Pripremna utakmica: Sloga bolja od Kozare

Rukometaši Sloge zabilježili su drugu pobjedu iz isto toliko odigranih utakmica u pripremnom periodu. Oni su na svom terenu savladali prvoligaša Srpske Kozaru iz Gradiške rezultatom 36:30.
Gosti su u 20.minutu imali vođstvo 12:9, ali Sloga pravi seriju 4:0 i prelazi u vođstvo 13:12 (24.minut). Dobojski tim je do odmora uvećao svoje vođstvo na plus tri 18:15.
U 39.minutu Sloga je imala rezultatsku prednost 24:17. Dobojlije su samo uvećavali svoje vođstvo, imali su plus devet 34:25 u 56.minutu. Gosti su do kraja uspjeli ublažiti poraz, na kraju trijumf Sloge 36:30.
Najefikasniji u taboru Sloge bili su Stanko Stanković sa 9 i Jovan Todorović sa 8 golova. Kod gostiju najefikasniji su bili Marko Petošević sa 6 i Jovan Janković sa sa 5 golova.
Sloga u subotu igra utakmicu drugog pretkola kupa Bosne i Hercegovine u Zavidovićima protiv domaće Krivaje. taj meč je po žrijebu treboa da se igra u Osječanima, ali iz tehničkih razloga uz dogovor promijenjenomje domaćinstvo.

SLOGA - ORK KOZARA 36:30 (18:15)

Dvorana: Osnovne škole "Radoje Domanović" u Osječanima. Gledalaca: 20. Sudije: Saša Bijeljić (Gradiška) i Miroslav Tovilović (Doboj). Sedmerci: Sloga 1(1), ORK Kozara 1(1). Isključenja: Sloga 4, ORK Kozara 4 minuta.
SLOGA: Milutin Bogdanović, Luka Kulušić, Radomir Stojanović 6, Jovan Todorović 8, Stanko Stanković 9, Vladan Marković 4(1), Đorđe Ristić 1, Nikola Stjepanović 1, Dario Đenadija 1, Mihailo Ristić 3, Ilija Krajina, Đorđe Radojčić, Dušan Miličević, Rajko Maričić, Danilo Ristić 3, Andrej Lazić, Božidar Bajović. Trener: Dejan Vasilić.
ORK KOZARA: Luka Andžić, Saša Kovačević, Aleksa Došenović, Nikola Vojinović 1, Jovan Janković 5, Đorđe Đurić 3, Aleksa Bjelajac, Željko Todorović 3, Saša Gogić 1(1), Srđan Savić 4, Danijel Stijović 4, Marko Petošević 6, Rade Gavranović 3. Trener: Aleksandar Kovačević.

Krivaja : Goražde
Izviđač : Sloga
Čapljina : Sloboda
Gračanica : Konjuh
Leotar : Maglaj
Borac M:TEL : Vogošća