Sloga i Velež remizirali

U jednoj utakmici bez nekih velikih dešavanja i prilika Sloga i Velež odgrali su neriješeno 0:0. Sloga je tako zabilježila prvi remi u sezoni, dok su gosti iz Mostara u desetoj uzastopnoj utakmici ostali neporaženi.

31.minutu šutira Čaić ali brani golman Sloge Trako. U prvom poluvremenu nismo vidjeli nešto puno od fudbala. Odigrano je bez izrszitih šansi i sa jedne isa druge strane.
Tekao je71.minut Edo Vehabović iz slobodnog udarca direktno šutira u Traku.

SLOGA MERIDIAN - VELEŽ 0:0 (0:0)

Strijelci: .Stadion: "Dr.Milan Jelić" . Gledalaca: 300. Sudija: Haris Halkić (Sanski Most). Pomoćnici: Stefan Tešanović (Istočno Sarajevo) i Amir Kadić (Sarajevo). Kontrolor: Danko Ćavar (Široki Brijeg). Delegat: Ljuban Frljić (Vitez). Žuti kartoni: Nikola Dujaković, Redžić, Grabež,  (Sloga Meridian), Guliašvili, Hrkač, De Souza (Velež).
SLOGA MERIDIAN: Elvir Trako, Fedor Predragović (od 72. Zoran Karać), Luka Božičković (od 84. Srđan Mrzić), Siniša Dujaković (od 46.minuta Bojan Batar), Dejan Popara, Nikola Dujaković (od 84. Amar Tahrić), Milan Milanović, Josip Kvesić, Srđan Grabež, Boris Varga, Dejan Vidić. Trener: Vlado Jagodić.
VELEŽ: Osman Hadžikić, Ante Oreč, Vito Čaić, Dino Halilović, Ante Hrkač, Giorgi Guliašvili (od 79. Adnan Džafić), Asmir Suljić (od 74.minuta Emir Halilović), Nermin Haskić, Klemen Šturm, Edo Vehabović, Bruno Souza de Oliveira. Trener: Dean Klafurić.

Sloga : Zvijezda 09
Sarajevo : Velež
Posušje : Zrinjski
Široki Brijeg : Borac
GOŠK : Željezničar
Tuzla City : Igman