Komotin zasluženo trijumfovao

Povodom 4. februara Dana opštine i 28-godišnjice povrataka stanovništva iz izbjeglištva, nakon petomjesečne okupacije hrvatske vojske mrkonjićke opštine, u Mrkonjić Gradu je održan 18. Gradski turnir u futsalu. Učestvovale su 62. ekipe u pet kategorija.

U seniorskoj konkurenciji pobjednik turnira je ekipa Komotin iz Jajca, koja je u finalnoj utakmici sa 7:3 savladala ekipu Rentakar Šikman iz Mrkonjić Grada.

Ekipa Komotina je dominantna bila u svim mečevima i zasluženo osvojila pobjednički pehar i novčanu nagradu.

Što se tiče ocjene turnira,  bio je vrhunskog kvaliteta. Odlično je organizovan, a posjeta je bila zadovoljavajuća.

-Gotovo svaku veče dvorana je bila popunjena do posljednjeg mjesta. Moja ekipa Komotin osvojila je prvo mjesto, popuno zasluženo. Ja sam najbolji strijelac turnira sa 11 golova, kaže fudbaler Komotina Aleksandar Munjiza.

Čkan Organizacionog odbora Borislav Šarić, kaže:

-Turnir je bio vrhunski. Posjeta odlična. A gledaoci su mogli da uživaju u majstorijama najboljih futsalera iz Srbije i Bosne i Hercegovine- kaže Šarić.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Dejan Pavlović iz ekipe Komotin, dok je najbolji strijelac Aleksandar Munjiza, takođe iz ekipe Komotin , a golman Ogenjn Blagojević iz ekipe Rentakar Šikman.