru NK Zvijezda, Savez je dao klubu iz Gradačca rok za isplatu, to nije ispoštovano, zato se nije mogla odigrati ova utakmica.

Gornji Rahić : FK Gornji Rahić -  OFK Gradina 1:2 (Mazić 57' Numanović 60' Hasić 90+3'/)  .

Gračanica: NK Bratstvo - FK Sloboda 2:1  (Poturalić 61' De Carvalho 78'/ Husejnović 60'),

Tešanj : NK TOŠK - BFK Simm Bau  1:2 ( Baltić 67'/ Stjepanović 5' Blagojević 88'  ) ,

Zenica :  NK Čelik- FK Budućnost  2:1 (Durmiš 26'  Isaković 66' /  Trumić 88'  )

Hadžići : FK Radnik - FK Rudar 0:0 .

Tomislavgrad : NK Tomislav -  NK Jedinstvo 2:2 (Musić 54' Šiško 76'/Imamagić 61' Bajraktarević 90' + 3),

Goražde : FK Goražde -   NK Zvijezda  ,  (odgođena utakmica).

Doboj, Kakanj : FK Mladost – NK Stupčanica 1:2 ( Piljug  69' / Mehanović 52' penal, Bešić 76')